Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
655LODDISLEANKKNN401600:56:58
1329METUSLAINENKK viruNN39201:13:48
937SALUSTEJAANnnn.KIILIMOTO.eeMM26501:01:52
24PAEMARKUSNõmme KJKMP400:37:58
1848AUNAPIRISNõmme KJKMT0
553LUKSHANNAGRETNõmme SKNT1500:54:54
1040KLAUSKRISTINordea PankNNN4001:04:18
1582RAAGPILLEnüœRTHNN409101:28:55
825LUKSKÜLLIKInüœRTHNN402800:59:47
826LUKSLAURInüœRTHMM405800:59:48
858MOSELMIHKELnüœRTHMM405901:00:28
1142SHERELINnüœRTHNN30201:07:08
669HOLSTALEKSANDRnüœRTHMM21400:57:13
1122ORGUSRIINAOjakülaNN29201:06:29
1208HEEROHARDIOjakülaMP8201:09:12
851PÕLDOJAܜLLEOK ILVESNN50601:00:21
29LILLIPUUKAURoooMMN600:38:34
603NILKJOOSEPoooMMN5800:55:52
870PADARoooNN18901:00:38
204AITSAMANDRUSoooMMN2200:48:18
1484HÕLPUSMARISOriflameNN47201:24:14
1767HELMHELIOriflameNN4012301:39:16
1768TATARINOVAJULIAOriflameNN55501:39:16
1769MÄLLMANNEDAOriflameNN504101:39:17
1771TREIERMALLOriflameNN504201:39:17
1781KRUUSTIIUOriflameNN459501:40:50
210PENTMATANELOüœ Etem PärnuMM7400:48:25
300LAANEMÄGIANDRESPäästeametMM10800:50:24
822PIPENBERGARLISPäästeametMM24800:59:40
1337JALASTMARLENPäästeametNN39601:14:08
1640TÜRNAKALMERPäästeametMM502001:31:49
365OOLMALUIGIPäästeametMM000:51:46
1936SIKKSIGNEPäästeametMN0
946SIKKSIGRIDPäästeametNT4701:01:57
947HINDOREELIKAPäästeametNT4801:01:57
226REGOMARIOPäästeametMM8600:48:42
246PUNGINDREKPäästeametMM9500:49:24
1034STROOTOOMASPäästeametMM27701:04:11
590MARCINKEVICZROBINPärm Racing Team/Kaimar Grupp OüœMP5200:55:30
84KOORTKENNETHPärnu Kalevi TenniseklubiMP1500:44:04
1891MERIHEINMAIREPärnu Kalevi TenniseklubiMN600
1425VIIKMAATIINAPärnu Kalevi TenniseklubiNN501801:19:41
1295ONTONKARMELPelgulinna GümnaasiumNT7101:11:54
804JALAKASKAIRIPerekond JalakasNN16600:59:25
433TARASSOVAKAIJAPerekond JalakasNN5900:53:18
214JALAKASAIVARPerekond JalakasMM7800:48:31
1762LEPASAARALJONAPerekond LepasaarNN55201:38:53
691MÄGIMARKOPihlakaMM22100:57:40
765KAASIKMARKOPihlaka ASMM23800:58:52
930PÕLDMALARISSAPõhja PensioniametNN452101:01:48
1031MÄEKÜNGASKAIREPõhja PensioniametNN404101:04:05
709EESMAAENE-URVEPõhja PrefektuurNN13100:57:53
793UUEALLANPõhjakeskusMM24000:59:18
393PLAANERIKPõhjakeskusMM14600:52:26
464KALLAMKARINPõhjakeskusNN7000:53:49
1541USKAANDRESPõhjakeskusMM407701:27:08
521RJABOVANDRESPõhjakeskusMM452000:54:18
522VAASKSIRJEPõhjakeskusNN401100:54:18
798KܜLAVEEURMASPolitsei Ida prefektuurMM501100:59:22
799KUKKMARGOPolitsei Ida prefektuurMM405700:59:22
290LEMPUTAUNOPolitsei Ida prefektuurMM10400:50:16
803KARMELLEPolitsei Ida prefektuurNN16500:59:25
306NUKKATARMOPolitsei Ida prefektuurMM11200:50:37
1330LEPIKALEKSANDERPolitsei Ida prefektuurMM29701:13:57
1845AGANITŠARVIPolitsei Ida prefektuurMM0
569SURSUVAIMARPolitsei Ida prefektuurMM19000:55:14
1086ZAGORSKIMONIKAPolitsei Ida prefektuurNN27101:05:29
1094ALLIKUJANNEPolitsei Ida prefektuurNN27401:05:36
1101LEPIKKONSTANTINPolitsei Ida prefektuurMM28301:05:53
1107HEINKERTTUPolitsei Ida prefektuurNN28201:06:02
1881LEMBERLIIVIPolitsei Ida prefektuurMN450
105ROOSIMÄGIAINPolitsei Ida prefektuurMM3700:45:05
875SAKSMANALDISPolitsei Ida prefektuurMM25601:00:41
1406KIVIRANDMEELISPolitsei Ida prefektuurMM407401:18:23
1664EIRANDSIRJEPolitsei Ida prefektuurNN457701:32:57
1665SKVORTSOVANATALJAPolitsei Ida prefektuurNN52401:32:57
1666SKVORTSOVPAVELPolitsei Ida prefektuurMM31601:32:57
1931SAARAIVARPolitsei Ida prefektuurMM450
1682FLORENANNELAPolitsei Ida prefektuurNN458401:33:44
1938STERNIMREPolitsei Ida prefektuurMM0
916VAHULAAULISPolitsei Ida prefektuurMM26401:01:33
1958VÕRNOGUNNARPolitsei Ida prefektuurMM0
1959VÕTTINGTIINAPolitsei Ida prefektuurMN500
693VODJAMARIKAPolitsei Ida prefektuurNN401800:57:42
1205NÕMMELOOJAAGUPPolitsei Ida prefektuurMM406901:09:11
950TAMMISTETARMOPolitsei Ida prefektuurMM26601:01:59
1206PRUUALKAIRITPolitsei Ida prefektuurNN33101:09:11
1723PÄÄROPILLEPolitsei Ida prefektuurNN458901:36:02
718VAHULAARGOPolitsei Ida prefektuurMM22700:58:08
981MÄGIMAAEERIKAPolitsei Ida prefektuurNN452401:02:47
474LEESHEINOPolitsei Ida prefektuurMM403800:53:52
1500NURKTOOMASPolitsei Ida prefektuurMM407601:25:10
232GRܜNBERGTOIVOPolitsei Ida prefektuurMM402300:48:50
1527JÕESAARMAREPolitsei Ida prefektuurNN455601:26:13
505KOHVERTÕNUPolitsei Ida prefektuurMM17800:54:06
1290REMSELVERONIKAPolitsei Ida prefektuurNN36901:11:44
785LIPPMARKOPolitsei Ida prefektuurMM23900:59:08
1071BELITŠEVEGERTPPAMM28201:05:02
985LUKSDANIELLEPrantsuse Lütseumi SKNT4901:02:57
275LUKSLISELLEPrantsuse Lütseumi SKNNJ400:49:59

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.