Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
2316KruustokAndreMM47701:09:40Diplom
1297ViiburAndreMMJ3601:00:25Diplom
285HimuškinAndreMM451500:49:25Diplom
293TammaruAndre1. jalaväebrigaadMMN1000:49:01Diplom
1617RemselAndreMM40801:02:53Diplom
116VälimetsAndreEesti HöövelliistMM5200:45:08Diplom
143AdamsonAndre1.jalaväebrigaadMM6400:46:15Diplom
2527EicheAndreaSonda VallavalitsusMM4014701:12:24Diplom
3560TobiAndreasSportland TeamMPA26101:30:12Diplom
541LeznevskyAndreasSpordiseltsMM404100:51:39Diplom
62RebaneAndreas1.jalaväebrigaadMM40500:41:24Diplom
1396SoosaarAndreasMPA14401:00:45Diplom
134KeppAndreasMPA1600:45:57Diplom
211LättAndreas PeeterMM9200:47:22Diplom
251LambinenAndreiMM11200:46:00Diplom
34KuznetsovAndreiEesti Energia SpordiklubiMM1400:40:13Diplom
561AleksejevAndreiSonda VallavalitsusMM501700:53:54Diplom
1606SazonovAndreiEesti Energia SpordiklubMM40701:04:49Diplom
853KletsunAndrei-MM28900:56:26Diplom
2240LitvinjukAndreiMM47201:09:44Diplom
1733KingAndreiMM4011401:04:57Diplom
2768DõbaAndreiMM50601:16:38Diplom
2288BrõsovAndresMM47401:10:35Diplom
532VeenpereAndresJooksupartnerMM404000:53:36Diplom
817KutsarAndresTeine Rada OÜMM27900:55:14Diplom
69TreilmannAndresMM40700:42:34Diplom
88KoppelAndresTTÜMM4200:43:50Diplom
613HallikAndresRistiku PõhikoolMM22800:53:17Diplom
2157TõnisojaAndresMM505601:10:25Diplom
114AasAndresFlexoilMM401200:45:09Diplom
1140KirsteinAndresMM60900:59:19Diplom
899NooleAndresMM503400:56:27Diplom
135PillesaarAndresMM6000:46:01Diplom
1451TederAndresCFCMM552501:01:15Diplom
429RonkAndresMM17600:51:40Diplom
1487EvtifeevAndreyMM457901:03:30Diplom
1568EicheAndri-GregorSonda VallavalitsusMPA15801:02:05Diplom
740KivimägiAndriesIisakuMPA8100:55:01Diplom
1515LainAndrisMPA15501:03:51Diplom
1267AlakülaAndrisMPA12400:59:55Diplom
1571AasmäeAndroMPA15901:02:49Diplom
2934LichtfeldtAndroMM4512101:18:17Diplom
2323KütisaarAndrusMM47901:10:28Diplom
3605EverstAndrusSalutaguse Pärmitehas ASMM55301:31:51Diplom
3358TiganeAndrusTelia SKMM4512901:27:21Diplom
819AljasAndrusMM454900:56:55Diplom
3387KukkAndrusMM4513201:27:03Diplom
319PaatsAndrusMM452100:48:32Diplom
604JõgevaAndrusMM405400:52:12Diplom
620KursAndrusJärve SKMM454300:54:34Diplom
3706ArukaevuAndrusMPA27001:36:51Diplom
2435RaidmaAndrusMM4510601:10:45Diplom
139LääneAndrusMM6200:44:53Diplom
425RaudseppAndrusHKScan EstoniaMM17300:50:04Diplom
944PikasAndrusMM503600:58:15Diplom
970PeterkopAndruspuusepp oüMM407700:58:17Diplom
975IlusAndrusMM455800:58:36Diplom
1601LaandeAneNTA6001:03:14Diplom
3816PillamAneteNTA26401:41:44Diplom
3313KristelAneteNNJ6301:25:50Diplom
1803ViitkinAneteNNJ2401:04:49Diplom
1628AasmäeAneteNTA6301:03:29Diplom
1352LeetbergAnete MerilinNN27401:02:18Diplom
3576NiinsaluAnettNNN9301:31:37Diplom
1055TriebstockAnettNNN1300:57:59Diplom
2602MölderAnettNN67901:13:34Diplom
2417LiisterAnettNTA13901:12:30Diplom
3719MaasaluAnettSportlandNN104801:35:24Diplom
2738LessukAnettNNN6201:16:55Diplom
2329LaarmannAnett-HildegardNN58201:11:10Diplom
507SaksAnett-LeannNTA700:50:46Diplom
2068VaiknaAnettaNTA10701:07:22Diplom
3135PostAnetteNTA21301:21:27Diplom
1254UibuAngelaNN24901:00:22Diplom
1558LannoAngelaNN408101:04:09Diplom
3388KukkAngelaNN94601:27:01Diplom
3666RummAngelaPPANN4524401:36:12Diplom
2727VijarAngelaNN72901:14:15Diplom
2922AavasteAngelikaNN4516701:18:22Diplom
1390RoosioksAngelikaNN28301:01:03Diplom
3420AaverAnisjaRimikadNN557001:28:42Diplom
3496NaruskAnitaNN5012501:30:57Diplom
1307KramerAnnNTA4301:01:21Diplom
1981ValangAnnKsk AlemNN46901:08:01Diplom
3042DoroshevskayaAnnaNN4021701:20:26Diplom
2789ShishkovaAnnaNN75801:16:38Diplom
3575IgnašovaAnnaNTA25301:32:10Diplom
2049MohnatševaAnnaLuminor SKNN49001:06:57Diplom
2052MoltsanovaAnnaMotusNN49101:08:25Diplom
2337LensmentAnnaNTA13301:12:02Diplom
2598PetersonAnnaNN67701:14:22Diplom
810SemjonovaAnnaNN13400:53:56Diplom
344RediksonAnnaNN3400:50:12Diplom
1886GrundAnnaNNN3801:05:07Diplom
1904OrasAnna1.jalaväebrigaadNN44601:04:47Diplom
167KuleshovaAnnaTreeningpartnerNN1400:46:56Diplom
3246IisAnnaNN90501:23:14Diplom
185OvtsarenkoAnnaNN1600:47:22Diplom
3619RehemaAnna ElisabethNN101601:34:19Diplom
210ÜlvisteAnna MariaNN1800:47:53Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.