Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaeg
68MihkelGullRakvere JK TarvasMM3200:43:06
1604MarkoErinM Racing TeamMM34901:16:39
325IndrekPurgaMM12500:49:07
1093HandoRuusmaaScania Eesti ASMM30101:01:29
70MikkMosonaMM3300:42:36
838ToomasStrooPäästeametMM25400:57:44
327andrometsrandrakvere lihakombinaatMM12600:50:09
583ArdoLintMM19300:55:01
1351TaaviUnuksMM33001:06:46
328KaiKuljuMM12700:50:24
584IvarLaurRakvere AutobaasMM19400:54:18
329ViktorKurovKirde KRKMM12800:49:07
1353MarcoAitmanSK AaspereMM33101:05:53
74MarkoSuurmägiSpordiklubi TrükikuratMM3400:43:21
75JoonasLjašRakvere JK TarvasMM3500:43:16
587MihkelLippMM19500:53:27
76IndrekOttRakvere AutobaasMM3600:43:12
332RolandGuläjevMM12900:49:09
588IndrekEdasiCF & S Estonia ASMM19600:53:24
844IvarLepikuMM25500:58:09
1100StenSeeneMM30201:02:00
77KarlPehkMM3700:43:11
333SanderRannusMM13000:50:28
589KarloRistCF & S Estonia ASMM19700:53:24
334KalviKaljuveeMM13100:50:21
1102IllarSildmaMM30301:01:47
79TaunoMurakasMM3800:43:29
847MarkoMägiPIHLAKAMM25600:57:02
81VeljoJärvelahtMM3900:43:38
1361TomOsaMM33201:06:34
594VaikoSaarSpordiklubi MetsasõbradMM19800:54:05
850TiitKadakSKY PLUSMM25700:57:37
1362AigarFedulovMM33301:06:24
1618AloTellingMM35001:17:52
83JanarSoidlaISEMM4000:43:29
340TaaviOjaniitTapa GümnaasiumMM13200:50:38
341UrmoKäosaarMM13300:49:25
86SiimRannamäeRakvere JK TarvasMM4100:43:41
599MerisVõsasteJELD-WEN Eesti ASMM19900:54:32
855MarekNõmmelaM Racing TeamMM25800:58:45
88ElarTovstikRakvere JK TarvasMM4200:43:44
1112AlarUbarPäästeametMM30401:01:55
345OliverRuusMM13400:50:54
857JanekLooritsKirde KRKMM25900:58:01
1629MartinMüllerKauri tervisesõbradMM35101:18:32
94ERMOINNOMM4300:44:15
95PaavoHeilCV KeskusMM4400:44:22
96HannesLiivakSisekaitseakadeemiaMM4500:43:44
352MarekKongiJELD-WEN Eesti ASMM13500:51:13
608IndrekPilvART CAFE ja HOTELLMM20000:55:00
1632JanarKolbergASTERAMM35201:19:18
97JaanKortsMM4600:44:13
353RaulKondMM13600:50:33
98SimoLepikultMM4700:43:51
610RainMägiJELD-WEN Eesti ASMM20100:54:59
867AndreaCastelnovoSky Plus võitjadMM26000:58:26
356MarioLiimaLEONHARD WEISS RTE ASMM13700:49:35
613TarmoMeresmaaPärnu Kahe Silla KlubiMM20200:54:03
358markoheinmäeviljandi vmkMM13800:51:09
1126SvenBastigaqvalasedMM30501:01:52
1638MargusErinM Racing TeamMM35301:19:10
1128MartinParroMM30601:01:36
105ErkiunapuuMM4800:44:37
873RainSooneMM26100:57:28
107markokaskaMM4900:44:47
619IndrekIhoTamsalu AOSUKLMM20300:54:47
875JuriBolonenkovMM26200:58:11
876KristoKõivMM26300:58:27
109ReneHaavreSkypeMM5000:44:02
1390MihkelKorpenMM33401:07:11
1391KuldarMatsoMM33501:07:09
112RainGussevMM5100:45:00
624JanekSulevMM20400:55:26
626HannesMäeorgMM20500:54:01
371KristoKiigemägiRakkeMM13900:50:44
883TarviTuiskMM26400:58:16
116SilverSiimonMM5200:44:59
372TaimoKaldmaJCI EstoniaMM14000:50:45
1140MaitVidevikKirde KRKMM30701:03:03
118RainekRaudlaMM5300:45:00
375MarkkoMällMM14100:50:57
631RaitRistMM20600:55:12
120ChadnickWingerMM5400:43:52
377RaunoRoosimägiMM14200:51:39
889OliverVentselMM26500:57:54
378KaidoPakkMM14300:50:15
635MarekPajuSaku õlletehase SpordiklubiMM20700:55:00
636JanAndresooMM20800:55:19
125AareTreierMM5500:45:22
894AllarViimsaluMM26600:58:29
127MeelisKadarpikSwedbankMM5600:45:34
383RainKünnapuuMM14400:51:40
639ivartallermanMM20900:55:41
895SvenEhalaMM26700:57:58
384JannoKiikPäästeametMM14500:50:30
640RaimoSaulMM21000:55:27
1152MarekKobinCellMM30801:03:02
1408KaarelPomerantsMM33601:07:51
1664SergeivaikaMM35401:21:54
129LauriTeoreinMM5700:45:35

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.