Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort ascendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
812KõrkjasMargeNN404200:59:36Diplom
1068JohansonMarieNN29201:03:58Diplom
1324PriimägiJaanikaNNJ2201:09:18Diplom
1580KasikovAnniNT8001:18:19Diplom
301SarapuuMarioMM11600:51:02Diplom
813LokotarArviMM502000:59:36Diplom
1069SaaverMarkusMP10601:03:58Diplom
1325MihhailovEmilMP11901:09:19Diplom
1581RuulAveNN456601:18:28Diplom
46TreppKaarelMP700:43:20Diplom
302SõmerMartinMM11700:51:04Diplom
814ToomelTriinNN18700:59:36Diplom
1070VainumaaKädiNN29301:03:58Diplom
1582KalmKatrinNN4012201:18:31Diplom
47TruumaaMarekMM2200:43:22Diplom
559LäänLauraNT2200:55:38Diplom
1327NurmsaluSilverMM29201:09:24Diplom
1583KõivistTiiaNN456701:18:32Diplom
48AmbusKristoMP800:43:29Diplom
304SeilenthalSanderMMN1100:51:08Diplom
816ÕunapuuMaarjaNN18800:59:37Diplom
1328SepnikKülliNN39201:09:31Diplom
49TreppJanekMM40500:43:31Diplom
305PuuorgHelinaNN3400:51:10Diplom
817RaiesteGerliNN18900:59:38Diplom
1073NeilandMarcusMP10701:04:01Diplom
1329LauriHelenNNN3701:09:33Diplom
1585MarjamägiMaigiNN48801:18:35Diplom
306IvainenAiriNN45300:51:12Diplom
562ResikKerlyNN8900:55:39Diplom
818LõhmusViktorMM453500:59:39Diplom
1074OngaMargitNN29401:04:01Diplom
51ZadonskiEleryNT200:43:36Diplom
307ValdnerRistoMP5100:51:13Diplom
1075KurvitsJaanMM26901:04:02Diplom
1331TiitsuDoloresNT6401:09:35Diplom
1587MurakasMarisNN48901:18:44Diplom
820MiljandKatrinNN19000:59:41Diplom
1076EttiTaaviMM27001:04:03Diplom
1588KorbelainenMarleenNNJ2701:18:50Diplom
53KäigeRaunoMM40600:43:52Diplom
565VasemägiKatrinNN402100:55:43Diplom
821MaivelMaieNN19100:59:42Diplom
1077LaaneoksHeigoMM27101:04:03Diplom
1333JõesteLiinaNN409401:09:39Diplom
1589MurerHelenNN49001:18:56Diplom
54PehkKarlMM2400:43:55Diplom
310AlverLehtiNN3500:51:19Diplom
566SamraKätlynNN9000:55:44Diplom
822VähiKarinNN19200:59:44Diplom
1078EttiAnniNN29501:04:04Diplom
1334VeiperGregorMP12001:09:39Diplom
1590MatukevitsOlgaNN456801:18:59Diplom
311EllermaaRiho-ReneMM50900:51:19Diplom
567GuskovaVeeraNN9100:55:45Diplom
1079MorozovMargoMP10801:04:04Diplom
1335SanglaMikkMP12101:09:43Diplom
312KasekampAndresMMJ1100:51:19Diplom
568KanarbikLauriMMN1800:55:45Diplom
1080ArbaReimoMP10901:04:05Diplom
313SivardGermoMM12000:51:23Diplom
1081ErrildMaiduMM454501:04:05Diplom
1337OjakäärEleriinNT6501:09:49Diplom
314TammAlMM12100:51:24Diplom
826HolmSigneNN19400:59:49Diplom
1082JallaiKristelNN29601:04:05Diplom
1338OjakäärToomasMM408701:09:52Diplom
1594AsterAnneliNN49301:19:12Diplom
59SipriaIvarMM2700:44:02Diplom
315SarapRasmusMM12200:51:28Diplom
571AdossonKerliNN9200:55:48Diplom
1083JõelaidAts-JoonasMP11001:04:05Diplom
1339PipenbergKalevMM60901:09:53Diplom
1595PõldEretNN4012301:19:14Diplom
572MummKadriNN402200:55:48Diplom
828SarvMariaNN19600:59:50Diplom
1340KariLiisiNN39601:09:57Diplom
1596UrbanKaisaNN49401:19:25Diplom
61LuikMarkoMM2800:44:05Diplom
573ValemLennartMP7700:55:49Diplom
829SaupõldKülliNN452300:59:50Diplom
1085VilsonAnuNN29801:04:06Diplom
1341OjakäärOliverMP12201:09:58Diplom
62LaasmägiHandoMM2900:44:09Diplom
318SimkinMarkoMM12400:51:29Diplom
1086SultsonReelikaNN29901:04:07Diplom
1598LaksRainiMM31601:19:35Diplom
63PajuMaitMM3000:44:10Diplom
575HeinolaKadriNN9300:55:52Diplom
1087MäeJutaNN501301:04:09Diplom
1343AnnusverEveliisNN39701:09:59Diplom
1599KirssKadriNN49501:19:36Diplom
320TammikJaneNN45400:51:30Diplom
576ArpoKairitNN9400:55:54Diplom
1088KanterToivoMM408101:04:10Diplom
1344ReintamLyNN60301:10:01Diplom
1600KüttKirstiNN49601:19:38Diplom
65SillusteToomasMM50300:44:17Diplom
321MerilooKatreNT1100:51:31Diplom
577LaurimaaAndreMP7800:55:56Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.