Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriasort descendingKategooria seisukohtNetoaegDiplom
841BolonenkovJuriMM23301:00:00Diplom
330GildiAleksandrMM12700:51:48Diplom
586RuutoMartinMM19100:56:06Diplom
76TammojaAntsMM3500:44:40Diplom
588SoodlaUrmasMM19200:56:10Diplom
79NeemeÜllarMM3600:44:42Diplom
335LoikMarekMM12800:51:53Diplom
591UfeldIndrekMM19300:56:14Diplom
336PaniEgertMM12900:51:54Diplom
592KoitjärvKaarelAS Viru-Nigula SaeveskiMM19400:56:16Diplom
848LempuTaunoMM23401:00:04Diplom
81TaliMeelisMM3700:44:49Diplom
338PurgaIndrekMM13000:51:55Diplom
850SaarKaidoPPAMM23501:00:04Diplom
1362KutepovMarekMM29401:10:31Diplom
339KiviVaikoKahe Silla Klubi jooksusõbradMM13100:51:56Diplom
595StrandmannMaitMM19500:56:19Diplom
85KaljuveeReigoMM3800:45:14Diplom
342AlanurmeKristjanMM13200:52:03Diplom
1366KorkaMeelisPäästeametMM29501:10:38Diplom
87OleskTaivoMM3900:45:25Diplom
1623TellingAloMM31701:21:32Diplom
856EriksonMarekMM23601:00:15Diplom
89RaamMärtRakvere SKMM4000:45:27Diplom
603KangurAareMM19600:56:30Diplom
1371VeiperAimarMM29601:10:52Diplom
93KuznetsovPeeterMM4100:45:41Diplom
349LaikaskSiimMM13300:52:08Diplom
94LiebenauRaunoMM4200:45:42Diplom
862TeekiviTanelMM23701:00:21Diplom
608PeebuGunnarMM19700:56:32Diplom
97PungIndrekMM4300:45:59Diplom
98RebaneCarloOlympic/OlyBetMM4400:46:00Diplom
354HuopolainenIvarMM13400:52:15Diplom
355KannAntsMM13500:52:18Diplom
100PilleRomanMM4500:46:05Diplom
868PunderTõnisMM23801:00:28Diplom
613MittRistoMM19800:56:38Diplom
872JõgisteTaunoMM23901:00:34Diplom
362KullPriiduMTÜ TäppsportlasedMM13600:52:26Diplom
618VärvGasparEesti SkicircusMM19900:56:40Diplom
874RäppTaaviMM24001:00:36Diplom
108PalksaarMikkMM4600:46:22Diplom
364ValdmetsMarkoMM13700:52:28Diplom
1388PetersonRobertA-Karuse ASMM29701:11:32Diplom
109VettikElarisportlandMM4700:46:23Diplom
366UmnovAnatoliMM13800:52:31Diplom
878ViikojaRainisMM24101:00:42Diplom
1134KallasmaaIvarHAT-Auto ASMM27301:05:15Diplom
1390LepikHardiMM29801:11:33Diplom
111NepperPelleSpordiselts Kaido/ Ööklubi PrivilegeMM4800:46:28Diplom
112SiimonSilverMM4900:46:29Diplom
1392NõgesmäeTarvoMM29901:11:35Diplom
369HeinmäeMarkoMM13900:52:33Diplom
625TrussTarmoMM20000:56:44Diplom
1137FilingFrediSKY PLUSMM27401:05:20Diplom
370RehtlaRennoElektest OÜMM14000:52:35Diplom
371SikkaSiimKIRDE KRKMM14100:52:35Diplom
373BaumanVilmarMM14200:52:36Diplom
629KannaAndrusMM20100:56:51Diplom
630ÜksväravRainerMM20200:56:52Diplom
1142KorjasKairoMM27501:05:23Diplom
375LemberAareMM14300:52:42Diplom
887KaljuveeLaurKokaklubiMM24201:00:50Diplom
1143UusjärvRihoMM27601:05:23Diplom
1400TrikJanekMM30001:11:48Diplom
1401ArpoTaunoMM30101:11:51Diplom
634UkeEglitMM20300:56:57Diplom
124KaruReinMM5000:46:48Diplom
125VahiSiimMM5100:46:48Diplom
381AleksaTanelMM14400:52:49Diplom
1405MälkJaakViru õluMM30201:12:04Diplom
126HioväinKertoMM5200:46:52Diplom
131OjalillRaimondMM5300:46:57Diplom
133KurgRaimoSK TervisMM5400:47:01Diplom
134KaljuveerEinarMM5500:47:08Diplom
390PikhoffAimurMM14500:52:57Diplom
647MäeotsMarioMM20400:57:09Diplom
137NõmmikKristianMM5600:47:10Diplom
649LümatAloMM20500:57:10Diplom
905JurtomKertPäästeametMM24301:01:10Diplom
139NiineKristjanMM5700:47:13Diplom
651VellendEinarMM20600:57:12Diplom
140LilleViljarMM5800:47:14Diplom
141SarapuuSvenHigh5MM5900:47:15Diplom
142SeppHoldenMM6000:47:17Diplom
143TiitsTavoMM6100:47:17Diplom
911KulmatsRaunoMM24401:01:14Diplom
145RaudkiviPriitMM6200:47:19Diplom
146HäätarõRagnarAQVA Hotell ja SpaMM6300:47:20Diplom
658PärnapuuMartinMM20700:57:22Diplom
1682ViigipuuVaikoMM31801:25:49Diplom
147LehtlaRaunoProrunnerMM6400:47:21Diplom
660NiidumaaAndrusMM20800:57:24Diplom
916AlvisteFredyRADEMARMM24501:01:17Diplom
150VesterblomVooteleMM6500:47:24Diplom
406PeetmaaAllarMM14600:53:19Diplom
918KobinMarekMM24601:01:18Diplom
151RaidojaArdoMM6600:47:25Diplom
411ErapartTiitMM14700:53:26Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.