Tulemused 10 KM

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
201PoltKaljuMM65100:47:39Diplom
202KristmannRandoMetsä Forest Eesti ASMM8600:45:59Diplom
203SalisteHendrikMPA2800:45:47Diplom
204HeinapuuMihkelMM8700:46:21Diplom
205VarikKaidoMM8800:47:10Diplom
206LänsIndrekMM401700:47:29Diplom
207BogatõrjovAleksandrMM8900:45:11Diplom
208KivilaMatisMM9000:47:47Diplom
209MaasikMarkoMM9100:47:32Diplom
210ÜlvisteAnna MariaNN1800:47:53Diplom
211LättAndreas PeeterMM9200:47:22Diplom
212MikkorRaunoPreabMM9300:47:20Diplom
213OlissovMaksimEesti Energia SpordiklubiMM9400:47:56Diplom
214PajulaAnarMM9500:47:58Diplom
215EinbergRaimoMTÜ SpordiseltsMM9600:47:58Diplom
216YstmarkAljonaNN1900:48:05Diplom
217KaskaMarkoSpartaMM401800:48:08Diplom
218SchmidtSanderMM9700:47:24Diplom
219PärnakiviLoonaNN2000:48:10Diplom
220ÕllekKaupoMM9800:48:10Diplom
221BerezkinaSvetlanaSecond WindNN2100:47:42Diplom
222AasJaanusMM9900:47:03Diplom
223LahiHansKarmelMM60100:48:13Diplom
224NormakMargusLüganuse valdMM50900:46:51Diplom
225TammJarmoMM10000:45:33Diplom
226VooglaAlarDomus rokibMM10100:46:44Diplom
227TuulikSanderMTÜ SpordiseltsMM10200:47:01Diplom
228GalindonsRiinaNN2200:46:55Diplom
229SalometsGertMM10300:48:06Diplom
230VolkeHarryTamrexMM401900:48:14Diplom
231RaidMaarja-LiisaNN2300:48:24Diplom
232OsurDianaIVKHNN45800:48:14Diplom
233MelkChristofer-MartenMMJ1000:48:05Diplom
234LuigEnrikoMM10400:48:13Diplom
235PertelsonAleksanderPerekond VarikMPA2900:47:04Diplom
236RuutRaunoMM451200:48:17Diplom
237KaeramaaKaarel-PaulusMMN700:48:24Diplom
238KannelEditNorma OK NN40300:46:59Diplom
239KivipõldTarviMMN800:46:22Diplom
240OrasRaivoEesti Energia SpordiklubiMM451300:48:19Diplom
241LaivRaunoMM10500:45:46Diplom
242LahiLeeviKarmelMPA3000:48:24Diplom
243KünnapuuIngomarMM10600:48:33Diplom
244JakobsonJanekMM402000:48:37Diplom
245BažulinaDarjaKJK Kalev SillamäeNTA400:48:19Diplom
246HermannErkoMM10700:47:43Diplom
247TammistuPeeduMM10800:48:40Diplom
248ToomTarmoEesti Ettevõtluskõrgkool MainorMM10900:48:28Diplom
249AdermaaArdiMM11000:46:53Diplom
250VagulaSanderMM11100:47:51Diplom
251LambinenAndreiMM11200:46:00Diplom
252StroomInnoMM402100:48:44Diplom
253KolpakovAleksMMJ1100:47:50Diplom
254TeinburkMarkoANU Jooksutrennid / BRAVO CateringMM11300:48:26Diplom
255ReilesAurikaCYCLONNN2400:48:42Diplom
256ElkenAivoMM11400:48:17Diplom
257RikkolasSiimMPA3100:48:57Diplom
258PillartKätlinSisekaitseakadeemiaNNN100:48:00Diplom
259TuruKaljoMM55600:48:59Diplom
260VõsuSteveMM11500:48:34Diplom
261KobrusepaAgoMM11600:48:28Diplom
262RaudsikTanelMM11700:47:11Diplom
263GarankinaNatalijaVanglateenistusNN2500:48:52Diplom
264VeeremaaMarek1.jalaväebrigaadMM451400:49:11Diplom
265KlausRobinMPA3200:47:25Diplom
266PerisMiikoMM11800:47:59Diplom
267JaasmaRagnarMM11900:48:55Diplom
268NassarMartinMM12000:49:13Diplom
269JaanimetsSandraNN2600:47:40Diplom
270DilanianMikhailMM12100:47:03Diplom
271SarevetHenriMM12200:47:46Diplom
272ArbaReimoMMJ1200:48:00Diplom
273MastToomasHiiumaa JooksugruppMM501000:48:00Diplom
274KiipusCatryLHVNN2700:49:13Diplom
275KääpaValeriMM60200:48:43Diplom
276SolovievAlexeyIPF DigitalMM12300:46:51Diplom
277PõllukiviRagnarüleannetusESTMM402200:49:11Diplom
278JairusJaagupMMN900:48:50Diplom
279KirspuuOttomarMM12400:48:54Diplom
280PikhofJanMM12500:49:19Diplom
281LaksMaarikaNN2800:49:11Diplom
282SaarKaidoMM12600:48:53Diplom
283VeneKaarelMPA3300:48:55Diplom
284MuttelRitaNN2900:49:04Diplom
285HimuškinAndreMM451500:49:25Diplom
286HelvePiretNN3000:49:05Diplom
287KoitneGunnarKossesMM65200:49:07Diplom
288JärvaltRennaTallinna MaratonNN40400:48:45Diplom
289SimsAivarMM451600:49:27Diplom
290LepikultToomasTTÜMM55700:49:06Diplom
291KivariRasmusMPA3400:49:36Diplom
292PalmErkiMM55800:49:37Diplom
293TammaruAndre1. jalaväebrigaadMMN1000:49:01Diplom
294ValdokRiho1. jalaväebrigaadMMJ1300:49:01Diplom
295JõgisteJan-Erik1. jalaväebrigaadMMN1100:49:01Diplom
296RobamRannoMM12700:49:32Diplom
297VillemKalev1. jalaväebrigaadMMJ1400:48:51Diplom
298MuhhinPjotrKalevMM12800:49:38Diplom
299MikliMarjuNN45900:49:31Diplom
300SelterAhtoAS Eesti PagarMM451700:49:43Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.