Tulemused 21 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
2NIKOLAJEVILJAOdav Laen ASMM201:07:37
255TUBLIPEETEROK KooperaatorMM11601:39:50
223ROHTSALUJAAKOK RakvereMM50801:38:18
105NILKANDRUSoooMM50401:30:28
74PARMASMARTINoooMM4101:27:00
233SÄREVMIHKELOrissaareMM10901:38:52
423LAAGERRAINOü MAILERMM20401:50:21
231LEHTERAIVAROü TLG HOTELLMM452001:38:48
766KARUKAARELP.D.TeamMM0
479SAUTAUNOPäästeMM22401:54:13
14VEILBERGAGOPäästeametMM45101:17:05
35PIISKOPPELKAURIPäästeametMP101:21:51
564VEILBERGAGOPäästeametMM453802:00:19
454KIVIOJAKALEVPajusti Ehitus GruppMM453501:52:31
666MARCINKEVICZJÜRIPärm Racing Team/Kaimar Grupp OüMM454302:10:12
12ROOMETREGETPÄRNUMM1101:16:13
388RANDMÄEMARGUSPärnu Kahe Silla KlubiMM18701:48:34
712TOOMESOOLAURAPärnu Kahe Silla KlubiNN12202:21:26
349LILLOEINARPirita JK ReliikviaMM405101:46:08
250GAMZEJEVERIKPõhjarannik SKMM452301:39:33
41IVANOVARVOPolitseiMM40501:22:23
139VÕIPRAIVOPolitsei Ida prefektuurMM451301:32:42
437HODÕREVSERGEIPolitsei Ida prefektuurMM406001:51:25
458GOLBERGANDRUSPolitsei Ida prefektuurMM406301:52:47
497JÕESSARKRISTAPolitsei- ja PiirivalveametNN5601:55:13
591KARJAARTJOMPolitsei- ja PiirivalveametMM26302:01:45
281LARINRAGNEPõltsamaa Felix ASNN2301:41:22
764JOONASPEEPPrivate ProjectMM450
687RÜÜTELRAILIRADEMARNN11402:14:19
761ERMANNRAITRADEMARMM0
524KUUSMANNHEIKIRADEMARMM24101:57:26
525OLLEKERTRADEMARMM24201:57:26
534NÕMMMEELISRADEMARNM6501:57:56
291MIKKÜLLARRADEMARMM13501:41:57
288VESKIHANNESRakvereMM452601:41:48
660MARKOVKARLRakvere AmetikoolMP1102:09:00
441RAUDSEPPANDRESRakvere AmetikoolMMJ701:51:31
200ROODENMIKKRakvere AmetikoolMP501:37:11
758ARULAKERDORakvere AmetikoolMP0
768KERDEÜLLARRakvere AmetikoolMP0
773KORIKOVJEVGENIRakvere AmetikoolMMN0
422VESKIMIHKELRakvere GümnaasiumMMJ601:50:13
137KIISTOOMASRakvere JK TarvasMMN1101:32:28
704EINSTEINMEELISRakvere Karmeli kogudusMM502602:17:49
499KAMSTAAVIRakvere Karmeli kogudusMMN2101:55:26
501EINSTEINMIIKAELRakvere Karmeli kogudusMP801:55:26
398ETVERKMERIKERakvere LihakombinaatNN401201:49:07
416RAAMMÄRTRakvere SKMM20001:50:00
741PIKHOFJANRautakesko ASMM29902:37:59
793TOMBANDTANELRautakesko ASMM0
310RAIKKALVIRautakesko ASMM404601:43:35
492LOBANOVRAULRIPÄEVA SKMM22801:54:52
247TAMMMERJERLKNN40701:39:25
762GUBINSKIANNELYRSVKMN0
481UKSOVDENISRTA TarbatuMM22601:54:19
549RANDVERKRISTERSA KIKMM25001:58:45
788PREOBRAZHENSKAYAANNASA PERHMN0
293SAKKEUSJÜRISakiSportMM55501:42:00
278LUBIVALLO-PEEDUSamotarMM452401:41:00
327KOLKMARKOSARMAMM404801:44:50
19AADLIERKKISaue TammedMM1401:18:24
560PÕLLUÄÄRAHTISavi- ja Lubjameistrid OüMM25402:00:06
399KUUDERKUNNARSavi-ja Lubjameistrid OüMM19101:49:16
592SERGREEMOSCAMM26402:01:52
22KRAASANDREASseiklusporrMM1501:18:41
345LEPIKRAINERSeli TervisekeskusMM16601:45:58
154KARINPEETERSGG Estonia SEMM7501:33:45
748SOKOLOVALEKSEISHVSM-KRASNOGVARDEETSMM0
13SOKOLOVANATALIASHVSM-KRASNOGVARDEETSNN101:16:41
18AFANASIEVVCTORSHVSM-KRASNOGVARDEETSMM45201:17:33
498MÜÜRSEPPTARMOSiilikeMM406601:55:23
723MÖLDERJANESisekaitseakadeemiaNNN1102:24:35
292KIISTÕNISSisekaitseakadeemiaMM13601:41:59
101VAHERANNIKASJK SarmaNN40101:30:09
158NAGELKARL-GUSTAVSK AaspereMP301:33:53
418PAURSILVERSK AASPEREMM20201:50:01
436AITMANHANNELYSK AASPERENN4301:51:23
193KUUSKLAPRIITSK AASPEREMM9201:36:44
253RIKSRANDOSK AaspereMMJ401:39:49
157KUKKMEELISSK JõuluMM50601:33:53
277KUKKKAIDISK JõuluNNJ101:40:57
685SUIKINGASK Kolm PaksuNN11302:14:16
129KAROLININDREKSK MetsasõbradMM6801:32:08
647UUETALURITASK MetsasõbradNN55202:07:13
201KOKKKRISTOSK MetsasõbradMM403301:37:12
210TÄHESTETANELSK MetsasõbradMM10001:37:47
797UUETALUTAVOSK MetsasõbradMM500
352JÕEMETSKAJASK MitšNN45501:46:17
341NOKKURLEMBITSK RõõsaMM453001:45:26
107LASSRISTOSK SaardeMM5901:30:43
126KOOPKALLESK SaardeMM451001:31:48
471KLIIMANELARISK SaardeMM21901:53:32
218SIIMANDRESSK SAARDEMM403501:38:06
68LAASUARNOLDSK SaardeMM50201:26:32
795TOOMINGASTERJESK StaminaMN0
97TOOMTOOMASSK StaminaMM50301:29:41
548TULPKRISTJANSlacker RunningMM24901:58:38
784PAAPJOELSõpruskondMP0
428SUURKUUSKANDRESSpartaMM501901:50:41
576HILLERMAIKISpartaNN7702:01:08

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.