Tulemused 21 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort ascendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
116LEMBERGANNEKENJCI EstoniaNN601:31:06
397SOOMEIMBIJCI EstoniaNN401101:48:59
179LILLEORUMERLEJCI EstoniaNN1401:35:46
232SAREMATTARMOJCI EstoniaMM10801:38:49
243KÜTTISRADEKJCI EstoniaMM403801:39:19
503AUSMEESEVELINJCI EstoniaNN5701:55:41
794TOOMMARI-LIISJCI EstoniaMN0
343SOLMANRISTOJCI EstoniaMM16401:45:39
550SELJAKKATRINItellaNN401901:58:50
33ILUMÄEINDREKIproject OüMM2201:21:50
103EHRSTEINREIMOInsenerehitusMM5801:30:24
650SARAPUUJOONASInnopolisMM27902:07:37
605KASTEMÄETARMOInnopolisMM26902:02:27
181KRIISAHELARIdeekaminMM402901:35:50
599KIVILAANAINhinenud AjalehedMM26702:02:07
112MÄLTERMEELISHarju KEK RSKMM6201:30:56
721KALJURMARI-LIISHARJU KEK RSKNN12602:24:18
722KALJURMAIDOHARJU KEK RSKMM502702:24:19
489LILLELIISHarju KEK RSKNN65101:54:39
505PLOOMPUUGRETHE-JOHANNAHarju KEK RSKNT101:55:47
78LUMISTETANELHansa SpordiklubiMM4401:27:42
509LOPSIKPRIITHansa SKMM23301:55:53
510PLOOMPUURIIKAHansa SKNN401601:55:56
249MANNINENERGOHanaii ExpressMM11401:39:29
680SEILENTHALSIRLEGrupeerunud spordilaiskuridNN11102:12:56
542KÄRPUKANDRUSGoBusMM502501:58:20
284LEPPMETSMARIANNEFYSIOPARKNN2401:41:27
285TRÄÄDERHELVISFYSIOPARKMM13101:41:27
737SPASOVILIYANFMTMM29802:32:22
296MÄEKIVIJAANUSFloorinMM13901:42:13
775LAUDREGLEFlamanteMN0
574ORULASILJAFlamanteNN7602:00:54
601ROSENBLATTREETFlamanteNN8402:02:18
283RAHIINDREKFittestMM452501:41:26
148VANNTHEODORFB Jooksmine/ Itbit GlükomedMM7401:33:32
393NAABERMERILIFB jooksmineNN3501:48:44
487VILLAKMARJUFB jooksmineNN5301:54:31
36VAHKALKAIDOFB JOOKSMINEMM2301:21:55
39KINDELHANNOFB JooksmineMM40401:22:11
55UNJAANFB JooksmineMM3101:24:55
57LÄÄNCHRISTJANFB JooksmineMM3301:24:59
598KIVISTIKELERIFB jooksmineNN8302:02:05
355VASSILJEVRIINUFB JooksmineNN2701:46:23
89KUUSALUIVOEUKMM5001:29:04
664URBHANNESEstonian CellMM28302:10:02
699SOKOLOVARTJOMEstonian CellMM28902:15:56
514VASKRAAVOEstonian CellMM23501:56:39
782MÄGIJAANUSEstonian CellMM0
787POOMROOMETEsteetika- ja tantsukoolMMJ0
324SIKKATOIVOERMMM501701:44:42
23SIMSONPRIITElva JooksusariMM1601:18:47
478PAULUSSILJAElujooksNN5101:54:12
661NURMISPILLEElioni SKNN50702:09:02
81ENNOKRISTJANElioni SKMM4701:28:14
346LIIVERAIMARElioni SKMM16701:46:02
622TEEVÄLILEILIEKVANN65202:03:47
792TEEVÄLILEILIEKVAMN650
671LARIONOVANDREEKVMM28402:10:24
322IRVESHILLAREKSTREEMPARKMM452801:44:29
462KUSNETSKERLIeitsaNN4701:53:08
528UNDRESTANNELIEesti Posti SKNN6101:57:43
30UNDRESTJAANUSEesti Posti SKMM2001:21:05
90SNITSARENKOTARASSEesti Panga SpordiklubiMM5101:29:19
317KUKKAALOEesti Panga SKMM55601:44:04
491KOMPUSANDRUSEesti norldloppeti KlubiMM502401:54:44
245KEIVINVEREesti Energia SK / JooksupartnerMM11201:39:23
508LOPSIKANDREIEesti Energia SKMM55901:55:53
227SILEMPRIITEesti AGA spordiklubiMM10601:38:32
60TOPLAANANTIEELK KuressaareMM40801:25:22
86TALUPRIITEE SpordiklubiMM401501:28:46
162GRÖÖNJANARECOKYTE.eeMM7701:34:17
694TOLKTRIINUEASNN11602:15:02
240ALAMETSÜLARIEASMM452201:39:12
790SOKOLOVAGNEDNBMN0
612REISELASTADB SchenkerNN451102:02:57
531SOELLSIEGFRIEDBrokolli Poner TeamMM407001:57:52
75HYDEMATTHENBritish EmbassyMM401101:27:07
572KUTTIKULDARBestclean Puhastusteenistus OüMM25702:00:51
391PIHLAKSANDERBenito Puit ASMM18801:48:40
207ELLEREIKAS MavesMM55301:37:26
335TOPSRAINERAS JALAJÄLGMM16201:45:18
442SÄBELVIRKOAru Grupp ASMM20901:51:32
220LEPIKSAARMADISAru Grupp ASMM10501:38:06
779MEIERANNELYAru Grupp ASMN0
298RUUDIMARTINAru Grupp ASMM14001:42:17
432ANTONSMAILIAmbla SKNN401401:51:05
455RAUDSEPPAIVARAlutaguse MalevMM502001:52:37
670KRIISANELEAlpi SKNNJ402:10:20
121TIKVAINDREKAlbe TeamMM402101:31:30
186HEINSALURAULAlbe TeamMM403101:36:06
265RENNITLEHOAlbe TeamMM501201:40:26
396TRISBERGKARL-ERICHAdvokaadibüroo Tark Grunte SutkieneMM19001:48:56
77ANTALAINENLAURIAdvisio OUMM4301:27:28
675MARKVARDTAGOadidasMM408202:11:32
170HAARDEMAIKENadidasNN1301:35:09
713NÕMMIKadidasMM29402:21:31
496LĪDAKAPĒTERISadidasMM23001:55:07
765KADARILIINAadidasMN0
596NAISSONGERLINadidasNN8202:02:04
597SEILTÕNUadidasMM26602:02:04

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.