Tulemused 10 KM

Kohtsort ascendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
306TIITSMAIKENNN7700:56:50
305LAANEOTSAIKITartu SuusaklubiNN7600:56:48
304BERGMANNINDREKMM17900:56:46
303NÕMMISTELEIENN7500:56:46
302ADOSSONKERLINN7400:56:40
301KARUMADISMM17800:56:39
300ZEIGERFREDMM17700:56:38
299KRIISATIINANN7300:56:38
298UNAPUU-SEIDELBERGKAILINN7200:56:38
297PILVINDREKMM17600:56:36
296LÜMATALOMM17500:56:36
295LOMPANNINN7100:56:36
294TOPSLAINEPüssi SKNN40900:56:34
293JAKŠTIENEAISTENN7000:56:33
292SERGEJEVADARJAWisemanNN6900:56:33
291LÕOKEEEVA-LAURANõmme KJKNN6800:56:27
290TELLANDRAViru-Nigula SpordiklubiNN6700:56:22
289RAMULSANDERRakvere SK korvpall 95MM17400:56:19
288METSAERKKIMM17300:56:19
287HANGKAIJANN6600:56:15
286RINKMALLEArcticNN45300:56:11
285LAINESKÜLLIKIRakvere SpordikeskusNN6500:56:11
284POMERANTSRIINAyyyyNN45200:56:08
283PITKAKAIRERakvere SpordikeskusNN6400:56:05
282VALKKRISTELNN6300:56:05
281VALDMETSMARKORakvere SpordikeskusMM17200:56:05
280REINTAMAVENN40800:55:59
279PIHTKERSTINN40700:55:54
278VEERMÄEARTMM402000:55:54
277TOBRELUTSKALMERJeld-Wen Eesti ASMM17100:55:52
276RENELKARL-DIEDRICHRakvere SK korvpall 95MM17000:55:52
275VÕSUTOIVOT-FarmidMM60500:55:51
274NIINEPUUKRISTIRademarNN6200:55:51
273MULDMAKAARIBenito Puit ASNN6100:55:50
272ADAMSONMARTINMM16900:55:50
271HEEKRAGNARMM16800:55:49
270KIIVETGERLYAQVA VeekeskusNN6000:55:46
269TRUUPÕLDCARMENNN5900:55:44
268KATTAIANUNN5800:55:41
267KOTKASSIGNENN5700:55:40
266VATSELRIGOMM401900:55:38
265PETERKOPFINDREKMM401800:55:38
264PETERKOPFKATRINNN5600:55:37
263AITMANMARCOSK AaspereMM16700:55:34
262KRUUTMANNANTIMM16600:55:25
260SÜDAMARELLENN5500:55:20
259SIRVIREESINN5400:55:18
258TALTSTIINAElujooksNN5300:55:17
257EIDUKSELVIRAMTÜ ElujooksNN5200:55:16
256URBÜLOKolm PaksuMM50400:55:12
255FROSCHKAINN5100:55:11
254KASPERKÄTLINNN5000:55:07
253OJANGMARTENBC TARVAS/RAKVERE SPORDIKOOLMM16500:55:06
252KOSTAPMARKOBC TARVAS/RAKVERE SPORDIKOOLMM16400:55:06
251GRIGORENKOPAVELTTÜMM16300:55:06
250TOOMETAVENN4900:55:01
249VASEMÄGIKATRINNN4800:55:01
248TOOMSALUPILLE-RIINKJK SaareNN4700:54:55
247LIIVAKJANARMM16200:54:51
246KALAKATRINNN4600:54:51
245TOPLAANSUSANNAEesti Evangeelne Luterlik KiriNN4500:54:50
244TOPLAANLISETTEEesti Evangeelne Luterlik KiriNN4400:54:50
243VAINOLAKÜLLINN40600:54:49
242KOZMAKARMENAseri VabaajakeskusNN4300:54:46
241VISNAPUUJARKOMM16100:54:45
240TOOMPUUTAUNOEesti Evangeelne Luterlik KiriMM16000:54:44
239ANNIMÄEARTURMM15900:54:43
238AVILAANDERMM15800:54:43
237ELKENRAIVOEELKMM15700:54:42
236VIRROHELENAQVA VeekeskusNN4200:54:42
235KIVIMÄEMARKUSMM15600:54:41
234KUUSEMETSRAUNOMM15500:54:34
233VOOGLAHENRIMM15400:54:29
232ANNUSMIHKELRakvere SK korvpall 95MM15300:54:29
231TEDERPEETERA-SportMM15200:54:27
230KOLKARNEMM60400:54:26
229SÄÄLIKTIINANN40500:54:23
228TAMMROBINMM15100:54:21
227VOVKJANANN4100:54:16
226SUVISTETARMOEMK Rakvere kogudusMM15000:54:16
225MOSELHENRYRakvere GümnaasiumMM14900:54:15
224KALLASKATRINMarko asiNN4000:54:11
223HEINSAARANTSMM14800:54:11
222ANDERSONSIIMRakvere SK korvpall 95MM14700:54:09
221NAELMARIELNN3900:54:09
220TÕLDVILLIMM14600:54:08
219LUKSLAURIWürthMM401700:54:06
218LINDEKAIDOWürthMM401600:54:06
217LUKSKÜLLIKIWürthNN40400:54:06
216KÖÖKOSKARMM14500:54:05
215MAURERRAIMSK AaspereMM14400:54:04
214LAHIJOOSEPEMK Rakvere kogudusMM14300:54:03
213KUSNEROVARTURRakvere SK korvpall 95MM14200:53:48
212REHKLIRAGNENN3800:53:45
211LUKKENALLANStora Enso EestiMM14100:53:28
210EINSEINMIIKAELRakvere Karmeli kogudusMM14000:53:20
209KIRSPUUKARMOMM13900:53:14
208URBAULEMM13800:53:13
207RAUDSALUARGONelsonMM13700:53:13
206KAJUEGERTMM13600:53:03

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.