Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1563KasikovTõnuMM551101:17:34Diplom
1819NurkToomasMM409601:44:14Diplom
28ToomKarlTallinna Inglise Kolled?¾MP300:40:58Diplom
284TõnneRaivoBellfireMM451400:50:45Diplom
540PipenbergOlariMMN1600:55:22Diplom
796SimsonJanarMM22700:59:19Diplom
1052LempuRasmusMP10401:03:44Diplom
29HimmaMartinTamsalu AO SUKLMP400:41:20Diplom
285LõukeBertMM402900:50:47Diplom
541SarapStenMP7500:55:22Diplom
797TerepJaanMM22800:59:19Diplom
30HeinolaIvarMM1700:41:23Diplom
286AdliToomasMP4600:50:48Diplom
287RiivesMartinTartu SS KalevMP4700:50:48Diplom
543ÕunapuuMihkelMP7600:55:25Diplom
1055NurgamaaTarvoMM26501:03:47Diplom
288MurakasJaanusMM11300:50:53Diplom
544HansenHeikiMMN1700:55:26Diplom
289VaasmaTaaviTü FaunaMM11400:50:55Diplom
34TinnuriSiimMP500:41:52Diplom
290VeeleidTanelSPORDISELTSMM403000:50:55Diplom
802LoosIndrek-MarekMM453400:59:29Diplom
35RõukMargusMM1800:41:53Diplom
291KäsperPriitMM403100:50:57Diplom
547TurkinViktorMM452700:55:26Diplom
803HmeljovPavelFC TiigridMM22900:59:30Diplom
1059PipenbergArlisMM26601:03:49Diplom
1315MändMargusAS Viru-Nigula SaeveskiMM28901:09:09Diplom
36KiigemägiMaitRistart ASMM1900:41:56Diplom
292JõesteAlarMM451500:50:59Diplom
1060AauKarenSpordiürituste Korraldamise KlubiMM26701:03:50Diplom
1572AardmaaRagnarMM31401:18:01Diplom
37ErilaidVäinoMM75100:42:04Diplom
549LorviMargoMM404900:55:29Diplom
38KuberKenMP600:42:33Diplom
550JõgisteIvoMM405000:55:29Diplom
1062KruuselHenriSportland ASMM26801:03:51Diplom
39VahtraMargusMM40200:42:37Diplom
295LilleojaLaurMM11500:51:00Diplom
551KuusikMeelisMM501500:55:30Diplom
1063LaugesaarKristjanMP10501:03:51Diplom
1831VeedlaPeepViru FolkMM503401:49:58Diplom
40DeketSergeiMM2000:42:43Diplom
296EhmanHans ArturMP4800:51:01Diplom
552MaanteeReneMM18700:55:30Diplom
1320MurakasToivoMM29001:09:14Diplom
41KangurRaulJooksuklubi Sarma/Ober-Hausi Kinnisvara ASMM40300:42:52Diplom
297KolloImreMM403200:51:01Diplom
553VooremäeGunnarMM501600:55:30Diplom
1833JuseMarttiMM32301:50:43Diplom
42LaanemaaLaurMM2100:42:55Diplom
298ÕlgeRaitMP4900:51:01Diplom
43RooseAnttiMM50200:43:01Diplom
1067ReimannUrmasMM454301:03:57Diplom
1323ErinMargusMM29101:09:18Diplom
1835KreekEgert-GerretMMJ2102:07:20Diplom
44RaidnaRaoulPäüästeametMM40400:43:14Diplom
300OjaRasmusMMN1000:51:02Diplom
556KinkarHarriMM18800:55:33Diplom
45KoskinenKristjanÄkke SK/SisekaitseakadeemiaMMN100:43:19Diplom
301SarapuuMarioMM11600:51:02Diplom
813LokotarArviMM502000:59:36Diplom
1069SaaverMarkusMP10601:03:58Diplom
1325MihhailovEmilMP11901:09:19Diplom
46TreppKaarelMP700:43:20Diplom
302SõmerMartinMM11700:51:04Diplom
47TruumaaMarekMM2200:43:22Diplom
303VainuraKarl-MartinMTA SKMP5000:51:05Diplom
815TulpJaanKIRDE KRKMM23000:59:37Diplom
1327NurmsaluSilverMM29201:09:24Diplom
48AmbusKristoMP800:43:29Diplom
304SeilenthalSanderMMN1100:51:08Diplom
560VitsurMarekKaitsevägiMM405100:55:38Diplom
1072TuulToomasPäästeMM454401:04:00Diplom
49TreppJanekMM40500:43:31Diplom
1073NeilandMarcusMP10701:04:01Diplom
818LõhmusViktorMM453500:59:39Diplom
1586MurakasTaunoRakvere OrienteerumisklubiMM31501:18:44Diplom
307ValdnerRistoMP5100:51:13Diplom
563AndressonMargusKaitsejõudude SKMM405200:55:40Diplom
819SildTristan AikViimsi Korvpalli KlubiMP9000:59:39Diplom
1075KurvitsJaanMM26901:04:02Diplom
52ElenurmSvenFC TiigridMM2300:43:44Diplom
308KodotšigovPavelTartu Ülikooli Narva KolledŠ¾MM11800:51:15Diplom
1076EttiTaaviMM27001:04:03Diplom
53KäigeRaunoMM40600:43:52Diplom
309LuhtUrmasEnsto VälejaladMM11900:51:17Diplom
1077LaaneoksHeigoMM27101:04:03Diplom
54PehkKarlMM2400:43:55Diplom
1334VeiperGregorMP12001:09:39Diplom
55StartsevRomanEdisoftMM2500:43:56Diplom
311EllermaaRiho-ReneMM50900:51:19Diplom
823KotsenkovVladimirJK StartMM60600:59:46Diplom
1079MorozovMargoMP10801:04:04Diplom
1335SanglaMikkMP12101:09:43Diplom
56LilleväliTormisSK AASPEREMMN200:43:57Diplom
312KasekampAndresMMJ1100:51:19Diplom
568KanarbikLauriMMN1800:55:45Diplom
1080ArbaReimoMP10901:04:05Diplom
313SivardGermoMM12000:51:23Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.