Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
808M000:59:28
1109MN28401:06:03
90M000:44:26
98M000:44:47
103M000:44:57
640M000:56:44
389M000:52:23
1413M001:19:05
908M001:01:23
397M000:52:31
1468M001:23:27
193M000:47:54
710MM22500:57:57
1243M001:10:08
1244M001:10:08
1004M001:03:23
1809M001:42:36
1810M001:42:36
533M000:54:32
1969AABELRENEEMM400
1513AANMIRJAMNT8401:25:23
339AASANNELINN40400:51:21
47AASALEHTALARMM50300:41:43
1020AASMÄEHALLIKITTüœNNN3801:03:44
1054AASUMETSDIANANN26201:04:43
31AASUMETSKAIDORakvere AmetikoolMMJ100:39:06
1574AAVERKERSTINN50201:28:41
1680AAVERANISJARimikadNN503101:33:27
1223AAVIKAIVEKUNGLANN453201:09:37
113ABOHENRYSK EDUMMJ500:45:12
472ABROIERIKKirde KRKMM16500:53:51
516ADAMSONMARISNN8100:54:15
1187ADONOVHELENANN32101:08:38
1845AGANITŠARVIPolitsei Ida prefektuurMM0
1833AIGROEVENN504801:47:41
1198AIMLAKRISTIINENN32701:08:57
241AIMSEAIMARMM402500:49:09
515AINELOHELENNN8000:54:14
789AINLOSULEVAru Grupp ASMM453200:59:12
1420AITJAANANN44301:19:35
440AITVLADIMIRMM65300:53:22
1736AITINGRIDNN54201:36:59
1221AITMANELERISK AaspereNN33801:09:36
1222AITMANMARCOSK AaspereMM28901:09:36
204AITSAMANDRUSoooMMN2200:48:18
1332AKULITŠKRISTIINALohusuu kodutütredNT7501:14:07
1333AKULITŠINNALohusuu kodutütredNT7701:14:07
895ALAJAANAIRENN20001:01:05
1529ALAKTRIINUNN48601:26:19
549ALAKÜLAAHTIMM18800:54:48
360ALANURMEUNOMaanteeameti ida regioonMM50700:51:39
1408ALARIHELENENN43701:18:31
695ALASISVEN-ERIKMM22200:57:43
295ALATSEITÕNUMM10600:50:19
889ALAVEREKARINFB JooksmineNN19701:00:55
415ALAVEREURSULAAqvalasedNN40600:52:50
1318ALBIHANNANN38501:13:12
1787ALBRECHTEDATriinNN4012701:41:08
1496ALEKSEJEVAMARINAStora Enso Eesti AS Näpi saevNN408101:25:00
1846ALEMAAANNELIVihula VallavalitsusMN0
643ALEPMARGITJCI EstoniaNN10900:56:46
1364ALKESTERNN41201:15:42
1826ALLEVA-KAISANT9001:45:40
1388ALLERMERIKEJELD-WEN Eesti ASNN42301:17:28
748ALLIKMAOLIVERMP6200:58:33
1392ALLIKSOOTERJEJELD-WEN Eesti ASNN42601:17:33
1094ALLIKUJANNEPolitsei Ida prefektuurNN27401:05:36
23ALLIKVEEHANNESMMN500:37:56
466ALLMANNANDER-JOOSEPKirde KRKMMN3900:53:50
624ALLSAARRAIDOMM20400:56:14
418ALTARMINMM403300:52:55
1522ALTEBERGTANJASEGERS EESTI OüœNN408401:25:51
1335ALTMÄEMARJULohusuu kodutütredNN39401:14:07
377ALTMÄESILVERMM13900:52:00
880ALTMETSAHTOMP7201:00:45
386ALTMETSMIKKMM403100:52:13
1599AMBOSRAILINN50601:29:48
33AMORRAINERMMN700:39:46
914ANDERSENTROELSVasta KoolMM26201:01:31
967ANDERSONKRISTJANSELVERMM26701:02:25
390ANDRESONALEKSANDERTRV KLIIMA ASMM14400:52:24
994ANDRESSONMARGUSKaitsejõudude SKMM406301:03:03
392ANKROERLINN4600:52:25
1064ANNIMIHKELMM501501:04:59
879ANNIMERLEEesti Energia SKNN19301:00:42
1319ANNILOANUTTüœNN38601:13:14
319ANNIMÄEARTURMMJ1100:50:50
685ANNIMÄEANDRUSMM22000:57:30
1584ANNUSPIRETNN409201:28:57
110ANNUSARNOLDRADEMARMMN1300:45:10
1003ANNUSVEREEVENN403701:03:21
1718ANTONIMBIRimikadNN503501:35:57
1603ANTONOVELLERimikadNN552201:30:10
1681ANTONSHEIDINN4010901:33:33
198ANTROPOVARTURRakvere TenniseklubiMM402200:48:10
1146ANTSOVEVANN30401:07:20
653AOSAARSIRLENN50500:56:56
1002ARGEAIRENN24301:03:20
1847ARIKEMARIMN0
126AROANDRESMM401500:45:35

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.