Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort ascendingNetoaegDiplom
439MuldmaGertMM15300:53:55Diplom
719PrükkKatrinNN15300:58:26Diplom
1812JürimäePilleNN4015301:42:21Diplom
438RennelMaddiMM15200:53:54Diplom
716JallaiViktoriaNN15200:58:25Diplom
1811SepikAnneNN4015201:42:08Diplom
433MägiMarkoPIHLAKAMM15100:53:45Diplom
711VilsonMailiNN15100:58:17Diplom
1791RamulAnnelyLasteaed TriinNN4015101:39:05Diplom
710PoolametsJohannaNN15000:58:17Diplom
1786PalmJaanikaNaiskodukaitseNN4015001:38:36Diplom
425LilleojaKristoMM15000:53:38Diplom
707PinnaNataljaNN14900:58:11Diplom
1777LiblikMargetNN4014901:35:49Diplom
420TinkusAndres2 Silla KlubiMM14900:53:33Diplom
701RaudmäeHannaNN14800:58:05Diplom
1772KaljuveeLiiNN4014801:35:06Diplom
414LooperToomasMM14800:53:30Diplom
700RoosCandelaNN14700:58:02Diplom
1771RemiküllAireMetsalilledNN4014701:35:03Diplom
411ErapartTiitMM14700:53:26Diplom
699ToompuuLiinaNN14600:58:00Diplom
1768TomingPiretA-SportNN4014601:34:45Diplom
406PeetmaaAllarMM14600:53:19Diplom
697KilkAnneliisNN14500:57:59Diplom
1765SiirakiMonikaNN4014501:33:04Diplom
390PikhoffAimurMM14500:52:57Diplom
696TarassovRiinaNN14400:57:58Diplom
1736VirksRuthA-SportNN4014401:30:44Diplom
381AleksaTanelMM14400:52:49Diplom
693JaroskaKatre-LiisSonda VallavalitsusNN14300:57:55Diplom
1724SoodlaEveNN4014301:28:46Diplom
375LemberAareMM14300:52:42Diplom
692Adamson-NiidumaaTriinuNN14200:57:54Diplom
1720KaarlõpSigridHäirekeskusNN4014201:28:31Diplom
373BaumanVilmarMM14200:52:36Diplom
691KohaKelliNN14100:57:53Diplom
371SikkaSiimKIRDE KRKMM14100:52:35Diplom
1710Sepp-TõldMonikaNN4014101:27:32Diplom
370RehtlaRennoElektest OÜMM14000:52:35Diplom
1698LümatIrenaNN4014001:26:46Diplom
686OrbMariaTarbatuNN14000:57:48Diplom
1756MarkusMõttusMP13901:32:31Diplom
369HeinmäeMarkoMM13900:52:33Diplom
1692KunglaRiinaNN4013901:26:24Diplom
685BerlokkoHeleriNN13900:57:47Diplom
366UmnovAnatoliMM13800:52:31Diplom
1668KalameesVillemMP13801:24:52Diplom
1688SinitammÜlliNN4013801:26:11Diplom
681RemmelgLiisEesti Energia SpordiklubiNN13800:57:43Diplom
364ValdmetsMarkoMM13700:52:28Diplom
1656KoorKaurMP13701:23:34Diplom
1676OlvetLiinaNN4013701:25:21Diplom
680RaidmetsKristineSaku Õlletehase SKNN13700:57:42Diplom
362KullPriiduMTÜ TäppsportlasedMM13600:52:26Diplom
1642TiksParvinMP13601:22:39Diplom
1669AlasAllaAQVA Hotell ja SpaNN4013601:24:56Diplom
679SildnikHelenNN13600:57:41Diplom
355KannAntsMM13500:52:18Diplom
1641KoolAndreeMP13501:22:39Diplom
1665KundlaKristiNN4013501:24:31Diplom
678SulaojaSiretAQVA Hotell ja SpaNN13500:57:39Diplom
1606VooglaHenriMP13401:19:54Diplom
354HuopolainenIvarMM13400:52:15Diplom
1659BorovkovaJanaNN4013401:24:04Diplom
675SagorTriinuNN13400:57:36Diplom
1552KaljuveeImreMP13301:17:02Diplom
349LaikaskSiimMM13300:52:08Diplom
1655PadrikPiretMTü SpordiseltsNN4013301:23:17Diplom
673VeesaarJanneNN13300:57:34Diplom
1551RumpEdvinMP13201:17:01Diplom
342AlanurmeKristjanMM13200:52:03Diplom
1649MajasKadrisportlandNN4013201:22:53Diplom
670HuuseHeleriKagu KabujalakõsõNN13200:57:34Diplom
1541IvanovAndreMP13101:16:33Diplom
339KiviVaikoKahe Silla Klubi jooksusõbradMM13100:51:56Diplom
1648EermeGerlisportlandNN4013101:22:53Diplom
667ElmendKairiNN13100:57:31Diplom
1509VeneKaarelMP13001:15:01Diplom
338PurgaIndrekMM13000:51:55Diplom
1629PollMerleSonda VallavalitsusNN4013001:21:49Diplom
666LassPiretNN13000:57:30Diplom
336PaniEgertMM12900:51:54Diplom
1625KolliIlleLILIINANN4012901:21:35Diplom
659VolkovaTatjanaNN12900:57:23Diplom
1436Kaljuvee-ObrockToomasKokaklubiMP12901:12:48Diplom
335LoikMarekMM12800:51:53Diplom
1624UpsLiinaLILIINANN4012801:21:34Diplom
657InnosJoannaNN12800:57:20Diplom
1432PiilbergFrankMP12801:12:41Diplom
330GildiAleksandrMM12700:51:48Diplom
1617JärvelaMarjuNN4012701:20:36Diplom
1420KuhiMarkoMP12701:12:32Diplom
656GoldEvelynNKK MärjamaaNN12700:57:19Diplom
325VõsaJarmoMM12600:51:36Diplom
1612ToonverkAiliNN4012601:20:26Diplom
1415HeinsaarRiki-TaaviMP12601:12:25Diplom
655TaalbergKadiSK JooksupartnerNN12600:57:18Diplom
322SalaMarttiMM12500:51:34Diplom
1611TimpsKaieNN4012501:20:24Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.