Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descendingDiplom
801TelgaEveNN18300:59:28Diplom
802LoosIndrek-MarekMM453400:59:29Diplom
803HmeljovPavelFC TiigridMM22900:59:30Diplom
804KahrViiviNN452200:59:31Diplom
805Viigipuu-JooritsKadriNN18400:59:32Diplom
806LindeKatariinaNNN1900:59:33Diplom
807SuurGeiriNT3100:59:33Diplom
808SuurKirkeNT3200:59:34Diplom
809UutsaluLiisaNNN2000:59:34Diplom
810SaagoNele-TriinNN18500:59:35Diplom
811KarusDaileNN18600:59:36Diplom
812KõrkjasMargeNN404200:59:36Diplom
813LokotarArviMM502000:59:36Diplom
814ToomelTriinNN18700:59:36Diplom
815TulpJaanKIRDE KRKMM23000:59:37Diplom
816ÕunapuuMaarjaNN18800:59:37Diplom
817RaiesteGerliNN18900:59:38Diplom
818LõhmusViktorMM453500:59:39Diplom
819SildTristan AikViimsi Korvpalli KlubiMP9000:59:39Diplom
820MiljandKatrinNN19000:59:41Diplom
821MaivelMaieNN19100:59:42Diplom
822VähiKarinNN19200:59:44Diplom
823KotsenkovVladimirJK StartMM60600:59:46Diplom
824TiitsaarDajanaEesti Energia SpordikubiNN19300:59:48Diplom
825AaslavAgneMTA SKNN404300:59:49Diplom
826HolmSigneNN19400:59:49Diplom
827MeriloRenneJooksupartnerNN19500:59:49Diplom
828SarvMariaNN19600:59:50Diplom
829SaupõldKülliNN452300:59:50Diplom
830VauJohannaKokaklubiNT3300:59:50Diplom
831KoitReetSPORDISELTSNN404400:59:53Diplom
832TaburJaneTele2NN404500:59:53Diplom
833SokolovTanelMP9100:59:54Diplom
834BürklandPriitMM23100:59:55Diplom
835LeimannHelaNN55400:59:55Diplom
836KalvistuKristoMM23200:59:56Diplom
837SaksmanAldisPPA Ida PrefektuurMM406900:59:56Diplom
838LilloKatreNN19700:59:58Diplom
839MägiHannalisNT3400:59:58Diplom
840NoskovaTatjanaMOTUS MTÜNN19800:59:58Diplom
841BolonenkovJuriMM23301:00:00Diplom
842LoitMaiNN19901:00:01Diplom
843RooseIngeNN452401:00:01Diplom
844TauerGunnarMM407001:00:02Diplom
845NurgaKeitNELSONMP9201:00:03Diplom
846ViirmannTriineHARJU KEK RSKNNJ901:00:03Diplom
847KukkMargoRakvere politseijaoskondMM407101:00:04Diplom
848LempuTaunoMM23401:00:04Diplom
849RaunNeleNN20001:00:04Diplom
850SaarKaidoPPAMM23501:00:04Diplom
851VatsarLiiliNN20101:00:04Diplom
852TuvikeneSigneNN20201:00:05Diplom
853LoikLarissaNN404601:00:07Diplom
854MägiEneNN452501:00:07Diplom
855LuikIrenaNN50801:00:11Diplom
856EriksonMarekMM23601:00:15Diplom
857MaasingLiinaNN20301:00:16Diplom
858MarksonMirjaKunglaNN20401:00:16Diplom
859PastimäeRainerRakvereMMJ1701:00:16Diplom
860SeilKadiNN20501:00:17Diplom
861PajurMarisNN20601:00:21Diplom
862TeekiviTanelMM23701:00:21Diplom
863VillakoMaarjaNNJ1001:00:21Diplom
864KesselmannLiisaNN20701:00:23Diplom
865KrollKätlinNN20801:00:23Diplom
866ViiraEinarMM502101:00:23Diplom
867TurbanKaieRADEMARNN20901:00:25Diplom
868PunderTõnisMM23801:00:28Diplom
869TammLeilaNN21001:00:30Diplom
870ToomsooPirjoBigbankNN21101:00:31Diplom
871VõsuToivoMM60701:00:31Diplom
872JõgisteTaunoMM23901:00:34Diplom
873VillAnuNN404701:00:34Diplom
874RäppTaaviMM24001:00:36Diplom
875TammMarjuAQVA Hotell ja SpaNN21201:00:36Diplom
876KaldaCarl MarcusRRGMP9301:00:37Diplom
877PalmisteTriinuMTÜ MarlauNN21301:00:40Diplom
878ViikojaRainisMM24101:00:42Diplom
879IlusAndrusMM407201:00:43Diplom
880OleAnnikaNN404801:00:43Diplom
881TitmaCristin MariiPärnu Koidula GümnaasiumNT3501:00:43Diplom
882LaksKatrinNN21401:00:44Diplom
883JursAndresKokaklubiMM407301:00:45Diplom
884LahtveeJanEstonian CellMM453601:00:45Diplom
885MeldreKertuNN21501:00:47Diplom
886LillenthalJaanikaNN404901:00:49Diplom
887KaljuveeLaurKokaklubiMM24201:00:50Diplom
888ÕisEveNN50901:00:52Diplom
889MöllMikk MargusMP9401:00:53Diplom
890VahiKristiNN21601:00:53Diplom
891KaseorgElleNN452601:00:54Diplom
892KreitsmanMaritNN21701:00:54Diplom
893MoselMihkelMM407401:00:55Diplom
894AruAnneliLäänemaa KJKNN21801:00:56Diplom
895AitEliisNN21901:00:58Diplom
896NeumannAnna-LiisaNN22001:01:02Diplom
897LiimaMariNN452701:01:05Diplom
898LepikJaanikaMobec ASNN405001:01:06Diplom
899ArgeAireNN22101:01:07Diplom
900HelvePiretNN22201:01:07Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.