Tulemused 10 KM

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
601Liiv-PohlakRitaNN10300:56:28Diplom
602PosatetskiSergeiMM405500:56:29Diplom
603KangurAareMM19600:56:30Diplom
604MätlikMirjamNN10400:56:31Diplom
605VahulaArgoMM405600:56:31Diplom
606JürisEdaNN402400:56:32Diplom
607KuusmikJaanusMMN1900:56:32Diplom
608PeebuGunnarMM19700:56:32Diplom
609PõderAnneliNN402500:56:32Diplom
610LehtmetsKerttiNN10500:56:33Diplom
611SaatKadriNN10600:56:33Diplom
612SepingNeleNN10700:56:34Diplom
613MittRistoMM19800:56:38Diplom
614MägiMerleNN402600:56:38Diplom
615AartHelenNN10800:56:40Diplom
616MelestsenkoNadezdaNN10900:56:40Diplom
617ToimeKelliNN11000:56:40Diplom
618VärvGasparEesti SkicircusMM19900:56:40Diplom
619NiitsooJanekKaitsevägiMM405700:56:41Diplom
620TalbachAireKIRDE KRKNN11100:56:41Diplom
621EhavaldAveNN11200:56:42Diplom
622HaamerKadriNN11300:56:43Diplom
623SõrmusMerilenPõllumajandusministeeriumNN11400:56:43Diplom
624SõrmusMeritMTü SpordiseltsNN11500:56:43Diplom
625TrussTarmoMM20000:56:44Diplom
626OskinMarittaNN11600:56:47Diplom
627PärnMarelleNN11700:56:48Diplom
628RüütliMariKagu KabujalakõsõNN11800:56:50Diplom
629KannaAndrusMM20100:56:51Diplom
630ÜksväravRainerMM20200:56:52Diplom
631AimseRailoMP8200:56:53Diplom
632MiilpaluMariKadrina KeskkoolNT2300:56:54Diplom
633LeigerLiinaNN11900:56:56Diplom
634UkeEglitMM20300:56:57Diplom
635PüssAiriNN402700:56:59Diplom
636PipenbergOlevMM60500:57:00Diplom
637UukIrinaRAKKE SKNN402800:57:00Diplom
638IlvesMerikeNN12000:57:01Diplom
639TugaRuveMM405800:57:01Diplom
640NilpJoonasKIRDE KRKMMN2000:57:02Diplom
641AiaSirliOK PõLVA KOBRASNNN1300:57:03Diplom
642OolmaLuigiRakvere PäästekomandoMM452900:57:04Diplom
643SinijärvHannaNN12100:57:04Diplom
644VendlaAnneNN402900:57:06Diplom
645LuksKüllikiWüRTH ASNN403000:57:08Diplom
646LuksLauriWüRTH ASMM405900:57:08Diplom
647MäeotsMarioMM20400:57:09Diplom
648VeeremaaHelinaKIRDE KRKNN403100:57:09Diplom
649LümatAloMM20500:57:10Diplom
650ArosAireNN12200:57:11Diplom
651VellendEinarMM20600:57:12Diplom
652ÕunapuuMareNN12300:57:13Diplom
653JuknaiteIviNN12400:57:16Diplom
654MehineSigridNN12500:57:17Diplom
655TaalbergKadiSK JooksupartnerNN12600:57:18Diplom
656GoldEvelynNKK MärjamaaNN12700:57:19Diplom
657InnosJoannaNN12800:57:20Diplom
658PärnapuuMartinMM20700:57:22Diplom
659VolkovaTatjanaNN12900:57:23Diplom
660NiidumaaAndrusMM20800:57:24Diplom
661AdamsonAnniNNN1400:57:26Diplom
662PereOliverMP8300:57:28Diplom
663SiimerGreteNÕMME SPORDIKLUBINT2400:57:28Diplom
664LindmäeKairitNN403200:57:29Diplom
665SiimerMerilyNÕMME SPORDIKLUBINT2500:57:29Diplom
666LassPiretNN13000:57:30Diplom
667ElmendKairiNN13100:57:31Diplom
668NiglasMariethe-PiretJärve SKNNJ500:57:33Diplom
669TeasLarsMM20900:57:33Diplom
670HuuseHeleriKagu KabujalakõsõNN13200:57:34Diplom
671LiivasteMerilyNT2600:57:34Diplom
672T?urkinaTatjanaOlympic/OlyBetNN403300:57:34Diplom
673VeesaarJanneNN13300:57:34Diplom
674MarkSigridNN451400:57:36Diplom
675SagorTriinuNN13400:57:36Diplom
676SeppÜlariBellfireMM21000:57:37Diplom
677SooloMatiMM21100:57:37Diplom
678SulaojaSiretAQVA Hotell ja SpaNN13500:57:39Diplom
679SildnikHelenNN13600:57:41Diplom
680RaidmetsKristineSaku Õlletehase SKNN13700:57:42Diplom
681RemmelgLiisEesti Energia SpordiklubiNN13800:57:43Diplom
682SaupõldTristanMP8400:57:43Diplom
683PillerAntiMM406000:57:44Diplom
684TederTõnisA-SportMMJ1500:57:44Diplom
685BerlokkoHeleriNN13900:57:47Diplom
686OrbMariaTarbatuNN14000:57:48Diplom
687PeetermannHediNNN1500:57:48Diplom
688KaseAndresMM406100:57:49Diplom
689PaasRikaNN403400:57:49Diplom
690KoitAndreMM453000:57:51Diplom
691KohaKelliNN14100:57:53Diplom
692Adamson-NiidumaaTriinuNN14200:57:54Diplom
693JaroskaKatre-LiisSonda VallavalitsusNN14300:57:55Diplom
694KahrKristelNT2700:57:56Diplom
695JuhandiMirjamNT2800:57:58Diplom
696TarassovRiinaNN14400:57:58Diplom
697KilkAnneliisNN14500:57:59Diplom
698KilkOskarMM21200:57:59Diplom
699ToompuuLiinaNN14600:58:00Diplom
700RoosCandelaNN14700:58:02Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.