Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegsort descendingDiplom
330ArbaReimoMPA33000:49:16Diplom
302NortsOliverMPA30200:49:17Diplom
241KuleshovaAnnaTreeningpartnerNN24100:49:18Diplom
251LauritsKarl HansMPA25100:49:18Diplom
299UueKermoAex MotoklubiMMJ29900:49:18Diplom
243StroomInnoMM4024300:49:19Diplom
320SeliKaspar1.JALAVÄEBRIGAADMMN32000:49:19Diplom
270VähiKeithMM27000:49:20Diplom
308PullatMargusMM30800:49:22Diplom
246HiiskuJormaAS HKScanMM24600:49:24Diplom
277SutterArminMM27700:49:24Diplom
244LahnoNikolasMPA24400:49:25Diplom
253PuuseppRavoMPA25300:49:25Diplom
279AartErikMPA27900:49:28Diplom
261VeeremaaMarekTVJMM4526100:49:33Diplom
290TrekslerAssoMM29000:49:33Diplom
256KurikKristjanMM4025600:49:34Diplom
257KurikHendrikAS HKSkanMM25700:49:34Diplom
371KaljuveeMihkelMM37100:49:36Diplom
248HelemäeEroMM4024800:49:37Diplom
265FigueroaJuniorUSMCMM26500:49:37Diplom
331TäärMartin1.JALAVÄEBRIGAADMMJ33100:49:37Diplom
323LaaneRannoMM32300:49:42Diplom
366MuhhinPjotrMM36600:49:45Diplom
267VõsuVeikkoNBKMM4526700:49:46Diplom
254PajuRene-KajarMPA25400:49:47Diplom
281OjakõivSiimMM28100:49:47Diplom
343PusaRünnoMM34300:49:47Diplom
332TeivaTimoMM33200:49:48Diplom
260MesjatsevKevinMMJ26000:49:50Diplom
291ErikRiinNN29100:49:50Diplom
358MangmanNeleNTA35800:49:50Diplom
280RullKevinMM28000:49:51Diplom
346KlausRobinMPA34600:49:51Diplom
266TalmanIljaMM26600:49:52Diplom
273TatrikSilverMPA27300:49:53Diplom
284TomentšukMarko1. JVBMM4028400:49:54Diplom
395TartHeitiMM39500:49:58Diplom
283PajulaAnarMM28300:50:02Diplom
282VidderRenertMPA28200:50:03Diplom
304PihlaSiimMM30400:50:03Diplom
295TõruvereKaarelSaint Gobain Glass Estonia SEMM29500:50:06Diplom
311PoomVeikoLVRKKMM31100:50:08Diplom
275MonesMartinMPA27500:50:09Diplom
288TimmAmiPolitsei- ja PiirivalveametNN28800:50:09Diplom
313LiivLauriMM31300:50:10Diplom
276SavisteMeelikMM4027600:50:11Diplom
289MägiVahurMM28900:50:11Diplom
301VälimetsAndreEesti HöövelliistMM30100:50:13Diplom
278PalmErkiMM5527800:50:14Diplom
294TreiIlmarMM4529400:50:15Diplom
319RomanRaidoMM31900:50:15Diplom
379SarapEduardMM37900:50:15Diplom
380LilleojaArgoMM4038000:50:15Diplom
357LissitsnoiIvanRunwiseMM35700:50:16Diplom
347EimlaMihkelMM34700:50:19Diplom
285HermannErkoMTÜ SpordiseltsMM28500:50:20Diplom
286EinbergRaimoMM28600:50:22Diplom
293ÕllekKaupoMM29300:50:22Diplom
297EesmäeAhtoMM4029700:50:22Diplom
300RaidTõnisMM30000:50:22Diplom
362PillartKätlinKuusalu SKNNN36200:50:24Diplom
325BirkMortenPioneeripataljonMMN32500:50:25Diplom
328ArumägiArneMM5032800:50:25Diplom
378AasJaanusMM37800:50:26Diplom
399VirumäeHerko-Ardi1.JALAVÄEBRIGAADMMN39900:50:30Diplom
298GustavsonÜllarSMILEMM4029800:50:33Diplom
345LaudmaTanelKiviõli NoortekeskusMM34500:50:34Diplom
306MatikainenVirginiaNN30600:50:35Diplom
391MeimreMadisMTA SKMM39100:50:37Diplom
321NutovKevinMPA32100:50:38Diplom
312LahiHansKarmeli KogudusMM6031200:50:39Diplom
318MaideMartinMM31800:50:39Diplom
322JagantMargoRSK sPORTKUNDAMPA32200:50:39Diplom
333RaudseppAndrusAS HKScan EstoniaMM33300:50:41Diplom
363TilgreTaimarOK Põlva KobrasMM5036300:50:41Diplom
340PaoRobertMPA34000:50:42Diplom
317EensooGunnarCYCLONMM4031700:50:43Diplom
324RebaneMehisMM32400:50:43Diplom
327JürgensRagneNN32700:50:45Diplom
389GoldinErik1.JALAVÄEBRIGAADMMN38900:50:45Diplom
307TammistuPeeduMM30700:50:46Diplom
309LainjärvHelena MaarjaNNN30900:50:47Diplom
316SalometsGertMM31600:50:48Diplom
375PirnpuuKeiuNN37500:50:48Diplom
476TukkiaKatrin1.JALAVÄEBRIGAADNN4047600:50:50Diplom
310NugisTarmoMM5031000:50:50Diplom
419MaidlaMargitPPANN4041900:50:51Diplom
326KirikalMarisNN4532600:50:52Diplom
383KukemelkJoelMM38300:50:52Diplom
464LiivMattiasMMJ46400:50:53Diplom
315AguAivoJVK Ilves/EVL/A2A OÜ/SK DuoMM4031500:50:53Diplom
314AllasAinPunuTeamMM31400:50:56Diplom
494RistolainenAskoTTÜMM49400:50:58Diplom
408BažulinaDarjaKJK KALEV SILLAMÄENTA40800:50:59Diplom
448MetsavasHenriMM44800:51:00Diplom
414LumilaTarmoMM41400:51:01Diplom
451LimbakEgertMTÜ Spordiselts/SelverMMJ45100:51:01Diplom
370LooritsJaanoMMN37000:51:03Diplom
450AriaTõnuHAVI Logistics OÜMM4045000:51:05Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.