Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaeg
339HenkTõnuMM55900:49:42Diplom
3413TammKristiNN65901:28:46Diplom
96SuurMarekProekspertMM40900:44:15Diplom
2148VehlmannJaanJK HermesMM70901:10:02Diplom
101AbramMihkelSK Saue TammedMPA900:44:14Diplom
364SyrjäRiinaNN40900:50:54Diplom
1140KirsteinAndresMM60900:59:19Diplom
124SeppingHeliNN900:45:36Diplom
1150PotjossovaNataljaNN55901:00:16Diplom
183UueKermoAEX MotoklubiMMJ900:46:40Diplom
191TambergErlendMM45900:47:00Diplom
233MelkChristofer-MartenMMJ1000:48:05Diplom
3594AlverHelinaHermesNN701001:33:40Diplom
12HermsaluMaidoMM1000:36:20Diplom
780TõnisojaEnemispoNN501000:56:14Diplom
273MastToomasHiiumaa JooksugruppMM501000:48:00Diplom
2081WelsbergMikkMM651001:09:43Diplom
293TammaruAndre1. jalaväebrigaadMMN1000:49:01Diplom
1837HüttTamaraNN601001:05:26Diplom
825KoppelMiriamNNN1000:54:49Diplom
316KeridonTiinaNN451000:48:48Diplom
863MölderHanna-LiisaNNJ1000:57:29Diplom
100LuiksMeelisTelia SKMM401000:42:27Diplom
103TammKaimarMK TulevikMPA1000:44:13Diplom
1639HüttRihoMM601001:03:23Diplom
366UiboKristinaNN401000:50:33Diplom
137MarionDillyNN1000:46:09Diplom
3470EngelElleNN651001:30:55Diplom
687LangiKarmenNTA1000:53:42Diplom
2239SolovjovJevgeniMrsMM701001:09:59Diplom
193TreiIlmarMM451000:47:27Diplom
1222JakobiVilveNN551001:00:41Diplom
463KallipPeepMM551000:52:11Diplom
466TeeorgUrmasMM551100:50:12Diplom
253KolpakovAleksMMJ1100:47:50Diplom
2307VõsuToivoMM651101:10:18Diplom
13TederMarkoSK ProrunnerMM1100:37:23Diplom
2069VirkunenReinMM601101:08:00Diplom
3610MetsikEhaNN701101:34:31Diplom
295JõgisteJan-Erik1. jalaväebrigaadMMN1100:49:01Diplom
815SooRailiEesti HöövelliistNN501100:56:42Diplom
317JõesteAlarMM501100:50:00Diplom
105JõgisJaanusSaku Õlletehase SpordiklubiMM401100:44:37Diplom
875LuksLauraNNN1100:57:29Diplom
110MägiRaidoMPA1100:44:27Diplom
368AjaotsHeliSHMNN451100:50:31Diplom
1910SalundiSirjeHoolekandeteenused Erastvere KoduNN601101:07:57Diplom
381VeenpereJanaJooksupartnerNN401100:51:13Diplom
142HuntKairiNN1100:46:13Diplom
914RannuLeaNNJ1100:56:00Diplom
3482SeppChristiNN651101:30:55Diplom
706LaaneElisNTA1100:55:22Diplom
198KuhiPeeterMM451100:47:37Diplom
1224KrilovsÜlliNN551100:58:59Diplom
2763RemmelgReinMM701101:17:39Diplom
3540EelsaarEelveNN651201:30:46Diplom
236RuutRaunoMM451200:48:17Diplom
1015RepkinRahelNNN1200:58:05Diplom
272ArbaReimoMMJ1200:48:00Diplom
29RõukMargusMM1200:39:31Diplom
553SoomPeeterMM551200:53:22Diplom
1365HudikVeronikaKODUSED PIRUKAD/KODUSED TOIDUDNN551201:02:21Diplom
869RandmaaIviNN501200:57:27Diplom
2407UukadoAareMM651201:12:20Diplom
113UrbKevinHauka veloklubiMPA1200:45:06Diplom
114AasAndresFlexoilMM401200:45:09Diplom
373MeltsaAimar21ccMM501200:51:08Diplom
1921TrummalVilmaNN601201:08:07Diplom
396PrivitsKertMMN1200:51:34Diplom
2196PipenbergKalevMM601201:10:04Diplom
154KikasKristiinaMyFitnessNN1200:46:42Diplom
413PalatuReginaNN451200:50:45Diplom
933SildMaaritNNJ1200:58:14Diplom
445UrgandÜllaNN401200:52:08Diplom
711JurkinaDianaSpordiselts/Stoneridge Electronics ASNTA1200:56:01Diplom
730TokovenkoLisettNTA1300:55:40Diplom
3553IllusAntsMM651301:32:37Diplom
240OrasRaivoEesti Energia SpordiklubiMM451300:48:19Diplom
2317HussarMatiMM601301:12:07Diplom
31SchmidtRobertRKIKMM1300:40:08Diplom
1055TriebstockAnettNNN1300:57:59Diplom
294ValdokRiho1. jalaväebrigaadMMJ1300:49:01Diplom
1124AguRoberta-GrethelNNJ1300:59:30Diplom
871ValkPilleNN501300:56:42Diplom
117PulkStivertAlutaguse SK/TreeningpartnerMPA1300:45:23Diplom
1400KäbaAiviNN551301:02:37Diplom
398MustenKuidoAbaja Mõisa SpordiseltsMM501300:51:15Diplom
399MägisooRainisMMN1300:50:33Diplom
146SuurmägiMarkoEesti MeediaMM401300:46:21Diplom
163ŽuravljovaMarinaNN1300:46:50Diplom
1955MatlaEllenNN601301:08:04Diplom
3752KunglaMaarikaNN651301:39:22Diplom
440EtverkMerikeNN451300:52:08Diplom
447LamburReveNN401300:52:05Diplom
714PalksaarVahurMM551300:55:28Diplom
1491LippÜlleNN551401:03:27Diplom
727KülaveeUrmasMM551400:55:13Diplom
733KaasikLiisbethNTA1400:55:41Diplom
485LeesMairo1. jalaväebrigaadMMN1400:52:04Diplom
2032VarikEvePerekond VarikNN601401:07:37Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.