Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descending
92EvertKreekMM401400:44:16
106KadriJägelFB JooksmineNN600:44:17
95PaavoHeilCV KeskusMM4400:44:22
123Karl JohanLeichterMPoisid1400:44:23
137AleksanderRaketskiKirde KRKMMN1500:44:28
99KarmenAavikFB JooksmineNN500:44:32
102RAINERBõKOVMPoisid1000:44:32
103ANDRYSOOSOO TEAMMPoisid1100:44:33
101MargusVahtraMM401500:44:34
110JanekTreppTamsalu AOMM401600:44:34
105ErkiunapuuMM4800:44:37
133KristjanLusikasMobi SolutionsMM6000:44:37
117KristoTankMMN1300:44:43
107markokaskaMM4900:44:47
130ViljoMarrandiMM5800:44:48
115ChrisValkRakvere GümnaasiumMMJ900:44:50
108PiretTikvaNN700:44:51
114SiljaMikkNN45100:44:57
132KasparPomerantsMMN1400:44:58
116SilverSiimonMM5200:44:59
112RainGussevMM5100:45:00
118RainekRaudlaMM5300:45:00
119JaneSaluorgNNN200:45:03
111AndresKeärMM50200:45:04
145AivarJalakasMM6400:45:04
121MihkelVeskiRakvere GümnaasiumMMJ1000:45:06
113AndreasAadliSaue TammedMPoisid1200:45:07
143ValevTasujaMM401900:45:10
144MatrinUntElu on lillMMN1600:45:15
122Markus JoonasPaluPärnu Sütevaka HumanitaargümnaMPoisid1300:45:19
124TeetFimbergMM401700:45:19
125AareTreierMM5500:45:22
135JaanikaTruveNN40100:45:23
126AskoMeinerMPoisid1500:45:28
139AndreasLehmannMM401800:45:30
142KadriTreffnerKõlleste SpordiklubiNN800:45:33
148jarek-karlkunmanMPoisid1600:45:33
127MeelisKadarpikSwedbankMM5600:45:34
129LauriTeoreinMM5700:45:35
138TiitAltmäeMM6200:45:35
169KeithKarulaMMJ1300:45:38
128TiinaIdavainMetsasõbradNN55100:45:41
140JüriSpeekMM6300:45:41
131MartinMandRedmoto Honda RacingMM5900:45:42
136MartinRaudJCI EstoniaMM6100:45:45
152martinaWhalenNN900:45:48
161LennoUuskülaMM6900:45:48
153GabrielHassanMM6600:45:49
134ImbiEhrlichNN45200:45:50
141AnnikaTalvarNN40200:45:58
157AndrisTammelaSpordiklubi TrükikuratMM6800:45:58
167RainKaugeOK PõrgupõhjaMMJ1200:46:03
146GertSikkMMJ1100:46:05
181OskarKilk42 komaMM7500:46:05
182MärtRaudvee42 komaMM7600:46:06
191ErikPungerKohtla-Järve LinnavalitsusMM7900:46:06
160HenrikJogenbroMM402000:46:07
147RaidoStrahovMM6500:46:08
162ViljarLilleMM7000:46:09
156TaaviTammMPoisid1800:46:11
188KristerHaavMM7800:46:11
150AndreTammikMMN1700:46:12
166MarkoLaignaMM7200:46:15
149Karl ErikHeinsooViljandi SUKLMPoisid1700:46:17
154VooteleVesterblomJooksupartnerMM6700:46:17
151IrinaSurazakovaNNN300:46:18
155KatiBorkmanNN1000:46:20
159KRISTOAMBUSMPoisid1900:46:21
158AiliSihtNN55200:46:24
168KaarelTreppTamsalu AOMPoisid2000:46:27
175KarolaKiviloNNJ100:46:27
192VilluZirnaskMM45600:46:29
164MihkelSaarRakvere JK TarvasMM7100:46:30
198SigmarKadastikJELD-WEN Eesti ASMM8100:46:34
179ReinKriksEesti Raudtee SpordiklubiMM60100:46:36
177AivarKuusmikMM45500:46:37
163AndrusHeinsooViljandi SUKLMM45400:46:40
215MarkSmirnovKirde KRKMMN1900:46:40
165MarilinRiivesNTüdrukud200:46:41
170UnoAlanurmeMM50300:46:42
187PeeterTederA-SportMM402100:46:42
174HelenaNapsepNN1300:46:45
171PilviKollingSelver ASNN40300:46:48
185ELERYZADONSKINTüdrukud300:46:48
183EvelinSallasteNN1500:46:50
173BrittaPärkNN1200:46:52
201siimrindeMM8400:46:52
178KristjanpikMM7300:46:55
172EvelinKivilo-PaasTervis PlussNN1100:46:56
180PärtTalimaaEesti AjalehedMM7400:46:57
176KristinaKuhiNN1400:46:59
184TeemarHiirElvakadMM7700:46:59
204MatiMedarJK HERMESMM50400:46:59
205RiverPalmRakvere LihakombinaatMPoisid2200:47:00
217MariaJäneseJooksupartnerNN1900:47:03
186LiinaSillusteNN1600:47:05
214KarlAntonElu on lillMPoisid2300:47:11
222AntsHeinsaarMM8800:47:18
199ReneHallemaaMM8200:47:19
233DanelEiertKirde KRKMMN2000:47:20

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.