Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaeg
1930RÕMKEVITÅŠTATJANAJELD-WEN Eesti ASMN0
1931SAARAIVARPolitsei Ida prefektuurMM450
908M001:01:23
1932SARVREEMETMM0
397M000:52:31
1933SCUFFHAMSHUROMAKokaklubiMN400
1934SEIREMATIMM400
1935SEMENKOVANDREIViru jalaväepataljonMM0
1936SIKKSIGNEPäästeametMN0
1937SILDOJADANIEL-MAREKModern nalkingMM0
1938STERNIMREPolitsei Ida prefektuurMM0
1939SUJETOVKÄRTSEGERS EESTI OüœMN0
1940SULURISTOMM0
1941ZALITISVALTSSporta skola " Arkadija"MP0
1942TERVEJANNEMN0
1943TIITUSKATRINMNN0
1944TOMBERGMEELISMM0
1945TREISIRETInnopolisMN0
1946TRUUSILVERAru Grupp ASMMN0
1947TÜLPUSJANARakvere TenniseklubiMN450
1948VAHERAINORakvere HaiglaMN0
1949VARBLASEVERTMM500
1950VEESAARKÄTLINMN0
1951VELSPAAVOKirde KRKMM0
1952VESKILEELOMN550
1953VIIRAMARIKAMN0
1954VILGATSINGESELVERMN400
1955VILLEMSILLERakvere LihakombinaatMN0
1956VOOLTATJANAEstonian CellMN500
1957VÕIDULAMALLERautakesko ASMN550
1958VÕRNOGUNNARPolitsei Ida prefektuurMM0
1959VÕTTINGTIINAPolitsei Ida prefektuurMN500
1960VÄÄRKAIMARFB JooksmineMM0
1961MÄESALUMÄRTMM0
1962SoomeltKeioRakvere LinnavalitsusMM0
1963RAUSMARJUMN0
1964VAERANDMONIKAMN0
1965SHUMANOVMADISMM0
1966EICHFUSSTIMOMM0
1967KONTSONAVEMN0
1968KUKKJANEKMM400
1969AABELRENEEMM400
1970KLOUSTANNOMP0
1971RIIVEHANNAMN0
1972KUTSARHANNA-LIISAMN0
1468M001:23:27
193M000:47:54
1243M001:10:08
1244M001:10:08
1004M001:03:23
1809M001:42:36
1810M001:42:36
533M000:54:32
25RASPELRAIDODECTONAMM45100:38:06
26STENMANTEIJANN55100:38:11
31AASUMETSKAIDORakvere AmetikoolMMJ100:39:06
34TÕNNEGRETEEMü SKNNN100:39:55
69IRVESMERILIINNT100:43:21
118PÕLDOJAHEINOJõgeva SVSMM65100:45:20
375SINISALUTIITJELD-WEN Eesti ASMM55100:51:58
181KRIKSREINEesti Raudtee SpordiklubiMM60100:47:37
723LASKJAHELDIEakate PäevakeskusNN65100:58:11
227EICHEANGELIQUENN40100:48:42
767VALDMAAHILLENN60100:58:53
1KIVIKASKENNYTARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBIMMN100:32:10
2KOŠELEVVJATŠESLAVKJK Kalev SillamäeMM40100:32:57
11VEILBERGMEELISTAMSALU JõUDMM50100:36:12
18KIVIOJAKAIDIRakvere KJK VikeNNJ100:37:28
37MARIPUVALDEKRautakesko ASMM50200:40:03
42LEEBENHANDOMMJ200:41:03
301PIIRPIRETNN40200:50:25
46RMURMASMM45200:41:23
832PALSANNENN60200:59:53
72IDAVAINTIINASK MetsasõbradNN55200:43:29
332SALMARAVOMM65200:51:07
97RIIVESMARILINTartuNT200:44:46
401KUUSIKENNVirumaa politsei spordiseltsMM60200:52:37
1449ETTIMELITARakvere Karmeli kogudusNN65201:21:48
183TATTARKRISTINNNN200:47:40
192TOOMERELIKEJCI RakvereNNJ200:47:54
458HÖÖVELSOOTAIVOMM55200:53:40
206TUHKLAHELLENN45200:48:22
208VIIRMANNMARJEHarju KEK RSKNN50200:48:23
3SUURKIVIMARTTTüMMN200:33:10
4AUSPRIITStamina Arcotransport tiimMM200:34:36
5VOOLAIDRAIMONDMP200:35:12
7REITSNIKTARMOStamina SKMM40200:35:17
15MÄGIMERILLStamina Arcotransport tiimNN200:36:36
44VEEREMAAMATJASKirde KRKMMJ300:41:14
47AASALEHTALARMM50300:41:43
335KAHURKRISTIINAFB JooksmineNN40300:51:13
344TOHVMERIKENN50300:51:28
119KEÄRANDRESMM45300:45:20
383TRAMMMAIRENN45300:52:05
1165PÕLDOJAGALINAKalevNN60301:08:02
144KIVIMÄEMARIE-MÄDLISK ALTIUSNT300:46:20
175SIHTAILINN55300:47:30
436TRAUSREINTraus-RAK OüœMM60300:53:19
440AITVLADIMIRMM65300:53:22
188MÄGIANNELIISNNN300:47:51

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.