Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort ascendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
259ÕunaidJaanaRADEMARNN2500:50:08Diplom
1031PuuseppLauraRADEMARNNN2601:03:23Diplom
264MoorMerleRADEMARNN2700:50:16Diplom
1032AlakülaHäliRADEMARNN27801:03:24Diplom
1561RoosiaasAneteRADEMARNN47801:17:28Diplom
1571LintKristiRADEMARNN48201:18:00Diplom
1114MagerLiinaRADEMARNN30901:04:55Diplom
867TurbanKaieRADEMARNN20901:00:25Diplom
1382JuksarHelenRADEMARNN41301:11:23Diplom
1164RaudlaMerlyRADEMARNN33101:05:44Diplom
916AlvisteFredyRADEMARMM24501:01:17Diplom
1431RaieAnetteRADEMARNNN4201:12:40Diplom
1186RummMaarjaRADEMARNN34301:06:12Diplom
1443KuusmannKairitRADEMARNN455801:13:06Diplom
223SalaMadleenPwCNN2000:49:19Diplom
554SammulMari-LiisPwCNN8500:55:31Diplom
1330KrikkTriinPwCNN39301:09:35Diplom
1190KlaasMaretPwCNN34501:06:17Diplom
1322MärsMerlePunane Kull OÜNN409301:09:16Diplom
147LehtlaRaunoProrunnerMM6400:47:21Diplom
115SuurMarekProekspertMM401300:46:31Diplom
837SaksmanAldisPPA Ida PrefektuurMM406900:59:56Diplom
1495KubjasReelikaPPANN45601:14:36Diplom
1499OttJaanisPPAMM31101:14:40Diplom
1301TepnerAivoPPAMM28801:08:50Diplom
850SaarKaidoPPAMM23501:00:04Diplom
1119HeinLauriPPAMM408201:05:00Diplom
1664EirandSirjePPANN503701:24:31Diplom
623SõrmusMerilenPõllumajandusministeeriumNN11400:56:43Diplom
1170KirkAlarPolitsei-ja PiirivalveametMM408501:05:53Diplom
1683LemberLiiviPolitsei-ja PiirivalveametNN457701:25:50Diplom
990HeinKerttuPolitsei ja PiirivalveametNN405801:02:31Diplom
973PõlderKadriPõlderSportNN405701:02:19Diplom
1730KallamKarinPõhjakeskusNN54401:30:10Diplom
1731OngaTiiuPõhjakeskusNN504701:30:11Diplom
1732PlaanErikPõhjakeskusMM32001:30:11Diplom
598UueAllanPõhjakeskusMM405400:56:23Diplom
433MägiMarkoPIHLAKAMM15100:53:45Diplom
183SatsAnneliPIHLAKANN40200:48:15Diplom
1472KrausKärtPIHLAKANT7101:13:45Diplom
795PärlinMarikaPIHLAKANN18100:59:19Diplom
1419TomingaReetPIHLAKANN42901:12:31Diplom
1352LaurIngridPekikõhu Reissing TiimNN40101:10:09Diplom
44RaidnaRaoulPäüästeametMM40400:43:14Diplom
881TitmaCristin MariiPärnu Koidula GümnaasiumNT3501:00:43Diplom
527SonntakMargarethPärnu Kalevi TenniseklubiNT1900:55:08Diplom
473AaslaidKennoPärnuMMJ1300:54:28Diplom
1356MiksonMartPaide LinnavolikoguMM55901:10:23Diplom
316ÕmmikMarkoPäästeametMM12300:51:28Diplom
317ÕmmikKalevPäästeametMM55200:51:29Diplom
1366KorkaMeelisPäästeametMM29501:10:38Diplom
905JurtomKertPäästeametMM24301:01:10Diplom
1015VarikTiiuPäästeNN26801:02:56Diplom
1071KõivRuthPäästeNN501201:04:00Diplom
1072TuulToomasPäästeMM454401:04:00Diplom
1537NieminenKaisaOy AGA AbNN47201:16:11Diplom
1568GranvikNinaOy AGA AbNN502901:17:47Diplom
1376LångbackaAnnaOy AGA AbNN41001:11:04Diplom
1312ÕunapuuEneõunapuuNN502001:09:07Diplom
1456ÕunapuuGerliõunapuuNN44101:13:27Diplom
346KarroAiriÕnneseenNN3900:52:05Diplom
1558PitsaluPirjoOmniva SpordiklubiNN47701:17:12Diplom
412IstsenkoSergeiOmniva SpordiklubiMM501200:53:27Diplom
483VeskimägiKatiOlympic/OlyBetNN7300:54:35Diplom
1269TobreLiisiOlympic/OlyBetNN37101:07:42Diplom
255ElhiAggertOlympic/OlyBetMM10500:50:01Diplom
537TreierAareOlympic/OlyBetMM18600:55:18Diplom
1313MeriKristaOlympic/OlyBetNN38501:09:08Diplom
98RebaneCarloOlympic/OlyBetMM4400:46:00Diplom
365ToodingMeelisOlympic/OlyBetMM403700:52:30Diplom
672T?urkinaTatjanaOlympic/OlyBetNN403300:57:34Diplom
1228AiaKadriOK PõLVA KOBRASNNN3301:06:56Diplom
16SirkKristoOK PõLVA KOBRASMP100:38:11Diplom
641AiaSirliOK PõLVA KOBRASNNN1300:57:03Diplom
1488KüttisSeidiOjassaarNN45301:14:26Diplom
1490KüttisAndoOjassaarMM30801:14:27Diplom
476KüttisGüntherOjassaarMP6900:54:29Diplom
86SiimerKristoNÕMME SPORDIKLUBIMP1400:45:23Diplom
663SiimerGreteNÕMME SPORDIKLUBINT2400:57:28Diplom
665SiimerMerilyNÕMME SPORDIKLUBINT2500:57:29Diplom
429MõttusLiisaNõmme KJKNT1600:53:43Diplom
656GoldEvelynNKK MärjamaaNN12700:57:19Diplom
1326KliimandLiisNew JorkerNNN3601:09:20Diplom
1597RaudsaluKülliNELSONNN4012401:19:28Diplom
845NurgaKeitNELSONMP9201:00:03Diplom
1786PalmJaanikaNaiskodukaitseNN4015001:38:36Diplom
1022IroMaireNaiskodukaitseNN27201:03:05Diplom
1162JahnsonJüriN-Vorm TeamMM408401:05:42Diplom
175MäkiläTatuMyNextRunMM7700:48:03Diplom
362KullPriiduMTÜ TäppsportlasedMM13600:52:26Diplom
1497TarjusMargeMTÜ Spordiselts SelverNN45701:14:38Diplom
1518PärnJanikaMTü SpordiseltsNN46601:15:10Diplom
1639PärtelKristaMTü SpordiseltsNN51201:22:36Diplom
1640SiimbergJuliaMTü SpordiseltsNN51301:22:37Diplom
624SõrmusMeritMTü SpordiseltsNN11500:56:43Diplom
1397AesmaKristelMTü SpordiseltsNN42101:11:42Diplom
1398LuhtMarisMTü SpordiseltsNN42201:11:42Diplom
1655PadrikPiretMTü SpordiseltsNN4013301:23:17Diplom
1161ViiraMarjuMTü SpordiseltsNN454001:05:38Diplom
1442SarganovaEvelinMTü SpordiseltsNN43601:13:04Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.