Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
1210NELKEKRISTAAmblaNN33301:09:15
1820BERZINÕTIIUAqvalasedNN601001:43:36
1821SANGSIRLEAqvalasedNN554001:43:36
302DUZENKOMIHHAILAqvalasedMM10900:50:26
1849AVILAIMREAqvalasedMM400
1339SALKPIRETAqvalasedNN39701:14:10
1347SAMMELKERTUAqvalasedNN40101:14:53
1873KUSMAROMANAqvalasedMM450
1362GRIFFELAITAAqvalasedNN406801:15:40
1365KARUILLEAqvalasedNN406901:15:45
1879LEHTMAAHELENAqvalasedMN0
1382RAJASAARTRIINAqvalasedNN41901:17:03
114HÄÄTERÕRAGNARAqvalasedMM4200:45:13
1908PAISTLAURAAqvalasedMN0
638LICHTKAJAAqvalasedNN401500:56:41
1176LAIKREINESAqvalasedNN31701:08:20
1179SALEPROBERTAqvalasedMM28601:08:21
415ALAVEREURSULAAqvalasedNN40600:52:50
1457KIVIOJASIRJEAqvalasedNN407801:22:37
508TAMMMARJUAqvalasedNN7700:54:09
277KLAASIMÄGIMARGOARISTON OÜMM402600:50:01
153KARJUSKAIDOArtman RacingMM401900:46:38
1067LAASBERGANETTAru Grupp ASNN26601:05:00
1081LANGKEIRIKAAru Grupp ASNNN4301:05:19
1850BIIDERREIMOAru Grupp ASMM0
1851GRIGORJEVANDIAru Grupp ASMM0
1361NIRGIHELIAru Grupp ASNN41001:15:34
1630LEPIKSAARTIIUAru Grupp ASNN457201:31:11
1631KUUSALUAIVIAru Grupp ASNN60701:31:12
1946TRUUSILVERAru Grupp ASMMN0
667KALJAKRISTJANAru Grupp ASMMN5900:57:11
668LEPIKSAARMIRJAMAru Grupp ASNNN1900:57:12
1225TAMMTIITAru Grupp ASMM501601:09:39
1535PROMENANETTAru Grupp ASNNN6301:26:45
1028LIIVܜLLEAru Grupp ASNN404001:04:02
524KALDATÕNISAru Grupp ASMMJ2000:54:21
1551LANGKERTTUAru Grupp ASNNN6401:27:36
789AINLOSULEVAru Grupp ASMM453200:59:12
1813SOONEKRISTELAS AsteraNN504601:43:24
1814NÕMMIKTIINAAS AsteraNN4510001:43:25
54KÄREMAAGOAsics TeamMM40700:42:10
865MULDMAHANNABenito Puit ASNNN2701:00:34
867VIPPMAIABenito Puit ASNN18701:00:36
25RASPELRAIDODECTONAMM45100:38:06
322EIROJARIDicro EestiMM11900:50:54
265RISTISAAREERIKADPDNN3000:49:44
1218KOPPELKARINDraka SporttiimNN33601:09:30
298SELEZNJOVAJULIAEA Reng ASNN3600:50:22
1580REIMETSANNEEakate PäevakeskusNN65701:28:52
723LASKJAHELDIEakate PäevakeskusNN65100:58:11
223VARBOLAERKIEASMM8300:48:37
761TINTDIANAEASNN15200:58:49
879ANNIMERLEEesti Energia SKNN19301:00:42
1716KELDOMARGITEesti Energia SKNN4011801:35:55
1405PÕLDILONAEESTI HAIGEKASSANN43501:18:21
387MEIERHELIEESTI HAIGEKASSANN40500:52:15
1217REIULIIS-MARIANEesti Posti SpordiklubiNNJ2401:09:27
333MATSISELTSTARVIEesti Raudtee SpordiklubiMM12300:51:11
181KRIKSREINEesti Raudtee SpordiklubiMM60100:47:37
1620REINIKEMARIEEJSNNN6801:31:00
343PLOOVITSHEIDIElionNN4200:51:25
1292MÄTLIKMARGITElioni SpordiklubiNN37101:11:51
203LEPIKULTTOOMASElioni Spordiklubi/IT KolledžMM50400:48:18
697UUSTALUKOITElujooksMM22300:57:45
1341HERMIMBIEMK Rakvere kogudusNN55901:14:12
1774SALAKESTEREMK Rakvere kogudusNN55801:39:24
77LAHIATSEMK Sakussaare kogudusMM2500:43:51
366ETTITAAVIEMK Sakussaare kogudusMM13500:51:47
1785ETTIANNIEMK Sakussaare kogudusNNN7201:41:02
1786LAHISIRLYEMK Sakussaare kogudusNN459701:41:02
263LAHIJOOSEPEMK Sakussaare kogudusMMN2700:49:43
527LAHIHANSEMK Sakussaare kogudusMM55300:54:24
34TÕNNEGRETEEMü SKNNN100:39:55
1859KARJUSMARKOEstonian CellMM0
1108PÄRSREELIEstonian CellNN28301:06:03
1627DAVELARVOEstonian CellMM501901:31:10
369LAHTVEEJANEstonian CellMM403000:51:51
884KOBINMAREKEstonian CellMM25801:00:47
893SARAPMAREKEstonian CellMM26001:01:04
1956VOOLTATJANAEstonian CellMN500
1712TAMMKERSTIEstonian CellNN53501:35:31
1713KALJULAPIRETEstonian CellNN53601:35:31
1714SÜDASILVEREstonian CellMM454501:35:47
1745EESPEREKRISTAEstonian CellNN54501:37:54
1747TAMMERANDKAIRIEstonian CellNN54601:37:55
1506RAIDLAANNEEstonian CellNN47801:25:14
1804LUZKOVKERSTIEstonian CellNN4013301:41:46
1805MÜÜRISEPPAIDIEstonian CellNN4013401:41:46
1476KUUSALUKERSTIEUKNN46801:23:52
1523OKMEESBIRGITEUKNN48301:25:53
756OKMEESTARVOEUKMM23600:58:39
1693REMIKÜLLAIREExpertlineNN4011101:34:00
1694PUHILASALLAExpertlineNN458701:34:00
829VAIKMARIANEFB JOOKSMINENN17100:59:52
840KOPPELJANAFB JooksmineNN17501:00:08
335KAHURKRISTIINAFB JooksmineNN40300:51:13
889ALAVEREKARINFB JooksmineNN19701:00:55
1960VÄÄRKAIMARFB JooksmineMM0
938SAARKATRINFB JooksmineNN21601:01:52
70KUIVKADILIISFB Jooksmine/ Itbit GlükomedNN700:43:21

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.