Tulemused 21 KM

Kohtsort ascendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
100MERIVÄLJAMARGUSMM5601:30:07
99VALERTSANDRISMARATONA KLUBSMM401601:29:49
98LAURINGKARRENN45101:29:45
97TOOMTOOMASSK StaminaMM50301:29:41
96LÜKKMERLYNNNN301:29:40
95MALEVAMARKOMM45801:29:33
94TUURTAAVILHV PankMM5501:29:33
93HEINMETSHALMARTTüMM5401:29:32
92KASKATSmul ei ole neidMM5301:29:26
91VILLORAULMM5201:29:24
90SNITSARENKOTARASSEesti Panga SpordiklubiMM5101:29:19
89KUUSALUIVOEUKMM5001:29:04
88ANTONARVIMMN601:29:02
87ROOSIMÄGIALLANJõhvikasMM4901:28:50
86TALUPRIITEE SpordiklubiMM401501:28:46
85ROOSNUPPPRIITMM401401:28:38
84JUUSAIVARTööSTUSPROJEKTMM4801:28:23
83LAANEMETSRAIVOMM401301:28:19
82TÜRKSONARNESuusahulludMM401201:28:15
81ENNOKRISTJANElioni SKMM4701:28:14
80SCHMIDTRAGNARMM4601:27:51
79ENNLAURIMM4501:27:50
78LUMISTETANELHansa SpordiklubiMM4401:27:42
77ANTALAINENLAURIAdvisio OUMM4301:27:28
76LEIMANNRAGNARJK PIRAAJAMM4201:27:15
75HYDEMATTHENBritish EmbassyMM401101:27:07
74PARMASMARTINoooMM4101:27:00
73MÄNNIKAHTITallinna Tulised Ilvesed GAAMM4001:26:58
72TARUMJANELLEStamina Arcotransport tiimNNN201:26:57
71PALUTIITJuhtimisteaterMM401001:26:55
70KINGOGUNNARMM3901:26:51
69LINDEJÜRIMM40901:26:45
68LAASUARNOLDSK SaardeMM50201:26:32
67MM45701:26:28
66SILDVEEMÄRTMM3801:26:07
65HÄMÄLÄINENKEIOJooksupartnerMM3701:26:04
64KÜBARSEPPKARMOTTüMMN501:25:52
63VETEVOOGKAIDOMM3601:25:49
62JUHKOVJANARnnn.sportkeskus.eeMM3501:25:35
61ARROLIISStamina Arcotransport tiimNNN101:25:23
60TOPLAANANTIEELK KuressaareMM40801:25:22
59LAINESTEANDRESStamina SKMM40701:25:12
58HEINHEIGOLäänemaa KJKMM3401:25:01
57LÄÄNCHRISTJANFB JooksmineMM3301:24:59
56KALATAAVIMM3201:24:56
55UNJAANFB JooksmineMM3101:24:55
54KALJURANDURMASStamina SKMM50101:24:52
53PILDERKAUPOSS MarathonMM3001:24:46
52EINASTOMARTMM40601:24:30
51LILLEMÄGIINDREKMM2901:24:16
50LUIKLILYTARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBINN501:23:54
49TOMPAHTIMM2801:23:51
48TAMMOJAANDRUSMM45601:23:42
47ORGULASKAIDOMM45501:23:39
46ANNILOMIHKELMMN401:23:25
45TIPPARGOMM2701:23:18
44KILKISIIMKJK VikeMMN301:23:02
43KIBUSPUUTIITVAK StaierMM45401:22:54
42KUUSALUASKOVanamõisa suusaklubiMM2601:22:33
41IVANOVARVOPolitseiMM40501:22:23
40SIHTJÜRIVAK StaierMM45301:22:18
39KINDELHANNOFB JooksmineMM40401:22:11
38BÕMBERGRAINJK PiraajaMM2501:22:02
37BELOUSOVALEKSEIsylvia.gatchina.ruMM2401:22:01
36VAHKALKAIDOFB JOOKSMINEMM2301:21:55
35PIISKOPPELKAURIPäästeametMP101:21:51
34TAMMEMÄEJOOSEPViljandi suusaklubiMMN201:21:50
33ILUMÄEINDREKIproject OüMM2201:21:50
32VALDMAALAURIMM2101:21:32
31ANDREJEVAOLGAStamina Arcotransport tiimNN401:21:07
30UNDRESTJAANUSEesti Posti SKMM2001:21:05
29RANDMANPRIITSpordiklubi MetsasõbradMM1901:21:02
28JAASKAALLANstamina skMM40301:20:58
27MÄTASEGLETARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBINN301:20:39
26BAUMANJAANUSMM1801:20:19
25HANGTAUNOMM1701:20:02
24ELLERVILLUMMN101:19:52
23SIMSONPRIITElva JooksusariMM1601:18:47
22KRAASANDREASseiklusporrMM1501:18:41
21SUBIRIVOVAK StaierMM1401:18:31
20ROSENULF21 cc triatlonklubiMM40201:18:27
19AADLIERKKISaue TammedMM1401:18:24
18AFANASIEVVCTORSHVSM-KRASNOGVARDEETSMM45201:17:33
17LUIKLAURILäänemaa KJKMM1301:17:33
16TALTSEVELINStamina ArcoTransport Running TeamNN201:17:31
15KULMATICKIIMARATsylvia.gatchina.ruMM1201:17:17
14VEILBERGAGOPäästeametMM45101:17:05
13SOKOLOVANATALIASHVSM-KRASNOGVARDEETSNN101:16:41
12ROOMETREGETPÄRNUMM1101:16:13
11ANDRESSONMARTTARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBIMM1001:15:58
10KOŠELEVDENISSTü ASKMM901:15:49
9SOZONOVVLADIMIRsylvia.gatchina.ruMM801:14:10
8REINSALUKRISTOStamina Arcotransport tiimMM701:12:41
7MATISONSAIGARSMARATONA KLUBSMM40101:12:37
6VULLAELARKJK VIKEMM601:11:15
5SASMINKAUPOSpordikeskus.eeMM501:10:08
4VINOGRADOVYURYsylvia.gatchina.ruMM401:09:34
3TŠEREPANNIKOVSERGEIStamina Arcotransport tiimMM301:09:17
2NIKOLAJEVILJAOdav Laen ASMM201:07:37
1VALLIMÄEVILJARSportkeskus.eeMM101:06:13

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.