Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaeg
629KRUUSIMÄGIANUNN451501:19:21
115KRUUSMANNGEIDITamsalu EBENN1500:48:58
381KAASIKJUTANELSONNN401500:59:51
662GASNAALArakvere teaterNN451601:24:29
218LINDEKAIDOWürthMM401600:54:06
21VIHMANNOLIVERMM1600:41:04
809HERMIMBIEMK Rakvere kogudusNN551601:39:22
827HINDREKUSÜLLELasteaed TriinNN501601:41:37
119KOSHOEDIRINApihlakaNN1600:49:05
397VESKIANNIKANN401601:00:52
664ROHESALUMAIENN451701:24:43
412SOOSAARTERJENN401701:01:16
219LUKSLAURIWürthMM401700:54:06
22LILLIPUUKAURAjakiri "Jooksja"MM1700:41:16
835MATTTIIULasteaed TriinNN501701:41:39
844VESKUSSILJAJÕHVIKADNN551701:44:43
124TARASSOVRAILINN1700:49:29
683ROSENBLATHTEAJumekad naisedNN451801:26:53
425TAMMKARINNN401801:02:08
265PETERKOPFINDREKMM401800:55:38
23JUUSAIVARMM1800:41:38
838SINISOOVALLILasteaed TriinNN501801:41:40
849HEINLALIIVIKadrina KESKKOOLNN551801:46:10
125KUUSLERKAIANN1800:49:32
684MERIRANDÜLLENN451901:27:14
440TAMMTIINANN401901:02:38
266VATSELRIGOMM401900:55:38
26KLAASIMÄETARVOInsenerehitusMM1900:42:05
128KUTSARHANNA-LIISAAseri VabaajakeskusNN1900:49:53
685KRUUTMANNHELGENN452001:27:14
459RANDVÄLIVEENANN402001:03:32
278VEERMÄEARTMM402000:55:54
27KAUKÜLAKRISTOSK Pinx/FinnlamelliMM2000:42:08
130PLOOMPUUGRETHE-JOHANNAHarju KEK RSKNN2000:49:59
686BACHMANNHELILajos ASNN452101:27:24
530VIITMAAAIRINN402101:08:01
28NAGELKARL-GUSTAVSK AASPEREMM2100:42:08
311SAABERTÕNUStora Enso EestiMM402100:56:54
134PIHLAPMANVELANN2100:50:03
689KIVITIINAJumekad naisedNN452201:27:32
537SAAGETIINANN402201:08:41
29NURKMIRKOMM2200:42:21
325ANDRESSONMARGUSKaitsejõudude SKMM402200:57:24
138KONGOMARJUNN2200:50:17
692KUNTURMARJENN452301:27:49
30RIKEHANSTTÜMM2300:42:32
571OTSKAIFrizzanteNN402301:12:05
339ROOVAILOMM402300:58:07
139LAANEOTSLIVIANNN2300:50:20
143VASSILJEVRIINUNN2400:50:31
698ANGAMAIRELajos ASNN452401:28:07
31PUUSEPPLINNARMM2400:42:39
582KARMINGEVELYNEstravelNN402401:13:25
340TALVIOJATUOMASMM402400:58:10
147HAUGASMERIKENN2500:50:50
717KUNINGASINGRIDSaue TammedNN452501:29:19
32PEILTÕNISBC TARVAS/RAKVERE SPORDIKOOLMM2500:42:42
589LÖÖPEREDANN402501:14:26
371LÕHMUSVIKTORDomuse ÖöjooksjadMM402500:59:19
410HEINMETSURMASFb JooksmineMM402601:01:15
165MEHINENELENN2600:51:30
725OTSMANKARINNN452601:29:52
33PODEKRATJOOSTRakvere SK korvpall 95MM2600:42:42
603SIKKARUTTLajos ASNN402601:15:18
421USKAANDRESMM402701:02:04
170HÄMÄLÄINENKATRINNN2700:51:45
730PROOSALEELOJeld-Wen Eesti ASNN452701:30:20
34RIKSRANDOSK AaspereMM2700:42:49
624RUULAVENN402701:17:51
172VEIDEMANTRIINNN2800:51:53
442MOSELMIHKELWürthMM402801:02:45
736MAISVÄLIMAILASA TÜ KliinikumNN452801:30:40
36LEPIKSAARINDREKMM2800:43:10
643KUUSEMERIKERakvere linnavalitsusNN402801:20:35
180TSISTJAKOVATATJANANN2900:52:10
743RANNARMARETNN452901:31:16
491HEINMAITLajos ASMM402901:04:57
39LAASITÕNUMM2900:43:41
651NOOLENERakvere Linna AlgkoolNN402901:22:40
661SOOTSMONICANN403001:24:26
182AITMANHANNELYNN3000:52:14
753PILTHELITuuletallajadNN453001:31:47
42KORJUSMARTINBC TARVAS/RAKVERE SPORDIKOOLMM3000:44:05
670LIIMAMARINN403101:25:35
184MITTMARGITNN3100:52:15
760ROSMANHELINN453101:32:04
43FLINKMARTINRakvere SK korvpall 95MM3100:44:05
676OSELINTAIVIViru-Nigula SpordiklubiNN403201:26:19
185VEESAARKÄTLINNN3200:52:20
761KLIIMANDANNE-LYNN453201:32:04
45VIIRAVERNERAS WürthMM3200:44:17
693FELDMANÜLLENN403301:27:49
189KOOVKATRINNN3300:52:31
765LUSTHELJUNN453301:32:26
46VEEVOHENDRIKAjakiri "Jooksja"MM3300:44:19
695KALAMMAARIKANN403401:28:02
193SUURSUMAARIKAJeld-Wen Eesti ASNN3400:52:40
776ORUMÄGILIIVINN453401:33:23
47MURAKASTAUNORakvere OrienteerumisklubiMM3400:44:30
702PAJUMÄEÜLLENN403501:28:24

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.