Tulemused 21 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaeg
506EIMLAMIHKELMMN2201:55:50
273POTTMANNKERSTINN2201:40:50
33ILUMÄEINDREKIproject OüMM2201:21:50
587KOPLIMÄGIMARIKAKVüõANN402202:01:33
620SAREVETHENRITTüMMN2302:03:44
147JÕEMETSAIVOTeam30+MM402301:33:32
486KOKKURMASTallinna Prantsuse LütseumMM502301:54:28
250GAMZEJEVERIKPõhjarannik SKMM452301:39:33
281LARINRAGNEPõltsamaa Felix ASNN2301:41:22
36VAHKALKAIDOFB JOOKSMINEMM2301:21:55
588KÄRPMARGRITTERVIS GRUPPNN402302:01:35
643SÕBERELIONMMN2402:06:15
153INNOSJOHNJELD-WEN Eesti ASMM402401:33:44
491KOMPUSANDRUSEesti norldloppeti KlubiMM502401:54:44
278LUBIVALLO-PEEDUSamotarMM452401:41:00
284LEPPMETSMARIANNEFYSIOPARKNN2401:41:27
37BELOUSOVALEKSEIsylvia.gatchina.ruMM2401:22:01
602JÜRGENSONERIKA21CC TriatloniklubiNN402402:02:20
615BOLTOVSKYMAIAKVüõANN402502:03:12
156IGLANEJAANMM402501:33:49
688PAJUTARMOJELD-WEN Eesti ASMMN2502:14:22
283RAHIINDREKFittestMM452501:41:26
542KÄRPUKANDRUSGoBusMM502501:58:20
38BÕMBERGRAINJK PiraajaMM2501:22:02
302VALGEGÄTLYNN2501:42:38
618KÜTTIMANNENN402602:03:37
160KOOSAPOEGKALMERMM402601:34:10
704EINSTEINMEELISRakvere Karmeli kogudusMM502602:17:49
288VESKIHANNESRakvereMM452601:41:48
42KUUSALUASKOVanamõisa suusaklubiMM2601:22:33
342TOOMMARJUNN2601:45:33
642VILTMIRJESpordiklubi SIRIUS CLUBNN402702:06:10
171SEMPELSONSVENMM402701:35:17
722KALJURMAIDOHARJU KEK RSKMM502702:24:19
45TIPPARGOMM2701:23:18
304ALBERTAUGUSTMM452701:42:49
355VASSILJEVRIINUFB JooksmineNN2701:46:23
357MERENÄKKMARGARETENN2801:46:30
653TUISKMARISNN402802:07:47
174EVISALUMAITMM402801:35:28
49TOMPAHTIMM2801:23:51
322IRVESHILLAREKSTREEMPARKMM452801:44:29
372SUURSUMAARIKAJELD-WEN Eesti ASNN2901:47:32
655TAMMKARINNN402902:07:56
181KRIISAHELARIdeekaminMM402901:35:50
51LILLEMÄGIINDREKMM2901:24:16
325TOMUSKILMARMM452901:44:47
373PELLENENEVELINNN3001:47:34
663SAARMARJANNN403002:09:46
182KUHIPEETERMM403001:35:52
53PILDERKAUPOSS MarathonMM3001:24:46
341NOKKURLEMBITSK RõõsaMM453001:45:26
376HELMJAKATINN3101:47:46
394IBISMARGUSMM453101:48:50
682ERMEVELIINETartu VanglaNN403102:13:39
186HEINSALURAULAlbe TeamMM403101:36:06
55UNJAANFB JooksmineMM3101:24:55
383RETSPILLENN3201:48:23
419LORVIURMASMM453201:50:02
684KRULLANNETartu KHKNN403202:13:49
197RAUNRAINMM403201:37:01
56KALATAAVIMM3201:24:56
384VALGEKERLIJooksupartnerNN3301:48:28
425LIIVARANDEEROMM453301:50:31
692KAASIKJUTANELSONNN403302:14:59
201KOKKKRISTOSK MetsasõbradMM403301:37:12
57LÄÄNCHRISTJANFB JooksmineMM3301:24:59
389GERASSIMOVAANASTASIANN3401:48:35
446ALTMETSVALEVMM453401:51:48
719KIMBER-SportlandNN403402:23:28
212HILLEPEINARJustiitsministeeriumMM403401:37:51
58HEINHEIGOLäänemaa KJKMM3401:25:01
393NAABERMERILIFB jooksmineNN3501:48:44
454KIVIOJAKALEVPajusti Ehitus GruppMM453501:52:31
218SIIMANDRESSK SAARDEMM403501:38:06
62JUHKOVJANARnnn.sportkeskus.eeMM3501:25:35
401JAAKSONHANNANN3601:49:21
230VILLÜLLARMM403601:38:43
537TINTSJOELMM453601:58:12
63VETEVOOGKAIDOMM3601:25:49
410HÄRMEVETallinna Lennujaama SpordiklubiNN3701:49:50
238KUHITÕNUMM403701:39:02
554KULLAIVOJELD-WEN Eesti ASMM453701:59:07
65HÄMÄLÄINENKEIOJooksupartnerMM3701:26:04
415ZALITEINGAVSK NoskrienNN3801:50:00
243KÜTTISRADEKJCI EstoniaMM403801:39:19
564VEILBERGAGOPäästeametMM453802:00:19
66SILDVEEMÄRTMM3801:26:07
420ARONKRISTIKunda ühisgümnaasiumNN3901:50:07
244KALJUVEEJANNOJooksupartnerMM403901:39:21
579LEHTOJAURMASMM453902:01:15
70KINGOGUNNARMM3901:26:51
426KURSMARILIISKohtla-Nõmme SKNN4001:50:35
246RAIENDURMOStamina SKMM404001:39:23
73MÄNNIKAHTITallinna Tulised Ilvesed GAAMM4001:26:58
609KANNISTEAIVARnüRTHMM454002:02:43
634MERILAMATIMM454102:04:41
430PALOOTSKARINNN4101:50:46
257KANGROPRIITMM404101:39:51
74PARMASMARTINoooMM4101:27:00

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.