Tulemused 10 KM

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
303NÕMMISTELEIENN7500:56:46
304BERGMANNINDREKMM17900:56:46
305LAANEOTSAIKITartu SuusaklubiNN7600:56:48
306TIITSMAIKENNN7700:56:50
307VEIPERAIMARNORDEAMM18000:56:51
309MAIVELMIKKKorp! LeolaMM18100:56:53
310NIINEMETSANITARakvere Karmeli kogudusNN7800:56:53
311SAABERTÕNUStora Enso EestiMM402100:56:54
312KAALLIISINN7900:56:57
313KOTIESENGUNNARRakvere Karmeli kogudusMM18200:56:57
314SOOLOMAARJAInsenerehitusNN8000:56:58
315SAMBLIKIRINAInsenerehitusNN8100:56:59
316EREMETADARJANN8200:57:00
317LIIVAKJAANIKANN8300:57:00
318ANNIMÄEANDRUSMM18300:57:04
319NAARITSKERSTISpordiklubi Sirius ClubNN8400:57:07
320SOONERAINMM18400:57:12
321ALTMAILISNN8500:57:12
322KRIISANELESõmeru spordiklubiNN8600:57:16
323TAMMMARIKAKatariina KülalistemajaNN401000:57:17
324KAARNATRIINUNN8700:57:20
325ANDRESSONMARGUSKaitsejõudude SKMM402200:57:24
326KOHVERTÕNUMM18500:57:25
327MAASIKRAIMOMM18600:57:31
328AADAMSONKRISTIINENN8800:57:35
329HOLMSIGNENN8900:57:37
330KIVIPÕLDTRIINNN9000:57:37
331SUURSUMARTMM18700:57:38
332PARVEKAISANN9100:57:40
333VERGISIGRIDNN9200:57:44
334ALVISTEJOOSEPRakvere SK korvpall 95MM18800:57:45
335TOMINGERKIRakvere Karmeli kogudusMM18900:57:45
336RIISGETHENN9300:57:58
337SOOANDRYMM19000:58:03
338MIHKELSONOLEVMM45600:58:04
339ROOVAILOMM402300:58:07
340TALVIOJATUOMASMM402400:58:10
341VIRUNURMMARVENN9400:58:13
342TRIBUNTSOVRAIVOBC TARVAS/RAKVERE SPORDIKOOLMM19100:58:14
343LINKMANNANNELYNN9500:58:15
344SAMMELHEIKIStora Enso EestiMM19200:58:19
345NOKKURANTSMM19300:58:19
346LICHTFELDTMERLEACENN9600:58:24
347ENNULOBRUNORademarMM19400:58:26
348JUNDASKADRI-ANNJeld-Wen Eesti ASNN401100:58:28
349SIKKTÕNNMM19500:58:34
350PALTSKRISTELNN9700:58:34
351PAESALUTIIUNN401200:58:41
352KRUTOBTIINAMM45700:58:43
353MOORREIMOMM19600:58:43
354AOSAARSIRLEv-maarjaNN45400:58:47
355PIILBERGURMASAltiaMM19700:58:49
356HEINMETSLAIDIFb JooksmineNN401300:58:50
357KAASIKMARTINpihlakaMM19800:58:50
358KALAMEESOTTNelsonMM19900:58:52
359SAARKATRINFB jooksmineNN9800:58:54
360TAMMMARJUAQVA VeekeskusNN9900:58:54
361KIVILAJÖRGENMM20000:58:59
362PENTSOPMERILIISNN10000:58:59
363LINDSALUPILLERIINNN10100:59:00
364KOLLOIMREMM20100:59:01
365KALMKELLYNN10200:59:03
366KÖSSANNALIISANN10300:59:08
367VINDIJANNOMM20200:59:09
368KÜTIMAAKADRINN10400:59:13
369JÕEÄÄRTANELMM20300:59:14
370NEMVALTSLIINANN10500:59:15
371LÕHMUSVIKTORDomuse ÖöjooksjadMM402500:59:19
372VÕSUANNAMerko EhitusNN10600:59:20
373ALAVEREKARINFB JooksmineNN10700:59:24
374MULDMAMIHKELBenito Puit ASMM20400:59:26
375LICHTKAJAAQVA VeekeskusNN401400:59:30
376MARTINMARGUSRakvere SpordikeskusMM20500:59:32
377HÜNERSONMERILINN10800:59:38
378PAJUKEYNN10900:59:43
379VEINBERGMAI-LIISNN11000:59:48
380TAMMEPUUANNELYNN11100:59:50
381KAASIKJUTANELSONNN401500:59:51
382PAJUJOONASTallinna ReaalkoolMM20600:59:53
383STEINBURGKADINN11200:59:53
384KAASIKMARKOpihlakaMM20700:59:53
385KRAAVJAGMARRakvere SK korvpall 95MM20801:00:06
386PEKKABERKMM20901:00:06
387OINUSKÄTLINNN11301:00:07
388VÕHMARKRISTINN11401:00:09
389HIRVTIINANN11501:00:14
390TAELKADRINN11601:00:20
391MÄNDRANELMM21001:00:22
392TOVSTIKSIIRINN45501:00:23
393OLUSIGNERademarNN11701:00:25
394KADAKASKADRINN11801:00:26
395KIIKMARIANN11901:00:43
396KONGOMARJUNN12001:00:49
397VESKIANNIKANN401601:00:52
398TUULIMÄGIKAIRIAB aivar PilvNN12101:00:54
399TUULMÄGIHANNESAS Chemi-PharmMM21101:00:54
400VILLANUNN12201:00:57
401TOOMEREELIKANN12301:01:01
402RAITTRIINNN12401:01:01
403SIRVIIRISNN12501:01:04

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.