Tulemused 10 KM (ajavõtuga)

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaeg
245Merili-MaiKivimetsTabasalu TriatloniklubiNTüdrukud500:49:00
260Kristiin-MarleenSulgNNN600:47:52
519HannalooreTaalRakvere GümnaasiumNNJ600:53:30
9RaunoReinartKJK JärvalaMMN600:34:15
14MikkLaurKJK LõunalõviMM600:35:44
1809EvaRandleppJELD-WEN Eesti ASNN60601:35:00
280loNukkaMM50600:49:31
44HannoTraksMM40600:41:26
73MartinFlinkRakvere ReaalgümnaasiumMMJ600:43:16
78MarioSaunpereMPoisid600:42:41
106KadriJägelFB JooksmineNN600:44:17
893TiiuZimmermannNN50600:59:19
904JüriMeidlaMetsasõbraadMM60600:58:28
1169SILVIASAARNIITADDINOL LUBE OILNN55601:03:50
1426UudoKruusimägiMM55601:09:35
192VilluZirnaskMM45600:46:29
475JANATREPPKaitseväe logistikakeskusNN45600:53:13
250HelinMüüdlaNTüdrukud600:48:32
251PiretAndresooNN40600:48:50
521GetterTaalRakvere GümnaasiumNNJ700:53:30
266TerjeAlanurmeRademarNNN700:48:22
17TapaniVirtanenRunner's HighMM700:36:51
23HannesAllikveeMMN700:37:55
285ErkiPalmMM50700:49:40
290MeriliinIrvesMTü Spordiühing EkstreemparkNTüdrukud700:49:47
45MarekReiterMM40700:41:28
82AronKuusikRakvere GümnaasiumMMJ700:43:45
84TiitMatvejevUjumise SpordiklubiMPoisid700:43:50
108PiretTikvaNN700:44:51
374RitaMaamägiNN40700:50:58
1164EnnRohilaMM60701:03:38
1172VilmaTrummalNN55701:03:00
920HelleVõsuValio Eesti ASNN50700:59:20
1442KaurSaalvelMM55701:09:08
206GuidoBergmannMM45700:47:53
485KülliTootsiNN45700:52:59
524RiinaPomerantsNN45800:53:11
528JaanikaSulevNNJ800:54:07
18AaroTiiksaar5XAMM800:36:53
1049MirjaSarapEesti HaigekassaNN50801:01:33
282TriinuJõgedaNNN800:49:37
28TanelKaseorgElvakadMMN800:38:55
297ToomasLepikultIT KolledžMM50800:48:42
300TriinRennitAlbe Tea TiimNTüdrukud800:49:50
49JaanusPappelMM40800:42:12
89PavelUibukantMPoisid800:44:06
91MARKOVESTMMJ800:44:00
388RailiKuusNN40800:51:50
142KadriTreffnerKõlleste SpordiklubiNN800:45:33
1753TIITJäRVEKüLGMM60801:32:41
218AlarMaasikMM45800:48:03
1245LeeloVeskiNN55801:04:36
1528ArneVõidulaK-RakvereMM55801:13:18
1285EveVarikPäästeametNN55901:05:21
20TambetMasikSK KolepahaMM900:37:24
543LiselleLuksWüRTHNNJ900:53:31
1057AnuLiivaNN50901:01:31
292AnnikaNiidasNNN900:48:27
549AnuSimsonNN45900:54:14
38RagnarVirmaMMN900:40:22
305ElizabethTruveNTüdrukud900:49:18
50loKukkMM40900:42:00
1586ToivoVadiJõgeva Sordiaretuse InstituutMM55901:17:04
100VarmoIvaskAmbla SKMPoisid900:43:44
115ChrisValkRakvere GümnaasiumMMJ900:44:50
152martinaWhalenNN900:45:48
665UrmasKülaveeIda PrefektuurMM50900:54:56
439InnaSelisteNN40900:51:40
227ViktorTurkinHansa Lan OfficesMM45900:47:43
1780SulevVillMM60901:29:25
21RaulLuikMM1000:37:34
39KaurLillipuuKaitseliitMMN1000:40:39
563MarikaTammKatariina KülalistemajaNN451000:54:44
308KairiNurkTallinna ülikoolNNN1000:49:43
56VilluKaskSk aaspereMM401000:42:42
322KellyVildekTapa GümnaasiumNTüdrukud1000:50:25
1373LeilaEensaluVKGNN551001:07:58
1631JaakRosenblattMM551001:19:21
1120LeaOjaAS Coca-Cola HBC EestiNN501001:01:59
102RAINERBõKOVMPoisid1000:44:32
121MihkelVeskiRakvere GümnaasiumMMJ1000:45:06
638TriineViirmannHarju KEK RSKNNJ1000:55:36
155KatiBorkmanNN1000:46:20
681VahurPalksaarMM501000:54:57
453AireRiivesNN401000:52:42
228AlarJõesteMM451000:48:06
775VaidoZimmermannMM501100:56:46
522KatrinVasemägiNN401100:53:56
791KristiinKesamaaJõgeva RammNNJ1100:56:52
27MarkoValterJooksupartnerMM1100:38:21
311KadriNokkurJooksupartnerNNN1100:49:55
574MaireTrammNN451100:54:47
66AarneLuudMM401100:43:04
326EgleSeppNTüdrukud1100:50:33
93ArnoldAnnusRademarMMN1100:44:04
103ANDRYSOOSOO TEAMMPoisid1100:44:33
1394MargitTiidemaaRakvere LinnavalitsusNN551101:07:47
146GertSikkMMJ1100:46:05
172EvelinKivilo-PaasTervis PlussNN1100:46:56
235ViktorLõhmusDomus KinnisvaraMM451100:48:30

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.