Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descending
1942TERVEJANNEMN0
1943TIITUSKATRINMNN0
1944TOMBERGMEELISMM0
1945TREISIRETInnopolisMN0
1946TRUUSILVERAru Grupp ASMMN0
1947TÜLPUSJANARakvere TenniseklubiMN450
1948VAHERAINORakvere HaiglaMN0
1949VARBLASEVERTMM500
1950VEESAARKÄTLINMN0
1951VELSPAAVOKirde KRKMM0
1952VESKILEELOMN550
1953VIIRAMARIKAMN0
1954VILGATSINGESELVERMN400
1955VILLEMSILLERakvere LihakombinaatMN0
1956VOOLTATJANAEstonian CellMN500
1957VÕIDULAMALLERautakesko ASMN550
1958VÕRNOGUNNARPolitsei Ida prefektuurMM0
1959VÕTTINGTIINAPolitsei Ida prefektuurMN500
1960VÄÄRKAIMARFB JooksmineMM0
1961MÄESALUMÄRTMM0
1962SoomeltKeioRakvere LinnavalitsusMM0
1963RAUSMARJUMN0
1964VAERANDMONIKAMN0
1965SHUMANOVMADISMM0
1966EICHFUSSTIMOMM0
1967KONTSONAVEMN0
1968KUKKJANEKMM400
1969AABELRENEEMM400
1970KLOUSTANNOMP0
1971RIIVEHANNAMN0
1972KUTSARHANNA-LIISAMN0
1KIVIKASKENNYTARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBIMMN100:32:10
2KOŠELEVVJATŠESLAVKJK Kalev SillamäeMM40100:32:57
3SUURKIVIMARTTTüMMN200:33:10
4AUSPRIITStamina Arcotransport tiimMM200:34:36
5VOOLAIDRAIMONDMP200:35:12
6REINARTRAUNOKJK JärvalaMMN300:35:14
7REITSNIKTARMOStamina SKMM40200:35:17
8TARMTOOMASSportkeskus.eeMM40300:35:33
9ORMOLARIMM300:35:35
10SALININANTONKJK " Kalev" SillamäeMP300:35:59
11VEILBERGMEELISTAMSALU JõUDMM50100:36:12
12LAURMIKKVõru LõunalõviMM400:36:17
14JAKSONAHTOJOOKSUPORTAALMM40400:36:35
15MÄGIMERILLStamina Arcotransport tiimNN200:36:36
16LUIKLIINATARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBINN300:36:49
18KIVIOJAKAIDIRakvere KJK VikeNNJ100:37:28
19KAURSONTOMASKiviõli SuusaklubiMMN400:37:36
20KESKPAIKKERTMM500:37:41
21REIVELTKALVIMM40500:37:52
22LEINOPEEPTriSmileMM600:37:55
23ALLIKVEEHANNESMMN500:37:56
24PAEMARKUSNõmme KJKMP400:37:58
25RASPELRAIDODECTONAMM45100:38:06
26STENMANTEIJANN55100:38:11
27TIIKSAARAARO5xAMM700:38:17
28KAUKܜLAKRISTORAKVERE SPORDIKESKUSMM800:38:26
29LILLIPUUKAURoooMMN600:38:34
30REBBANARGOALUTAGUSE SUUSAKLUBIMP500:38:43
31AASUMETSKAIDORakvere AmetikoolMMJ100:39:06
32MASIKTAMBETMM900:39:12
33AMORRAINERMMN700:39:46
34TÕNNEGRETEEMü SKNNN100:39:55
35KLAASIMÄETARVOInsenerehitusMM1000:39:56
36LAIMETSERKIMM1100:40:00
37MARIPUVALDEKRautakesko ASMM50200:40:03
38MEIDLATIITMM1200:40:04
39LEPPNURMHENRYMM1300:40:13
40KARJATIITMM1400:40:55
41KOTKASPRIITMTüœ Tallinn Lennujaama SKMM1400:41:02
42LEEBENHANDOMMJ200:41:03
43LAASITÕNUMM1500:41:06
44VEEREMAAMATJASKirde KRKMMJ300:41:14
45TAMMOJAMARIOMMN800:41:20
46RMURMASMM45200:41:23
47AASALEHTALARMM50300:41:43
48MÄGIINDREKMMN900:41:49
49KIIGEMÄGIMAITMM1600:41:49
50PAPPELJAANUSMM40600:41:52
51REIMALMADISMMJ400:41:52
52OJAJOONASInsenerehitusMM1700:41:56
53BELOUSOVDENISsylvia.gatchina.ruMP600:42:06
54KÄREMAAGOAsics TeamMM40700:42:10
55MEIGASMARKORakvere ReaalgümnaasiumMP700:42:12
56KUKKÜLOMM40800:42:14
57BÕKOVRAINERRRGMP800:42:17
58UNAPURMASMM40900:42:18
59LODERAUDSILVERMM1800:42:21
60REIMETSRAMONMM1900:42:30
61GILLJAKOBMP900:42:33
62HALDNALIINAJLTNN500:42:37
63LAIKASKSIIMTTüœMMN1000:42:49
64SILDKERSTINN600:42:54
65KUBERKENMP1000:42:56
66LEPIKSAARINDREKMM401000:43:11
67SAAREMÄELINDREKTriSmileMM2000:43:19
68JÕELEHTJAAGOMM2100:43:20
69IRVESMERILIINNT100:43:21
70KUIVKADILIISFB Jooksmine/ Itbit GlükomedNN700:43:21
71TRUUMAAMAREKMM2200:43:28

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.