Tulemused 10 KM

Kohtsort ascendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
72IDAVAINTIINASK MetsasõbradNN55200:43:29
71TRUUMAAMAREKMM2200:43:28
70KUIVKADILIISFB Jooksmine/ Itbit GlükomedNN700:43:21
69IRVESMERILIINNT100:43:21
68JÕELEHTJAAGOMM2100:43:20
67SAAREMÄELINDREKTriSmileMM2000:43:19
66LEPIKSAARINDREKMM401000:43:11
65KUBERKENMP1000:42:56
64SILDKERSTINN600:42:54
63LAIKASKSIIMTTüœMMN1000:42:49
62HALDNALIINAJLTNN500:42:37
61GILLJAKOBMP900:42:33
60REIMETSRAMONMM1900:42:30
59LODERAUDSILVERMM1800:42:21
58UNAPURMASMM40900:42:18
57BÕKOVRAINERRRGMP800:42:17
56KUKKÜLOMM40800:42:14
55MEIGASMARKORakvere ReaalgümnaasiumMP700:42:12
54KÄREMAAGOAsics TeamMM40700:42:10
53BELOUSOVDENISsylvia.gatchina.ruMP600:42:06
52OJAJOONASInsenerehitusMM1700:41:56
51REIMALMADISMMJ400:41:52
50PAPPELJAANUSMM40600:41:52
49KIIGEMÄGIMAITMM1600:41:49
48MÄGIINDREKMMN900:41:49
47AASALEHTALARMM50300:41:43
46RMURMASMM45200:41:23
45TAMMOJAMARIOMMN800:41:20
44VEEREMAAMATJASKirde KRKMMJ300:41:14
43LAASITÕNUMM1500:41:06
42LEEBENHANDOMMJ200:41:03
41KOTKASPRIITMTüœ Tallinn Lennujaama SKMM1400:41:02
40KARJATIITMM1400:40:55
39LEPPNURMHENRYMM1300:40:13
38MEIDLATIITMM1200:40:04
37MARIPUVALDEKRautakesko ASMM50200:40:03
36LAIMETSERKIMM1100:40:00
35KLAASIMÄETARVOInsenerehitusMM1000:39:56
34TÕNNEGRETEEMü SKNNN100:39:55
33AMORRAINERMMN700:39:46
32MASIKTAMBETMM900:39:12
31AASUMETSKAIDORakvere AmetikoolMMJ100:39:06
30REBBANARGOALUTAGUSE SUUSAKLUBIMP500:38:43
29LILLIPUUKAURoooMMN600:38:34
28KAUKܜLAKRISTORAKVERE SPORDIKESKUSMM800:38:26
27TIIKSAARAARO5xAMM700:38:17
26STENMANTEIJANN55100:38:11
25RASPELRAIDODECTONAMM45100:38:06
24PAEMARKUSNõmme KJKMP400:37:58
23ALLIKVEEHANNESMMN500:37:56
22LEINOPEEPTriSmileMM600:37:55
21REIVELTKALVIMM40500:37:52
20KESKPAIKKERTMM500:37:41
19KAURSONTOMASKiviõli SuusaklubiMMN400:37:36
18KIVIOJAKAIDIRakvere KJK VikeNNJ100:37:28
16LUIKLIINATARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBINN300:36:49
15MÄGIMERILLStamina Arcotransport tiimNN200:36:36
14JAKSONAHTOJOOKSUPORTAALMM40400:36:35
12LAURMIKKVõru LõunalõviMM400:36:17
11VEILBERGMEELISTAMSALU JõUDMM50100:36:12
10SALININANTONKJK " Kalev" SillamäeMP300:35:59
9ORMOLARIMM300:35:35
8TARMTOOMASSportkeskus.eeMM40300:35:33
7REITSNIKTARMOStamina SKMM40200:35:17
6REINARTRAUNOKJK JärvalaMMN300:35:14
5VOOLAIDRAIMONDMP200:35:12
4AUSPRIITStamina Arcotransport tiimMM200:34:36
3SUURKIVIMARTTTüMMN200:33:10
2KOŠELEVVJATŠESLAVKJK Kalev SillamäeMM40100:32:57
1KIVIKASKENNYTARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBIMMN100:32:10

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.