Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1117TornMarjeNN31001:04:58Diplom
1054VendlaMarjuNN28601:03:46Diplom
1617JärvelaMarjuNN4012701:20:36Diplom
363MikliMarjuNN45600:52:27Diplom
875TammMarjuAQVA Hotell ja SpaNN21201:00:36Diplom
1161ViiraMarjuMTü SpordiseltsNN454001:05:38Diplom
1141SildnikMark-DanielTallinna Nõmme GümnaasiumMP11401:05:22Diplom
1471LeimannMarkkoMMN2701:13:44Diplom
433MägiMarkoPIHLAKAMM15100:53:45Diplom
1474ErinMarkoMM30401:13:51Diplom
723LeppMarkoMM21900:58:29Diplom
236RahuorgMarkoMM10000:49:28Diplom
502RummMarkoMM17400:54:48Diplom
20KoskinenMarkoMP200:39:49Diplom
791PottiMarkoMM22500:59:11Diplom
316ÕmmikMarkoPäästeametMM12300:51:28Diplom
61LuikMarkoMM2800:44:05Diplom
318SimkinMarkoMM12400:51:29Diplom
96KaskaMarkoMM401100:45:55Diplom
1131PomerantsMarkoMM502601:05:11Diplom
364ValdmetsMarkoMM13700:52:28Diplom
369HeinmäeMarkoMM13900:52:33Diplom
1420KuhiMarkoMP12701:12:32Diplom
400ValdnerMarkoMM451900:53:11Diplom
159LaignaMarkoMM6900:47:38Diplom
1048VaherMarkusTallinna Inglise Kolled?MP10301:03:40Diplom
1069SaaverMarkusMP10601:03:58Diplom
942LjašMarkusMP9601:01:40Diplom
1588KorbelainenMarleenNNJ2701:18:50Diplom
1610PajulaMarlisNN49901:20:23Diplom
210BauvaldMärtMM402100:48:51Diplom
1356MiksonMartPaide LinnavolikoguMM55901:10:23Diplom
89RaamMärtRakvere SKMM4000:45:27Diplom
1308OlvetMartaNNN3501:09:00Diplom
706LiivaMartenMM21400:58:10Diplom
423LaurimaaMärtenMP6200:53:37Diplom
453MalvaMartinMM15800:54:07Diplom
222RingMartinKIRDE KRKMM9600:49:14Diplom
1795MillerMartinMM32101:39:48Diplom
273MüüdlaMartinMP4300:50:35Diplom
281PalksaarMartinMM11100:50:42Diplom
29HimmaMartinTamsalu AO SUKLMP400:41:20Diplom
287RiivesMartinTartu SS KalevMP4700:50:48Diplom
302SõmerMartinMM11700:51:04Diplom
68VarrandMartinKaitsevägiMMN300:44:19Diplom
586RuutoMartinMM19100:56:06Diplom
1355BurkeMartinWadhurst RunnersMM55801:10:23Diplom
907Vodja-I?pajevMartinMP9501:01:10Diplom
658PärnapuuMartinMM20700:57:22Diplom
158LõugasMartinMM6800:47:37Diplom
1833JuseMarttiMM32301:50:43Diplom
322SalaMarttiMM12500:51:34Diplom
581PilliMarttiMP8000:56:03Diplom
396MikitaMarttiMMJ1200:53:05Diplom
1208TorstenbergMarveNN35001:06:38Diplom
1444MäitsMatiMM65601:13:06Diplom
677SooloMatiMM21100:57:37Diplom
190MiilpaluMatteusKadrina KeskkoolMP3100:48:23Diplom
1221JärvaMattiMM65501:06:51Diplom
1494EismannMeeliÜhinenud Ajalehed ASNN456101:14:34Diplom
1217TomperkMeelisMM27901:06:49Diplom
11VeilbergMeelisMM50100:36:27Diplom
1553KivirandMeelisMM409201:17:02Diplom
551KuusikMeelisMM501500:55:30Diplom
81TaliMeelisMM3700:44:49Diplom
1366KorkaMeelisPäästeametMM29501:10:38Diplom
365ToodingMeelisOlympic/OlyBetMM403700:52:30Diplom
1739TäppMehisLILIINAMM409501:30:51Diplom
702SiniorgMelikoEesti Energia SpordiklubiMM21300:58:09Diplom
203EtverkMerikeAS Viru-Nigula SaeveskiNN40300:48:39Diplom
1751VahherMerikeNN505001:31:48Diplom
1040KodaniporkMerikeNN28001:03:35Diplom
1646KimberMerikeNN51601:22:51Diplom
638IlvesMerikeNN12000:57:01Diplom
623SõrmusMerilenPõllumajandusministeeriumNN11400:56:43Diplom
725AaspaluMeriliNNN1700:58:30Diplom
1122SaageMerilisportlandNN31101:05:03Diplom
123KivimetsMerili-MaiTabasalu TriatloniklubiNT500:46:46Diplom
665SiimerMerilyNÕMME SPORDIKLUBINT2500:57:29Diplom
671LiivasteMerilyNT2600:57:34Diplom
624SõrmusMeritMTü SpordiseltsNN11500:56:43Diplom
1506Kasmann-LeppMerjeNN46101:14:56Diplom
1158TammMerjeHäirekeskusNN33001:05:36Diplom
1227MaasikMerleJõhvi GümnaasiumNN35701:06:54Diplom
465SchneiderMerleNN401600:54:20Diplom
983KolloMerleNN25501:02:23Diplom
1025LuhtMerleNN453101:03:07Diplom
1540NõmtakMerleNN4011501:16:24Diplom
264MoorMerleRADEMARNN2700:50:16Diplom
1322MärsMerlePunane Kull OÜNN409301:09:16Diplom
1629PollMerleSonda VallavalitsusNN4013001:21:49Diplom
614MägiMerleNN402600:56:38Diplom
1417PohlakMerleNN42801:12:28Diplom
1164RaudlaMerlyRADEMARNN33101:05:44Diplom
1691BeetMeryNN52801:26:19Diplom
1271KompMerylNNJ2001:07:44Diplom
1256TammMerylinNT5501:07:34Diplom
1762SuurMichelleNT9101:32:48Diplom
18ReinkubjasMihkelVikeMMJ400:39:29Diplom
543ÕunapuuMihkelMP7600:55:25Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.