Tulemused 10 KM

Kohtsort ascendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
1972KUTSARHANNA-LIISAMN0
1971RIIVEHANNAMN0
1970KLOUSTANNOMP0
1969AABELRENEEMM400
1968KUKKJANEKMM400
1967KONTSONAVEMN0
1966EICHFUSSTIMOMM0
1965SHUMANOVMADISMM0
1964VAERANDMONIKAMN0
1963RAUSMARJUMN0
1962SoomeltKeioRakvere LinnavalitsusMM0
1961MÄESALUMÄRTMM0
1960VÄÄRKAIMARFB JooksmineMM0
1959VÕTTINGTIINAPolitsei Ida prefektuurMN500
1958VÕRNOGUNNARPolitsei Ida prefektuurMM0
1957VÕIDULAMALLERautakesko ASMN550
1956VOOLTATJANAEstonian CellMN500
1955VILLEMSILLERakvere LihakombinaatMN0
1954VILGATSINGESELVERMN400
1953VIIRAMARIKAMN0
1952VESKILEELOMN550
1951VELSPAAVOKirde KRKMM0
1950VEESAARKÄTLINMN0
1949VARBLASEVERTMM500
1948VAHERAINORakvere HaiglaMN0
1947TÜLPUSJANARakvere TenniseklubiMN450
1946TRUUSILVERAru Grupp ASMMN0
1945TREISIRETInnopolisMN0
1944TOMBERGMEELISMM0
1943TIITUSKATRINMNN0
1942TERVEJANNEMN0
1941ZALITISVALTSSporta skola " Arkadija"MP0
1940SULURISTOMM0
1939SUJETOVKÄRTSEGERS EESTI OüœMN0
1938STERNIMREPolitsei Ida prefektuurMM0
1937SILDOJADANIEL-MAREKModern nalkingMM0
1936SIKKSIGNEPäästeametMN0
1935SEMENKOVANDREIViru jalaväepataljonMM0
1934SEIREMATIMM400
1933SCUFFHAMSHUROMAKokaklubiMN400
1932SARVREEMETMM0
1931SAARAIVARPolitsei Ida prefektuurMM450
1930RÕMKEVITÅŠTATJANAJELD-WEN Eesti ASMN0
1929RUMASKMARGESELVERMN0
1928ROOSIKATIRakvere AmetikoolMNN0
1927ROOSAARMARKUSTriinMP0
1926ROHTLARAINERMM0
1925ROGOTOVSKIDENISRakvere TenniseklubiMM0
1924REMMELGASMARIANNETriinMN400
1923REIMETSBRITTMN0
1922REGOAGNESRakvere AmetikoolMNJ0
1921RAUDSALUARGONELSONMM0
1920RATTASSEPTIIUSELVERMN500
1919RANNAMETSKELLIGROSSI TOIDUKAUBADMN0
1918RANDMANKAIARakvere Karmeli kogudusMN0
1917PÕLDMAAEGLEMNN0
1916PUUSEPPSETTRakvere Karmeli kogudusMP0
1915POHLAHEIKEMNJ0
1914PIIRISALUSANDERRakvere AmetikoolMMJ0
1913PETROVKIRILLRakvere AmetikoolMP0
1912PERVLAURITTüœMM0
1911PENEKELIISMT0
1910PELLAPRIITMM0
1909PELLAKATRINMN0
1908PAISTLAURAAqvalasedMN0
1907PABBOANNIKATTüœMN0
1906OBROCKKokaklubiMM0
1905MÜLLAIRENARimikadMN450
1904MÜLDEREGETervis PlussMN0
1903MÄNDLAMAREMN450
1902MÄGIARTURKokaklubiMP0
1901MÄGISIIRIKokaklubiMN400
1900MÄGIKARLKokaklubiMP0
1899MÄGIPRIITKokaklubiMM400
1898MUULIGERDARimikadMNN0
1897MURDJÕEKETLINMN0
1896MOGILNÕIAIVOMM0
1895MITRJAGINAJELENARakvere AmetikoolMNN0
1894MIILITSEVEMN0
1893METUSKIRSTIKT ViruMT0
1892METSRUDOLFMP0
1891MERIHEINMAIREPärnu Kalevi TenniseklubiMN600
1890MEOSPRIITKristiine GümnaasiumMP0
1889MATVEJEVALJUDMILLAJELD-WEN Eesti ASMN0
1888MANILETSIVOMM0
1887LILLBRUNOMM0
1886LIIMAAIMARMM450
1885LICHTFELDTMERLEMN0
1884LIBLIKJOHANNATTüœMN0
1883LIBEHELENMN0
1882LEPIKUNELEMN0
1881LEMBERLIIVIPolitsei Ida prefektuurMN450
1880LEISNERLIISMN0
1879LEHTMAAHELENAqvalasedMN0
1878LEHTMAAKRISTIMN0
1877LEHOLARAINERJELD-WEN Eesti ASMM400
1876LAINESANNELIMN0
1875KÜSSANNIKAMN0
1874KÕLLOMARI-LIISJELD-WEN Eesti ASMN0
1873KUSMAROMANAqvalasedMM450

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.