Tulemused 21 KM

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
123AAROSARGOMM7101:43:05Diplom
264AASMAAHTIFUTUMM402802:04:13Diplom
206ABRAMLIINANN4001:54:37Diplom
150AGUHANSMarsMM8601:47:21Diplom
145AHTIJAINENRISTORaplamaa Tublid MaratoonaridMM8301:47:02Diplom
160AHTIJAINENRIHORaplamaa Tublid MaratoonaridMM9201:48:28Diplom
318ALAOTSMAIELasteaed KUNGLANN45302:20:49Diplom
56ALBERIRENEEesti Evangeelne Luterlik KiriMM3501:33:11Diplom
325ALBERTTERJENN401002:23:44Diplom
142ALBERTAUGUSTMM45801:46:37Diplom
312ALEKSEJEVAMARINNN6902:18:41Diplom
177ALLASMARTMM9801:50:44Diplom
284ALTINENNMM15102:08:28Diplom
133ALVEROLIVERMM7601:44:41Diplom
134ALVEROTTMM7701:44:42Diplom
303ANKROERLINN6802:13:57Diplom
231ANTONSMAILIAmbla SpordiklubiNN40601:57:58Diplom
345ANTSONMERLEMN0Diplom
188ARONKRISTIKunda ÜhisgümnaasiumNN3401:51:31Diplom
229ARUSAARAIVOOÜ PseudohuntMM12401:57:44Diplom
262ASANDITÕNUMM14102:03:38Diplom
70ATONENMAREKVAK StaierMM4001:34:54Diplom
350BAUMRAIVOMM450Diplom
167BAUMANEVELINNN3201:49:17Diplom
39BAUMANJAANUSMM2301:30:25Diplom
341BELOUSOVALAKSEIMM0Diplom
351BELOUSOVALEXEYSylvia GatchinaMM0Diplom
352BERNARDGALINAKJK Kalev SillamäeMN500Diplom
24BÕMBERGRAINJK PiraajaMM1401:26:20Diplom
64BULINAJULIAKJK Kalev SillamäeNN901:34:11Diplom
83DOVNARTAAVIMM4801:37:40Diplom
52EHRSTEINREIMOInsenerehitusMM3201:32:47Diplom
202EICHEANGELIQUENN3901:53:39Diplom
232EIMLAMIHKELMM12501:58:04Diplom
257EINBAUMPEETERMM13902:01:56Diplom
314EINSTEINMEELISRakvere Karmeli kogudusMM50902:20:16Diplom
110EISANJAANIKANN1801:41:29Diplom
189ELLERENDRIKMM10501:51:40Diplom
71ENNLAURIMM4101:34:56Diplom
82ERILAIDJANISMittatyö EestiMM4701:37:29Diplom
353ERKMANNEGONMM0Diplom
174ERVINAHTIMM451001:50:19Diplom
49ERVINURMASMM45201:32:31Diplom
299ETSMARIKANN6602:12:10Diplom
149ETVERKMERIKERMK Metsa sõbradNN2601:47:13Diplom
91EVISALUMAITMM401401:38:43Diplom
143FEDORITŠKRISTOMarko asiMM8101:46:45Diplom
285FLORENJANEKMM15202:08:28Diplom
342FLORENKELLICFC SpordiklubiMN0Diplom
247FOGTMANNERIKJeld-Wen Eesti ASMM13401:59:53Diplom
354GILDEMANNELE-KAJAMN0Diplom
191GRÖÖNJANARMM10701:52:06Diplom
355HADORICHEVOLEGSylvia GatchinaMM0Diplom
336HAIDAKKATRINLasteaed KUNGLANN7902:49:37Diplom
148HALLIMÄERAINMM50601:47:12Diplom
333HALLMÄGITEELENN7702:40:35Diplom
358HÄMÄLÄINENKEIOMM0Diplom
16HANGTAUNOMM1101:23:14Diplom
207HANNIKALJUMM11401:54:42Diplom
138HÄRMEVENN2301:45:31Diplom
28HEINHEIGOEELKMM1701:27:22Diplom
268HEINLAPRIITRaplamaa Tublid MaratoonaridMM14302:05:15Diplom
34HEINOLAIVARAVL Express OÜMM2001:29:04Diplom
153HERMMARKMM8701:47:47Diplom
244HERMAKÜLAHANNESMM402701:59:33Diplom
210HILLERMAIKINN4301:55:22Diplom
114HIMMAEVELYNNN1901:42:13Diplom
356HITROVJANNOAQVA VeekeskusMM0Diplom
357HOOGANDKATRIFC FloraMN0Diplom
311HÜTTRIHOEesti Evangeelne Luterlik KiriMM50802:18:36Diplom
59HYDEMATTHEWMM3701:33:41Diplom
165ILVESMONIKANN3101:48:49Diplom
55ILVESTENOEesti Evangeelne Luterlik KiriMM3401:33:01Diplom
125INNOSJOHNJeld-Wen Eesti ASMM7201:43:15Diplom
58IRVESMONIKAMaraton SportNN801:33:20Diplom
61IRVESHILLAREkstreemparkMM401001:33:53Diplom
359IRVESMONIKAMaratonsportMN0Diplom
301ISKÄTLINMM16102:13:56Diplom
32IVANOVARVORakvereMM1901:28:35Diplom
8JAASKAALLANstamina skMM40201:19:15Diplom
213JÄNESEMARIANN4501:55:42Diplom
44JÕEMETSAIVOTeam30+MM40601:31:59Diplom
395JOGENBROHENRIKMM400Diplom
84JOONASSONRAULMM4901:37:55Diplom
360JUHKOVJANARMM0Diplom
271JÜRGENSONERIKA21CC TriatloniklubiNN40702:05:56Diplom
144KAABERANDRESMM8201:46:52Diplom
214KAARJÄRVMARTINSportlandMM11601:55:45Diplom
124KAARNAKADRINN2101:43:08Diplom
361KAASIKKAIDOMonier OÜMM0Diplom
331KÄHERTANELVigased VändadMM17102:30:57Diplom
328KALAMEESMIHKELMM16802:26:07Diplom
37KALJURMAIDOKEK RSKMM50301:29:55Diplom
217KALJUVEEKRISTOMM11801:56:03Diplom
348KALLAKASURMOErnst & YoungMM0Diplom
242KALLASJOHANOÜ PseudohuntMM13001:59:06Diplom
362KALLASRAHELMarko asiMN0Diplom
199KALLEANTIJalajälg ASMM402501:53:18Diplom
272KALLETRIINUJalajälg ASMM14502:06:15Diplom
51KARAMATARMO100% DesignMM3101:32:45Diplom

Pages

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp