Tulemused 10 KM

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaeg
101AbramMihkelSK Saue TammedMPA900:44:14Diplom
102LaidKarl-ErikUPACMMN600:43:50Diplom
103TammKaimarMK TulevikMPA1000:44:13Diplom
104KeskülaKertiTreeningpartnerNN600:44:39Diplom
105JõgisJaanusSaku Õlletehase SpordiklubiMM401100:44:37Diplom
106RehtlaRennoSK ProrunnerMM4800:44:52Diplom
107LõhmusAlarPõhjakotkas ViljandiMM55400:44:28Diplom
108SaarKaiBronx woodNN45300:44:54Diplom
109VolkovArtjomKJK Kalev SillamäeMMJ500:44:34Diplom
110MägiRaidoMPA1100:44:27Diplom
111HillarLarsSK LINK/SakuMM4900:44:14Diplom
112AljasRaunoMM5000:44:23Diplom
113UrbKevinHauka veloklubiMPA1200:45:06Diplom
114AasAndresFlexoilMM401200:45:09Diplom
115MuzőtšinRomanMM5100:43:58Diplom
116VälimetsAndreEesti HöövelliistMM5200:45:08Diplom
117PulkStivertAlutaguse SK/TreeningpartnerMPA1300:45:23Diplom
118JõelooPeeterMM5300:45:22Diplom
119VarikEndreSK Prorunner/AchilleusMM5400:44:53Diplom
120MäeMikkMM5500:45:13Diplom
121PärnLyNN700:45:34Diplom
122KletsunOlgaNN800:44:41Diplom
123HinnUrmoKuningamäe spordiklubiMM5600:44:30Diplom
124SeppingHeliNN900:45:36Diplom
125JohansonAnuRakvere HaiglaNN45400:43:39Diplom
126IvainenToivoMM50500:45:40Diplom
127PiltGregorMPA1400:45:33Diplom
128UsinMartMM5700:44:59Diplom
129TarassuJaanMM5800:45:47Diplom
130UueIrinaAEX MotoklubiNN45500:45:50Diplom
131GladoshevArseniMMJ600:45:57Diplom
132UrbKenHauka veloklubiMPA1500:45:56Diplom
133KiisToomasKiisid/LekkodMM5900:45:10Diplom
134KeppAndreasMPA1600:45:57Diplom
135PillesaarAndresMM6000:46:01Diplom
136KaitsaArtur SimmoPaide LinnameeskondMPA1700:46:03Diplom
137MarionDillyNN1000:46:09Diplom
138PaapMarkoSalutaguse Pärmitehas ASMM6100:44:38Diplom
139LääneAndrusMM6200:44:53Diplom
140KallasteHugoMPA1800:46:16Diplom
141LeppRistoMM6300:46:06Diplom
142HuntKairiNN1100:46:13Diplom
143AdamsonAndre1.jalaväebrigaadMM6400:46:15Diplom
144SildAnvarMPA1900:46:22Diplom
145RaamMärtSaku KKMM6500:44:57Diplom
146SuurmägiMarkoEesti MeediaMM401300:46:21Diplom
147VoogneJoonatanMPA2000:46:07Diplom
148MamedovaSainaKJK Kalev SillamäeNNJ200:46:36Diplom
149ŠevtsovaJelizavetaKJK Kalev SillamäeNNJ300:46:37Diplom
150ViilTauriMM6600:45:18Diplom
151TšernovMeelisMM6700:44:24Diplom
152MaidlaMargitPPANN40200:46:29Diplom
153KuhiMarkoRakvere Spordikool/TarvasMPA2100:44:51Diplom
154KikasKristiinaMyFitnessNN1200:46:42Diplom
155PopsMirkoEesti MeediaMM6800:45:59Diplom
156RausLauriViKeMPA2200:45:50Diplom
157LaaneRannoMM6900:46:48Diplom
158VahemaaOlevVõsuMM401400:46:50Diplom
159MärtinMihkelMM45800:45:48Diplom
160SkatshkovArturKohila GümnaasiumMPA2300:45:35Diplom
161LäteMarekHeadInimesedMM7000:45:38Diplom
162TikerpaluMihkelSA NUKUMM7100:46:13Diplom
163ŽuravljovaMarinaNN1300:46:50Diplom
164KuusmikAivarMM50600:46:45Diplom
165SarikasLauriMM7200:46:46Diplom
166GutmannChristopherMPA2400:46:15Diplom
167KuleshovaAnnaTreeningpartnerNN1400:46:56Diplom
168NõmmelaAndiKose 2000MMJ700:45:01Diplom
169ElblausRaimondLõuna PKMM50700:46:55Diplom
170LambingMargusMM401500:46:24Diplom
171RoosmaaViljarSveba-Dahlen SpordiklubiMM7300:46:49Diplom
172LehtinenLauriTransferWiseMM7400:46:10Diplom
173TatrikSilverMMJ800:46:58Diplom
174UueSvenTapa Põllu KoduMM7500:44:24Diplom
175TikerpeTauriTeamTTMM7600:44:55Diplom
176MeosAnnikaNN1500:46:47Diplom
177VeneVelloMM55500:47:06Diplom
178LaaneveerSilverMM7700:45:28Diplom
179AnuprijenkoRuslanMM7800:46:47Diplom
180AareJoosepMPA2500:47:16Diplom
181KoobakSanderMPA2600:46:39Diplom
182LaivKasparMM7900:46:24Diplom
183UueKermoAEX MotoklubiMMJ900:46:40Diplom
184LaisarvOlaviMPA2700:45:47Diplom
185OvtsarenkoAnnaNN1600:47:22Diplom
186ArumägiArneMM50800:47:29Diplom
187KärsnaMirtelSpordiklubi BiathlonNTA300:47:25Diplom
188Udikas-SusiMargitJK Must Puudel/TreeningpartnerNN1700:47:31Diplom
189BarberotTristanMM8000:47:31Diplom
190KuningasKristjanSynlabMM8100:47:29Diplom
191TambergErlendMM45900:47:00Diplom
192LippMarkoMM8200:47:33Diplom
193TreiIlmarMM451000:47:27Diplom
194HallemaaReneMM8300:47:34Diplom
195RoosalkKaireVAK StaierNN45600:47:26Diplom
196PibermanJürmoMM8400:47:39Diplom
197LeinHeini1.jalaväebrigaadMM8500:45:50Diplom
198KuhiPeeterMM451100:47:37Diplom
199LeesÕnneEesti Energia SpordiklubiNN45700:47:40Diplom
200LiivakHannesTallinna VanglaMM401600:46:26Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: EESTI MEEDIA

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.