Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
466IntArgenKF SuusaklubiMP6700:54:22Diplom
605VahulaArgoMM405600:56:31Diplom
128RebbanArgoVISAMMJ700:46:54Diplom
174PõldojaArgoMM7600:48:02Diplom
1059PipenbergArlisMM26601:03:49Diplom
101VesiArneMM401200:46:09Diplom
402KolkArneEleringMM60400:53:14Diplom
10VaisvilaArunasKauno maratono klubasMM900:36:10Diplom
449ValkArviMM15700:54:04Diplom
1483AlavereArviMM30701:14:19Diplom
813LokotarArviMM502000:59:36Diplom
533TurbaArvoMM404800:55:13Diplom
27SaarepuuAskoVõRU SUUSAKLUBIMM1600:40:28Diplom
939TeedeAstraNN24101:01:39Diplom
1426PipenbergAstridNN551001:12:39Diplom
66LahiAtsMM3100:44:19Diplom
372TederAtsSK Piimameister Otto / Tallinna Inglise KolledzMP5600:52:35Diplom
1083JõelaidAts-JoonasMP11001:04:05Diplom
1038VahulaAulisMM26401:03:34Diplom
962AarmaaAveNN24801:02:09Diplom
1252EhasaluAveNN36901:07:31Diplom
1513SeinpereAveNN46301:15:05Diplom
1051VisterAveNNJ1401:03:43Diplom
1581RuulAveNN456601:18:28Diplom
621EhavaldAveNN11200:56:42Diplom
358KaskAvoMM501000:52:23Diplom
1318MändmetsBeritNN38901:09:13Diplom
285LõukeBertMM402900:50:47Diplom
955TellinenBirgitNN24601:01:58Diplom
1225LilleojaBirgitNN35501:06:52Diplom
507NoolBirgitNN401900:54:51Diplom
1148OkmeesBirgitNN32201:05:27Diplom
1704Sepp-TõldBirgitNN53501:27:11Diplom
161PilvetBirgittiNNJ100:47:39Diplom
431BergantBorisMM452100:53:44Diplom
920BercicBoštjanMM453901:01:19Diplom
405PillerBrigitaRakvere GümnaasiumNT1500:53:18Diplom
1801MõttusBrigittaNN56601:40:56Diplom
1620TiikmaaBritt-MarenaNN50301:20:41Diplom
1480EnnuloBrunoMM30601:14:18Diplom
1407KaruBrunoMM408901:12:10Diplom
700RoosCandelaNN14700:58:02Diplom
1615KaldaCarineTele2NN50001:20:29Diplom
876KaldaCarl MarcusRRGMP9301:00:37Diplom
105KallasteCarl RobertMP2000:46:17Diplom
98RebaneCarloOlympic/OlyBetMM4400:46:00Diplom
1305UntCarmenNT6201:08:58Diplom
329HeinpõldCätlyNNN600:51:44Diplom
1098KikkasChrislynNN30401:04:36Diplom
548OoloChristiRakvere HaiglaNN8400:55:28Diplom
881TitmaCristin MariiPärnu Koidula GümnaasiumNT3501:00:43Diplom
811KarusDaileNN18600:59:36Diplom
749MikkDaisyNN16400:58:43Diplom
824TiitsaarDajanaEesti Energia SpordikubiNN19300:59:48Diplom
345TikvaDaniel MichaelAlbe TeamMP5300:52:04Diplom
751AljancicDejanMM406700:58:44Diplom
8Kosä›levDenissSK JooksupartnerMM700:35:44Diplom
1389AasumetsDianaNN41801:11:33Diplom
416LeosteDianaNN5600:53:31Diplom
584ArovaldDioreNN9500:56:05Diplom
1331TiitsuDoloresNT6401:09:35Diplom
1396TomsonDorisNN42001:11:41Diplom
1677KannelDorisNN52201:25:30Diplom
452LehmannEdaIHDG!NN45900:54:06Diplom
1029SuitsEdaNN27701:03:19Diplom
606JürisEdaNN402400:56:32Diplom
526MeierEdgarAQVA Hotell ja SpaMM18300:55:08Diplom
1806LaurEduardModern walkingMM601301:41:10Diplom
343MihhailovEduardMM403400:52:03Diplom
946BobicEdvardMM454101:01:42Diplom
957SnepsEdvardsMP9801:02:00Diplom
1551RumpEdvinMP13201:17:01Diplom
735ReedsEdwardMM22100:58:38Diplom
1302SamblikEelaNN38301:08:54Diplom
230HudilainenEerikSK MITŠMP3800:49:26Diplom
352MihaliskiEgeNN4000:52:11Diplom
336PaniEgertMM12900:51:54Diplom
1835KreekEgert-GerretMMJ2102:07:20Diplom
1346LõokeEgleBigbankNN39901:10:03Diplom
1455RüütliEgleKagu KabujalakõsõNN44001:13:27Diplom
1105KlaarEgle-RiinNNN2801:04:44Diplom
634UkeEglitMM20300:56:57Diplom
1466JohansonEhaHäirekeskusNN60501:13:42Diplom
1554HaabmaEhaNN4011801:17:04Diplom
1222PuusaarEhtelDicroNN35401:06:51Diplom
167TomsonEigoMM7300:47:47Diplom
1591ÕunasEikeSonda VallavalitsusNN49101:18:59Diplom
1030LaasEiliNN453201:03:23Diplom
1168KummEilikiKokaklubiNN33401:05:52Diplom
866ViiraEinarMM502101:00:23Diplom
134KaljuveerEinarMM5500:47:08Diplom
651VellendEinarMM20600:57:12Diplom
728KallasteEiviNN403700:58:31Diplom
109VettikElarisportlandMM4700:46:23Diplom
770SokolovEleNN17200:58:54Diplom
1547SöölEleNN47401:16:40Diplom
1438HaavandiEleNN4010301:12:52Diplom
1746LilleojaEleniNN54901:31:34Diplom
1242AitmanEleriSK AASPERENN36401:07:14Diplom
1108LaidmaEleriNN406701:04:45Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.