Tulemused 21 KM

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
259KELLAARNEMM60402:02:40Diplom
304KÕUEAARNEMM451602:15:34Diplom
174ERVINAHTIMM451001:50:19Diplom
264AASMAAHTIFUTUMM402802:04:13Diplom
273VESSMANNAILENMaksu- ja TolliametNN5802:06:19Diplom
223LIIVERAIMARElioni SKMM12101:56:58Diplom
81TÜRBSALAIMARVäike-Maarja RSKMM4601:37:26Diplom
385SOKKAIRISA PERHMN0Diplom
335KONTKARAIVELasteaed KUNGLANN45402:49:37Diplom
229ARUSAARAIVOOÜ PseudohuntMM12401:57:44Diplom
44JÕEMETSAIVOTeam30+MM40601:31:59Diplom
341BELOUSOVALAKSEIMM0Diplom
119ULKALARMM55101:42:37Diplom
89VAINIKKAALEKSMM45601:38:36Diplom
351BELOUSOVALEXEYSylvia GatchinaMM0Diplom
8JAASKAALLANstamina skMM40201:19:15Diplom
36ROOSIMÄGIALLANSK JärveMM2201:29:44Diplom
38SARAPUUALMAVAK StaierNN701:29:56Diplom
20ZAKHAROVAANASTASIJANN501:25:08Diplom
218LOPSIKANDREIEesti Energia SpordiklubiMM55301:56:04Diplom
254SAETALUANDRESMM451502:00:52Diplom
338KIISANDRESPhotopointMM17202:58:32Diplom
127SAETALUANDRESMM7401:43:23Diplom
144KAABERANDRESMM8201:46:52Diplom
146NAMMANDRESBC TARVAS/RAKVERE SPORDIKOOLMM8401:47:11Diplom
220KÄRPUKANDRUSX-grandisMM451101:56:26Diplom
7LEINANDRUSKJK VikeMM601:15:37Diplom
126RAUDSEPPANDRUSRakvere LKMM7301:43:16Diplom
202EICHEANGELIQUENN3901:53:39Diplom
79LEMBERGANNEKENNN1101:37:07Diplom
369LEMBERGANNEKENMN0Diplom
238UNDRESTANNELIEesti Posti SpordiklubiMM12701:58:56Diplom
287OJAANNINN6102:09:18Diplom
108TEDREMAANNINN1601:41:13Diplom
109VAHERANNIKASJK SarmaNN1701:41:14Diplom
374PAJUPUUANNIKAMN0Diplom
199KALLEANTIJalajälg ASMM402501:53:18Diplom
255ORGLAANTIWebmedia ASMM13802:01:18Diplom
21TOPLAANANTIEesti Evangeelne Luterlik KiriMM40401:25:44Diplom
225RIKBERGANTSVäike-Maarja RSKMM55401:57:08Diplom
306SOOSÕRVANTSEesti RendzuliitMM403202:15:42Diplom
63KUUSIKANTSVAK StaierMM60101:34:05Diplom
123AAROSARGOMM7101:43:05Diplom
60TÕNNISONARVIMM45301:33:49Diplom
32IVANOVARVORakvereMM1901:28:35Diplom
18KUUSALUASKOStaminaMM1201:23:41Diplom
142ALBERTAUGUSTMM45801:46:37Diplom
365KIIRAVOEesti Evangeelne Luterlik KiriMM550Diplom
135SHIPUNOVBORISSMM7801:44:48Diplom
269VIIDINGCAROLRocca al Mare SPORTLANDMM14402:05:41Diplom
377PÄRNAMETSCATHYMN0Diplom
92PROOMETCHRISMM5401:38:48Diplom
298THOMPSONCHRISTOPHERspeakenglish.co.ukMM15902:12:10Diplom
308PIIRSOOCLELIANN40902:16:07Diplom
221KOBRINEEVA-GERDANN4701:56:37Diplom
19MÄTASEGLETÜ ASKNN401:23:42Diplom
353ERKMANNEGONMM0Diplom
200LEHTOJAEHAPüha LoomaaedNN50101:53:20Diplom
131TALVISTEEINARIWaterworld ExpeditionMM402001:44:30Diplom
317TOLGAEINOEKVAMM60602:20:38Diplom
104VULLAELATamsalu EBENN1401:40:39Diplom
354GILDEMANNELE-KAJAMN0Diplom
115RANTELINAMAX 123NN2001:42:27Diplom
293TRUUELIZABETHNN6302:10:49Diplom
54MAASELMERMetsaimeMM3301:32:51Diplom
189ELLERENDRIKMM10501:51:40Diplom
284ALTINENNMM15102:08:28Diplom
307TEPPANDENNIKENN45202:16:06Diplom
270LEHTMETSEPPNN5702:05:45Diplom
9KILKIERGOKergejõustiku klubi VikeMM40301:19:41Diplom
247FOGTMANNERIKJeld-Wen Eesti ASMM13401:59:53Diplom
271JÜRGENSONERIKA21CC TriatloniklubiNN40702:05:56Diplom
184OKASERJEMetsaimeNN3301:51:21Diplom
305LEEKERKKIRakvere LinnavalitsusMM16202:15:42Diplom
303ANKROERLINN6802:13:57Diplom
138HÄRMEVENN2301:45:31Diplom
167BAUMANEVELINNN3201:49:17Diplom
17KÄRNEREVELINStamina Arco Transport RunningNN301:23:26Diplom
326TANNEBERGEVELINNN7502:23:45Diplom
114HIMMAEVELYNNN1901:42:13Diplom
346RANDVERFREDMM0Diplom
352BERNARDGALINAKJK Kalev SillamäeMN500Diplom
151VALGEGÄTLYNN2701:47:27Diplom
193VAHTAKANDGRETEX-grandisNN3601:52:20Diplom
187TAMMHALLARRaplamaa Tublid MaratoonaridMM10401:51:29Diplom
297TIITSHANNANN6502:12:04Diplom
322KRUUSAMÄGIHANNANN7402:22:03Diplom
244HERMAKÜLAHANNESMM402701:59:33Diplom
390VESKIHANNESMM400Diplom
57TRAKSHANNORakke SKMM3601:33:15Diplom
102KINDELHANNOMM401501:40:03Diplom
150AGUHANSMarsMM8601:47:21Diplom
85PAESÜLDHARLESVAK StaierMM5001:38:02Diplom
180RANNAMETSHARROMM10001:50:59Diplom
28HEINHEIGOEELKMM1701:27:22Diplom
157KIDRONHENDONõmmehaldjadMM9001:48:06Diplom
343KOKKHENRIWisemanMM0Diplom
395JOGENBROHENRIKMM400Diplom
282TAMMHERKKIRaplamaa tublid maratoonaridMM14902:07:57Diplom
111SIIMSONHIIDMM401601:41:30Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.