Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaeg
795NORMAKKADRITTüœNN16400:59:19
469PLOTNIKOVVIKTORViru jalaväepataljonMM16400:53:51
803KARMELLEPolitsei Ida prefektuurNN16500:59:25
472ABROIERIKKirde KRKMM16500:53:51
804JALAKASKAIRIPerekond JalakasNN16600:59:25
473SARAPUUSVENmul ei ole neidMM16600:53:52
806TAMMIKHELENATallinna üœlikoolNN16700:59:26
480LEVINARTJOMViru jalaväepataljonMM16700:53:54
809KUKKKADRINN16800:59:29
482ROOSMÄGIMARGUSViru jalaväepataljonMM16800:53:55
811SCHULTZKATRINNN16900:59:31
487PRUULAIMARjooksMM16900:53:57
815UFELDINGANN17000:59:37
488MALIKOVDMITRIViru jalaväepataljonMM17000:53:57
829VAIKMARIANEFB JOOKSMINENN17100:59:52
491ARTAMONENKOMIHHAILViru jalaväepataljonMM17100:54:00
830HÄRMAPILLENN17200:59:52
492KIELASALMARStora Enso Eesti AS Näpi saevMM17200:54:01
836PILVAIRIKANN17300:59:55
493KIIGEMÄGIKRISTOMM17300:54:02
837VÕSUANNAMerko Ehitus EestiNN17400:59:59
494JÄRVIMEEMERakvere Karmeli kogudusMM17400:54:02
840KOPPELJANAFB JooksmineNN17501:00:08
499SEPPVEIKOMM17500:54:03
846LÕBUTRIINNN17601:00:15
500SAARARDOMM17600:54:04
847UNAPMOONIKASaku õlletehase spordiklubiNN17701:00:15
501UNTMARIUSViru jalaväepataljonMM17700:54:04
848VAINTRIINNN17801:00:17
505KOHVERTÕNUPolitsei Ida prefektuurMM17800:54:06
850PAALBERGMERILINN17901:00:19
506ENGMAN JANEKMM17900:54:07
512NURMEPAJUHILLARRaineri JooksuklubiMM17900:54:13
852LAHTKRISTINN18001:00:23
513KULDKEPPERIKMM18000:54:14
853LEEMETKAIRENN18101:00:23
519PIKHOFFAIMURMM18100:54:16
854LUMISTEANNELINN18201:00:24
528NIITSOOJANEKKirde KRKMM18200:54:24
859RAUDSALUKÜLLINELSONNN18301:00:28
531PULKLENNARThinenud AjalehedMM18300:54:30
860EESMAAHELENN18401:00:29
534PÄRNALAASMIHKELMM18400:54:33
537KOROLJOVALEKSANDRMM18500:54:37
861LAAGERSIRLITTüœNN18501:00:29
538GILDIALEKSANDRMM18600:54:38
866HÄRKENELINN18601:00:35
540KUKKKATRINKirde KRKMM18700:54:39
867VIPPMAIABenito Puit ASNN18701:00:36
549ALAKÜLAAHTIMM18800:54:48
868KARULAURANN18801:00:37
560VIILTAURIMM18900:55:06
870PADARoooNN18901:00:38
569SURSUVAIMARPolitsei Ida prefektuurMM19000:55:14
872MÕNISTETIINANN19001:00:40
576SUURKAEVTAAVIKirde KRKMM19100:55:19
873LAASNELEIF KindlustusNN19101:00:40
578KULDVÄLIKALLEKirde KRKMM19200:55:19
878PARTKAIRI-NN19201:00:42
584STALLMEISTERARGOMM19300:55:24
879ANNIMERLEEesti Energia SKNN19301:00:42
586VIIMSALUALLARMM19400:55:24
883LIIMETSEVA-MARIANN19401:00:46
593PUUSEPPJANEKRakvere Karmeli kogudusMM19500:55:36
886KANGURKERLINN19501:00:54
598MAIVELMIKKTTüœMM19600:55:42
888TOMSONDORISNN19601:00:54
599LESOOSIIMMM19700:55:45
889ALAVEREKARINFB JooksmineNN19701:00:55
601TERASALARTTüœMM19800:55:49
890ROHIMERITNN19801:01:00
602KARROKARELSveba-Dahlen SpordiklubiMM19900:55:50
894TAMMKADRINN19901:01:04
604OJASAARARGOMM20000:55:54
895ALAJAANAIRENN20001:01:05
605TOBRELUTSKALMERJELD-WEN Eesti ASMM20100:55:55
896OJASALUJAANIKANN20101:01:05
615LINDMÄELAURIMM20200:56:06
897PUIDAKKRISTARaineri JooksuklubiNN20201:01:05
619VAGAHERGIMM20300:56:10
904LEPIKJAANIKANN20301:01:20
624ALLSAARRAIDOMM20400:56:14
905COAKLEYENELINN20401:01:20
628ENDRIKSHENDRIKMM20500:56:17
906ISKÜLLIKINN20501:01:22
632VIILINDREKMM20600:56:23
911TAMMARAIRIKANN20601:01:29
634PRIKSPAULMM20700:56:29
913VILLERVIIVEVasta KoolNN20701:01:31
636SOIDLAKASPARJCI EstoniaMM20800:56:35
919PARTSTEAJELD-WEN Eesti ASNN20801:01:34
637SMIRNOVJANNOKirde KRKMM20900:56:36
922TALIKAIRITJELD-WEN Eesti ASNN20901:01:37
647SAKSMANANDRESStora Enso Eesti AS Näpi saevMM21000:56:48
923KIISMAMERLINN21001:01:38
649MOORREIMOMTA SpordiklubiMM21100:56:51
924PÕLLUMAALIISANN21101:01:38
652JASTREMSKIANATOLIJELD-WEN Eesti ASMM21200:56:54
925OLUKERTURaineri JooksuklubiNN21201:01:40
663SEDOVKONSTATINKokaklubiMM21300:57:04

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.