Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaeg
589EBBERJOHANNAJCI RakvereNT1800:55:29
1105NURKLIISA-MAIRautakesko ASNT5701:06:00
1106PIRNMIRJAMTartu SuusaklubiNT5801:06:01
341TRUGJOHANNANT700:51:22
1622COHENJENNIFERModern nalkingNT8801:31:03
1115IVANOVVERONICARakvere ReaalgümnaasiumNT5901:06:11
97RIIVESMARILINTartuNT200:44:46
610PILVETBIRGITTIRaM KoolNT1900:55:58
1893METUSKIRSTIKT ViruMT0
876KOLKMARILIISNT3401:00:41
1132POMMERKEITINT6001:06:45
625VIIRMANNTRIINEHarju KEK RSKNT2000:56:16
882KOBINMARISNT3501:00:46
1138METUSKRISTIKT ViruNT6101:07:03
627KANGURGETTERNT2100:56:16
1911PENEKELIISMT0
891SÄÄRITSKÄTRI-AVELINRAMMNT3601:01:03
892KESAMAAKRISTIINRAMMNT3701:01:03
642EVISALULAURANT2200:56:45
1410LESSUKANETTNT8101:18:34
1155LIIMANNHANNA-ELISNT6201:07:39
1411HUNTHANNANT8201:18:35
644ROHTAASELISENT2300:56:46
902KASKKULLAKENT3801:01:19
903HEINSAARMIRJAMNT3901:01:19
910KOPPELHELENT4001:01:27
144KIVIMÄEMARIE-MÄDLISK ALTIUSNT300:46:20
912MARTINKELLYNT4101:01:29
146MÜÜDLAHELINNT400:46:22
1171METUSKIRSTINT6301:08:14
917KARINGKÄTLINnestline teamNT4201:01:33
1173MARTINSONMARISRRGNT6401:08:15
1181LILLEPUULAURANT6501:08:22
676SIMUKMARINAJCI RakvereNT2400:57:21
932TANNILINDANT4301:01:48
936KRAUSKÄRTNT4401:01:51
940OTTINHEILIHALJALA KOOLNT4501:01:53
943KRAUSMERILINT4601:01:56
946SIKKSIGRIDPäästeametNT4701:01:57
435KERMGETTERLinnumetsa SpordiklubiNT800:53:18
947HINDOREELIKAPäästeametNT4801:01:57
1207VITKARKRISTINT6601:09:11
452NURKTRIINUNT900:53:36
708SILMGETTERNT2500:57:53
1226SAARBRITARakvere GümnaasiumNT6701:09:45
1228VAIDEHANNA-KRISTINNT6801:09:45
461VETIKBRENDARakvere GümnaasiumNT1000:53:44
1229KUKKREELIKARautakesko ASNT6901:09:46
1240VIHERPUUJOHANNANT7001:10:02
985LUKSDANIELLEPrantsuse Lütseumi SKNT4901:02:57
1497SARAPKAISAKUNDA üœGNT8301:25:01
741KܜLMHALLIKKIRKERAKVERE SPORDIKESKUSNT2600:58:30
486SIRVELMERILIRakke SKNT1100:53:57
1000VIIRESAVERakvere Karmeli kogudusNT5001:03:19
1513AANMIRJAMNT8401:25:23
746KOPPELMIRIAMNT2700:58:32
1780TIKSPAULANT8901:40:49
1013SMIRNOVAOLGAKaitseliidu Viru MalevNT5101:03:35
1526KALJULALIINANT8501:26:06
766OTSKRISLINJCI RakvereNT2800:58:52
768KIVIRANDKAISA-KRISTINANT2900:58:56
517VILDEKKELLYTapa GümnaasiumNT1200:54:15
1029SELLIKERSTIRakvere Karmeli kogudusNT5201:04:04
518OLVETJAANARakvere OKNT1300:54:16
1544KOBINLAURAKaitseliitNT8601:27:21
268RENNITTRIINAlbe TeamNT500:49:51
1038RAUDSALUKARINNT5301:04:16
1295ONTONKARMELPelgulinna GümnaasiumNT7101:11:54
1302LEHTMEINGRIDNT7201:12:28
1303ROOBAKAISAMännikumägiNT7301:12:32

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.