Tulemused 21 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descending
747TAMBURTAAVIStamina Arcotransport tiimMM0
748SOKOLOVALEKSEISHVSM-KRASNOGVARDEETSMM0
749BULINAJULIAKJK Kalev-SillamäeMN0
750MUUGAMARIANMN0
751ERVINALARNõmme SP KLMMJ0
752KALDARUTHTüASKMN450
753MUULIEERIKTüASKMMJ0
754ABNERANDREStamina SKMM400
755ABRAMLIINAMN0
756ALTINENNMP0
757ALVEROTTMM0
758ARULAKERDORakvere AmetikoolMP0
759BAIDINASVETLANAMTü Nordea SpordiklubiMN0
760DOBOLINATATJANALegisPro OüMN0
761ERMANNRAITRADEMARMM0
762GUBINSKIANNELYRSVKMN0
763HEINARUJANNESportlandMN0
764JOONASPEEPPrivate ProjectMM450
765KADARILIINAadidasMN0
766KARUKAARELP.D.TeamMM0
767KEMPELGREETEMN0
768KERDEÜLLARRakvere AmetikoolMP0
769KESKRARAIVOMM0
770KIENSJÜRIMM450
771KIENSTUULIMN500
772KIVIKASANNELIIMN450
773KORIKOVJEVGENIRakvere AmetikoolMMN0
774KOSKHARLESKirde KRKMM0
775LAUDREGLEFlamanteMN0
776LETTMADISTTüMM0
777MAISTEANDRUSSpringluxMM450
778MAISTEANDRUSSpringluxMM450
779MEIERANNELYAru Grupp ASMN0
780METSMERIKEMN400
781MURROMARKOJELD-WEN Eesti ASMM0
782MÄGIJAANUSEstonian CellMM0
783MÜNTERBRUNOKiltsi TööjõureservidMM550
784PAAPJOELSõpruskondMP0
785PAJUTEETMM0
786PILIPENKOMAARJAMN0
787POOMROOMETEsteetika- ja tantsukoolMMJ0
788PREOBRAZHENSKAYAANNASA PERHMN0
789PUOLOKAINENJANNOJELD-WEN Eesti ASMM0
790SOKOLOVAGNEDNBMN0
791TAGELILMARMTA Spordiklubi/Haanja RattaklMM650
792TEEVÄLILEILIEKVAMN650
793TOMBANDTANELRautakesko ASMM0
794TOOMMARI-LIISJCI EstoniaMN0
795TOOMINGASTERJESK StaminaMN0
796HEINMETSMAGNUSMM0
797UUETALUTAVOSK MetsasõbradMM500
798MARKOVALEKSEITARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBIMM0
799KOSELEVDENISTARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBIMM0
800PEDAIMARTINMM0
1VALLIMÄEVILJARSportkeskus.eeMM101:06:13
2NIKOLAJEVILJAOdav Laen ASMM201:07:37
3TŠEREPANNIKOVSERGEIStamina Arcotransport tiimMM301:09:17
4VINOGRADOVYURYsylvia.gatchina.ruMM401:09:34
5SASMINKAUPOSpordikeskus.eeMM501:10:08
6VULLAELARKJK VIKEMM601:11:15
7MATISONSAIGARSMARATONA KLUBSMM40101:12:37
8REINSALUKRISTOStamina Arcotransport tiimMM701:12:41
9SOZONOVVLADIMIRsylvia.gatchina.ruMM801:14:10
10KOŠELEVDENISSTü ASKMM901:15:49
11ANDRESSONMARTTARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBIMM1001:15:58
12ROOMETREGETPÄRNUMM1101:16:13
13SOKOLOVANATALIASHVSM-KRASNOGVARDEETSNN101:16:41
14VEILBERGAGOPäästeametMM45101:17:05
15KULMATICKIIMARATsylvia.gatchina.ruMM1201:17:17
16TALTSEVELINStamina ArcoTransport Running TeamNN201:17:31
17LUIKLAURILäänemaa KJKMM1301:17:33
18AFANASIEVVCTORSHVSM-KRASNOGVARDEETSMM45201:17:33
19AADLIERKKISaue TammedMM1401:18:24
20ROSENULF21 cc triatlonklubiMM40201:18:27
21SUBIRIVOVAK StaierMM1401:18:31
22KRAASANDREASseiklusporrMM1501:18:41
23SIMSONPRIITElva JooksusariMM1601:18:47
24ELLERVILLUMMN101:19:52
25HANGTAUNOMM1701:20:02
26BAUMANJAANUSMM1801:20:19
27MÄTASEGLETARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBINN301:20:39
28JAASKAALLANstamina skMM40301:20:58
29RANDMANPRIITSpordiklubi MetsasõbradMM1901:21:02
30UNDRESTJAANUSEesti Posti SKMM2001:21:05
31ANDREJEVAOLGAStamina Arcotransport tiimNN401:21:07
32VALDMAALAURIMM2101:21:32
33ILUMÄEINDREKIproject OüMM2201:21:50
34TAMMEMÄEJOOSEPViljandi suusaklubiMMN201:21:50
35PIISKOPPELKAURIPäästeametMP101:21:51
36VAHKALKAIDOFB JOOKSMINEMM2301:21:55
37BELOUSOVALEKSEIsylvia.gatchina.ruMM2401:22:01
38BÕMBERGRAINJK PiraajaMM2501:22:02
39KINDELHANNOFB JooksmineMM40401:22:11
40SIHTJÜRIVAK StaierMM45301:22:18
41IVANOVARVOPolitseiMM40501:22:23
42KUUSALUASKOVanamõisa suusaklubiMM2601:22:33
43KIBUSPUUTIITVAK StaierMM45401:22:54
44KILKISIIMKJK VikeMMN301:23:02
45TIPPARGOMM2701:23:18
46ANNILOMIHKELMMN401:23:25

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.