Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descending
1842NEVOLIHHINKELLYViKe ööjooks-adidas TEAMMNN0
1843KHRAMKOVNIKITAKJK" Kalev" SillamäeMP0
1844ZALITEILZEVSK NoskrienMN400
1845AGANITŠARVIPolitsei Ida prefektuurMM0
1846ALEMAAANNELIVihula VallavalitsusMN0
1847ARIKEMARIMN0
1848AUNAPIRISNõmme KJKMT0
1849AVILAIMREAqvalasedMM400
1850BIIDERREIMOAru Grupp ASMM0
1851GRIGORJEVANDIAru Grupp ASMM0
1852HAKMANKAIRITRakvere SpordikeskusMN0
1853HAKMANETERIAMN600
1854KALLEREINKeskkonnaametMM0
1855KALMDZINTRAMN400
1856KALMKELLYMNJ0
1857KANARBIKLIINAMT0
1858KANNELMARTINMM0
1859KARJUSMARKOEstonian CellMM0
1860KARUKATRETuuletallajadMT0
1861KAUKESINGATriinMN500
1862KELDERMARGERakvere Kolmainu kogudusMN650
1863KERMOREEDIKKirde KRKMM0
1864KESSARISTORADEMARMM0
1865KIVIKARMOKirde KRKMMN0
1866KIVIHANNEMN550
1867KONGIMAREKMM0
1868KOTIESENMERLERakvere Karmeli kogudusMN0
1869KREEKKRISTORAMMMP0
1870KRUUSJÜRIMM600
1871KUMMEILIKIKokaklubiMN0
1872KUMMELPIRETSELVERMN0
1873KUSMAROMANAqvalasedMM450
1874KÕLLOMARI-LIISJELD-WEN Eesti ASMN0
1875KÜSSANNIKAMN0
1876LAINESANNELIMN0
1877LEHOLARAINERJELD-WEN Eesti ASMM400
1878LEHTMAAKRISTIMN0
1879LEHTMAAHELENAqvalasedMN0
1880LEISNERLIISMN0
1881LEMBERLIIVIPolitsei Ida prefektuurMN450
1882LEPIKUNELEMN0
1883LIBEHELENMN0
1884LIBLIKJOHANNATTüœMN0
1885LICHTFELDTMERLEMN0
1886LIIMAAIMARMM450
1887LILLBRUNOMM0
1888MANILETSIVOMM0
1889MATVEJEVALJUDMILLAJELD-WEN Eesti ASMN0
1890MEOSPRIITKristiine GümnaasiumMP0
1891MERIHEINMAIREPärnu Kalevi TenniseklubiMN600
1892METSRUDOLFMP0
1893METUSKIRSTIKT ViruMT0
1894MIILITSEVEMN0
1895MITRJAGINAJELENARakvere AmetikoolMNN0
1896MOGILNÕIAIVOMM0
1897MURDJÕEKETLINMN0
1898MUULIGERDARimikadMNN0
1899MÄGIPRIITKokaklubiMM400
1900MÄGIKARLKokaklubiMP0
1901MÄGISIIRIKokaklubiMN400
1902MÄGIARTURKokaklubiMP0
1903MÄNDLAMAREMN450
1904MÜLDEREGETervis PlussMN0
1905MÜLLAIRENARimikadMN450
1906OBROCKKokaklubiMM0
1907PABBOANNIKATTüœMN0
1908PAISTLAURAAqvalasedMN0
1909PELLAKATRINMN0
1910PELLAPRIITMM0
1911PENEKELIISMT0
1912PERVLAURITTüœMM0
1913PETROVKIRILLRakvere AmetikoolMP0
1914PIIRISALUSANDERRakvere AmetikoolMMJ0
1915POHLAHEIKEMNJ0
1916PUUSEPPSETTRakvere Karmeli kogudusMP0
1917PÕLDMAAEGLEMNN0
1918RANDMANKAIARakvere Karmeli kogudusMN0
1919RANNAMETSKELLIGROSSI TOIDUKAUBADMN0
1920RATTASSEPTIIUSELVERMN500
1921RAUDSALUARGONELSONMM0
1922REGOAGNESRakvere AmetikoolMNJ0
1923REIMETSBRITTMN0
1924REMMELGASMARIANNETriinMN400
1925ROGOTOVSKIDENISRakvere TenniseklubiMM0
1926ROHTLARAINERMM0
1927ROOSAARMARKUSTriinMP0
1928ROOSIKATIRakvere AmetikoolMNN0
1929RUMASKMARGESELVERMN0
1930RÕMKEVITÅŠTATJANAJELD-WEN Eesti ASMN0
1931SAARAIVARPolitsei Ida prefektuurMM450
1932SARVREEMETMM0
1933SCUFFHAMSHUROMAKokaklubiMN400
1934SEIREMATIMM400
1935SEMENKOVANDREIViru jalaväepataljonMM0
1936SIKKSIGNEPäästeametMN0
1937SILDOJADANIEL-MAREKModern nalkingMM0
1938STERNIMREPolitsei Ida prefektuurMM0
1939SUJETOVKÄRTSEGERS EESTI OüœMN0
1940SULURISTOMM0
1941ZALITISVALTSSporta skola " Arkadija"MP0

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.