Tulemused 21 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaeg
198M001:37:09
747TAMBURTAAVIStamina Arcotransport tiimMM0
748SOKOLOVALEKSEISHVSM-KRASNOGVARDEETSMM0
749BULINAJULIAKJK Kalev-SillamäeMN0
750MUUGAMARIANMN0
751ERVINALARNõmme SP KLMMJ0
752KALDARUTHTüASKMN450
753MUULIEERIKTüASKMMJ0
754ABNERANDREStamina SKMM400
755ABRAMLIINAMN0
756ALTINENNMP0
757ALVEROTTMM0
758ARULAKERDORakvere AmetikoolMP0
759BAIDINASVETLANAMTü Nordea SpordiklubiMN0
760DOBOLINATATJANALegisPro OüMN0
761ERMANNRAITRADEMARMM0
762GUBINSKIANNELYRSVKMN0
763HEINARUJANNESportlandMN0
764JOONASPEEPPrivate ProjectMM450
765KADARILIINAadidasMN0
766KARUKAARELP.D.TeamMM0
767KEMPELGREETEMN0
768KERDEÜLLARRakvere AmetikoolMP0
769KESKRARAIVOMM0
770KIENSJÜRIMM450
771KIENSTUULIMN500
772KIVIKASANNELIIMN450
773KORIKOVJEVGENIRakvere AmetikoolMMN0
774KOSKHARLESKirde KRKMM0
775LAUDREGLEFlamanteMN0
776LETTMADISTTüMM0
777MAISTEANDRUSSpringluxMM450
778MAISTEANDRUSSpringluxMM450
779MEIERANNELYAru Grupp ASMN0
780METSMERIKEMN400
781MURROMARKOJELD-WEN Eesti ASMM0
782MÄGIJAANUSEstonian CellMM0
783MÜNTERBRUNOKiltsi TööjõureservidMM550
784PAAPJOELSõpruskondMP0
785PAJUTEETMM0
786PILIPENKOMAARJAMN0
787POOMROOMETEsteetika- ja tantsukoolMMJ0
788PREOBRAZHENSKAYAANNASA PERHMN0
789PUOLOKAINENJANNOJELD-WEN Eesti ASMM0
790SOKOLOVAGNEDNBMN0
791TAGELILMARMTA Spordiklubi/Haanja RattaklMM650
792TEEVÄLILEILIEKVAMN650
793TOMBANDTANELRautakesko ASMM0
794TOOMMARI-LIISJCI EstoniaMN0
795TOOMINGASTERJESK StaminaMN0
796HEINMETSMAGNUSMM0
797UUETALUTAVOSK MetsasõbradMM500
798MARKOVALEKSEITARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBIMM0
799KOSELEVDENISTARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBIMM0
800PEDAIMARTINMM0
101VAHERANNIKASJK SarmaNN40101:30:09
380VALTERJÄRVINN55101:47:57
138REINMARGUSJK HermesMM60101:32:35
141OPPANDRESMMJ101:33:07
167BERNATGALINAStamina SKNN50101:34:49
172LEESMÄEJÜRIMM65101:35:23
489LILLELIISHarju KEK RSKNN65101:54:39
505PLOOMPUUGRETHE-JOHANNAHarju KEK RSKNT101:55:47
1VALLIMÄEVILJARSportkeskus.eeMM101:06:13
7MATISONSAIGARSMARATONA KLUBSMM40101:12:37
13SOKOLOVANATALIASHVSM-KRASNOGVARDEETSNN101:16:41
14VEILBERGAGOPäästeametMM45101:17:05
277KUKKKAIDISK JõuluNNJ101:40:57
24ELLERVILLUMMN101:19:52
35PIISKOPPELKAURIPäästeametMP101:21:51
54KALJURANDURMASStamina SKMM50101:24:52
61ARROLIISStamina Arcotransport tiimNNN101:25:23
98LAURINGKARRENN45101:29:45
110KUUSIKANDRESMM60201:30:52
622TEEVÄLILEILIEKVANN65202:03:47
385VEREVOLAVIMM65201:48:29
647UUETALURITASK MetsasõbradNN55202:07:13
144KUUSIKARONMMJ201:33:27
150VALTINKRISTOMP201:33:38
159ILVESELINNN45201:33:58
163ABRAMSMODRISLSC/ Maratona KlubsMM55201:34:23
431UUSKÜLALIISMännikumägiNNJ201:50:50
241ULKALARMM60201:39:13
2NIKOLAJEVILJAOdav Laen ASMM201:07:37
270LAVRIKOVASVETLANAsylvia.gatchina.ruNN50201:40:37
16TALTSEVELINStamina ArcoTransport Running TeamNN201:17:31
18AFANASIEVVCTORSHVSM-KRASNOGVARDEETSMM45201:17:33
20ROSENULF21 cc triatlonklubiMM40201:18:27
34TAMMEMÄEJOOSEPViljandi suusaklubiMMN201:21:50
551VIRKUSKARMELNT201:58:55
68LAASUARNOLDSK SaardeMM50201:26:32
72TARUMJANELLEStamina Arcotransport tiimNNN201:26:57
114MÄLTERMARGITNN40301:30:59
628TÕNNISONLEANNJ302:04:30
374LOHKLEANN50301:47:36
413MEIERRAIVOJK HERMESMM65301:49:56
158NAGELKARL-GUSTAVSK AaspereMP301:33:53
438KELLAARNEMM60301:51:25
194MURUMERIKENN45301:36:47
709LAIDROLUULELääne-Virumaa SVKNN65302:19:37

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.