Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
1042KruusimägiAnuNN501101:03:35Diplom
1563KasikovTõnuMM551101:17:34Diplom
304SeilenthalSanderMMN1100:51:08Diplom
312KasekampAndresMMJ1100:51:19Diplom
321MerilooKatreNT1100:51:31Diplom
69KermHendrik JohannRakvere GümnaasiumMP1100:44:20Diplom
96KaskaMarkoMM401100:45:55Diplom
121JõemetsKristiTEAM 30+NN1100:46:45Diplom
391VuksAireNN401100:52:58Diplom
394AlanurmeUnoMM501100:53:03Diplom
1485AulMaireVilkad VirukadNN551201:14:22Diplom
979HeinMarie HeleneNNJ1201:02:21Diplom
1753OrumägiAivoMM551201:32:11Diplom
246AltAllanMM451200:49:45Diplom
1802UiboReetNN601201:40:56Diplom
1803VillSulevMM601201:40:59Diplom
19TiiksaarAaro5XAMM1200:39:35Diplom
545ReimannReetNN451200:55:26Diplom
1071KõivRuthPäästeNN501201:04:00Diplom
585ToomeRelikaNNN1200:56:05Diplom
74JoonasJürgenMP1200:44:33Diplom
332AberthalRanelKIRDE KRKMMN1200:51:51Diplom
348PrantsInesVõRU SUUSAKLUBINT1200:52:07Diplom
101VesiArneMM401200:46:09Diplom
130TammojaKadriNN1200:46:55Diplom
395VahterKajaNN401200:53:04Diplom
396MikitaMarttiMMJ1200:53:05Diplom
412IstsenkoSergeiOmniva SpordiklubiMM501200:53:27Diplom
473AaslaidKennoPärnuMMJ1300:54:28Diplom
1507BeljajevaLjubovAQVA Hotell ja SpaNN551301:14:57Diplom
263HommikAivarViljandi SVKMM451300:50:15Diplom
1037PajulaLisetteNNJ1301:03:34Diplom
1806LaurEduardModern walkingMM601301:41:10Diplom
21OranenPeeterLaaneproff teamMM1300:39:52Diplom
1821SildveeMaieNN601301:44:31Diplom
564TõnisojaEneMispoNN451300:55:41Diplom
1087MäeJutaNN501301:04:09Diplom
77MarcinkeviczRobinMP1300:44:41Diplom
333UdeküllRaigoKIRDE KRKMMN1300:51:51Diplom
115SuurMarekProekspertMM401300:46:31Diplom
384MerilooKaariNT1300:52:54Diplom
641AiaSirliOK PõLVA KOBRASNNN1300:57:03Diplom
399EicheAngeliqueNN401300:53:11Diplom
148SillusteLiinaNN1300:47:23Diplom
430PaeKunoMM501300:53:43Diplom
440HärmitsKatrinAnts Piibu BridŠ¾iklubiNN401400:53:57Diplom
450LillepeaKertMMN1400:54:05Diplom
485LeinbockJussHANSA SPORDIKLUBIMMJ1400:54:36Diplom
1520TreialReetNN551401:15:14Diplom
522PalksaarVahurMM501400:55:02Diplom
25KeskülaUrmoSimuna SkMM1400:40:21Diplom
1051VisterAveNNJ1401:03:43Diplom
284TõnneRaivoBellfireMM451400:50:45Diplom
86SiimerKristoNÕMME SPORDIKLUBIMP1400:45:23Diplom
1126TintsEsterNN501401:05:06Diplom
116KokkKristoSK METSASõBRADMM401400:46:34Diplom
388JalakasAikiNT1400:52:57Diplom
661AdamsonAnniNNN1400:57:26Diplom
152ValangAnnNN1400:47:26Diplom
674MarkSigridNN451400:57:36Diplom
442VaikloEppNN401500:53:59Diplom
704KirsimäeKatrinNN451500:58:10Diplom
488SaksMargusMMN1500:54:38Diplom
1532SaegaHelleSK Vanad OlümpiaaladNN551501:16:00Diplom
26RemmelgAlariItella Logistics OÜMM1500:40:25Diplom
292JõesteAlarMM451500:50:59Diplom
551KuusikMeelisMM501500:55:30Diplom
1066TederRahelNNJ1501:03:55Diplom
88SuurKauriMP1500:45:26Diplom
118AltmäeTiitMM401500:46:40Diplom
1153TahlfeldtKerstiNN501501:05:33Diplom
405PillerBrigitaRakvere GümnaasiumNT1500:53:18Diplom
166KrullKristiSportland ASNN1500:47:46Diplom
684TederTõnisA-SportMMJ1500:57:44Diplom
687PeetermannHediNNN1500:57:48Diplom
713KrivoguzovAlekseiMMJ1600:58:21Diplom
465SchneiderMerleNN401600:54:20Diplom
721KurvitsKristiinaNNN1600:58:28Diplom
730UmbaedPiretNN451600:58:34Diplom
27SaarepuuAskoVõRU SUUSAKLUBIMM1600:40:28Diplom
540PipenbergOlariMMN1600:55:22Diplom
1575VarikEveMõisaküla Spordiselts ÜloNN551601:18:08Diplom
553VooremäeGunnarMM501600:55:30Diplom
90KaasikuJarmoAMBLA SKMP1600:45:30Diplom
353VäliReigoAGA SpordiklubiMM451600:52:12Diplom
119KarjusKaidoARTMAN RACINGMM401600:46:42Diplom
1178FreibergAnna-KarinNNJ1601:06:01Diplom
1185PalksaarLeaNN501601:06:08Diplom
170TaltsEveElioni SpordiklubiNN1600:47:51Diplom
429MõttusLiisaNõmme KJKNT1600:53:43Diplom
1202ZimmermannTiiuNN501701:06:31Diplom
179KuldpärgEneNN1700:48:10Diplom
445LehtmetsMaritNT1700:54:02Diplom
725AaspaluMeriliNNN1700:58:30Diplom
732LukjanovSilviÜhinenud AjalehedNN451700:58:37Diplom
495EhandiRuthEesti Raudtee SkNN401700:54:44Diplom
30HeinolaIvarMM1700:41:23Diplom
544HansenHeikiMMN1700:55:26Diplom
583AleksejevAndreiSonda VallavalitsusMM501700:56:05Diplom
1607ArgeKristaViru õluNN551701:20:18Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.