Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
2597EngmannEneNN50259701:22:30Diplom
2558EnnokAnnikaNN255801:19:53Diplom
586EnokTeetMM4058600:53:41Diplom
2170ErapartTiitMM217001:14:53Diplom
291ErikRiinNN29100:49:50Diplom
195EriksoToomas1. JVBMMN19500:46:41Diplom
2665Erikson-KivesteHeddiNN266501:23:17Diplom
3298ErilaidVäinoMM75329801:42:40Diplom
2614ErinUrmasMM55261401:21:16Diplom
2616ErinMarkoMM261601:21:18Diplom
1765EritÜlleNN50176501:06:39Diplom
1432ErkEneNN45143201:02:21Diplom
1358ErmMerleNN45135801:01:32Diplom
688ErmakovaEkaterinaSecond WindNN68800:54:45Diplom
3821ErmanisKadiOshino Electronics EstoniaNN3821Diplom
3439ErnitsTaaviMM3439Diplom
1482ErrildMaiduVKT Rahkla SportMM50148201:03:47Diplom
1557ErsKaisiNTA155701:04:10Diplom
834ErteKristoMMJ83400:55:03Diplom
1581EskorMarekMM40158101:03:12Diplom
699EttiAnniNN69900:55:34Diplom
3085EverstAndrusMM308501:32:21Diplom
1797FarahLeilaRakvere HaiglaNN50179701:06:25Diplom
1851FasterReginaNN40185101:06:57Diplom
2568FeienthalRainerMM45256801:21:22Diplom
265FigueroaJuniorUSMCMM26500:49:37Diplom
643FigueroaCarolUSMCNN64300:55:08Diplom
2866FilatovJevgeniMM286601:27:01Diplom
1744FinérAnttiMM174401:05:27Diplom
566FjodorovValdo1.JALAVÄEBRIGAADMMN56600:52:34Diplom
929FlorenRasmusMPA92900:56:12Diplom
474FlorenMargusMM4047400:51:26Diplom
3059FlorenAnnelaKF SuusaklubiNN50305901:31:52Diplom
37FlorenKelliMTÜ KF SuusaklubiNN400:40:54Diplom
3657FlorenAirisNN3657Diplom
1907FominMihhailMM190701:07:49Diplom
1906FominaEkaterinaNN190601:07:48Diplom
2444FrankKristoferMPA244401:17:45Diplom
2260FreienthalTiitMM226001:15:00Diplom
1832FreivaldLauraSPORTLAND TEAMNN183201:07:02Diplom
440FrohböseOliverMPA44000:53:00Diplom
1746FrohböseLisaNNJ174601:06:47Diplom
3044FrošMeeriNN55304401:31:48Diplom
3768FuchsKristiNN3768Diplom
1406GaidenkoMarioHAVI Logistics OÜMMN140601:00:55Diplom
2492GävgänenLeaNN45249201:20:54Diplom
1923GävgänenHendrikoMM192301:07:22Diplom
3820GavrilovaJevgenijaNN3820Diplom
1055GeltmannLiisSPORTLAND TEAMNN105500:58:21Diplom
2123GeneralovIljaMM212301:15:13Diplom
2129GeneralovaAleksandraNN212901:15:20Diplom
1572GillJakobMMN157201:02:48Diplom
1573GillReelikaNN157301:02:49Diplom
1991GinžulDmitriMM40199101:10:36Diplom
2441GlückSigritNN244101:17:53Diplom
389GoldinErik1.JALAVÄEBRIGAADMMN38900:50:45Diplom
1830GolovinaSvetlanaNN183001:07:30Diplom
382GolubevaKristinaNN38200:51:51Diplom
2550GordeevaMariaNN255001:19:23Diplom
89GornostaevaEkaterinaNN900:44:49Diplom
127GorskovVladislavMotusMM12700:45:59Diplom
3798GorskovaAnastassiaMotusNN3798Diplom
2200GrikoNikolayMM60220001:15:08Diplom
1623GromovaAnnaArctic Sport ClubNN162301:03:02Diplom
520GröönJanarMM52000:52:40Diplom
718GrossAndraNN71800:56:05Diplom
14GrossJaanusMM40100:37:36Diplom
2855GrossElenNN285501:26:34Diplom
1129GrossRitaNN112901:00:12Diplom
1298GrundAnnaNNN129801:01:26Diplom
207GuliaevaIrinaNN20700:47:52Diplom
1349Gustav JoosepRüütelNTA134901:01:57Diplom
298GustavsonÜllarSMILEMM4029800:50:33Diplom
3585GutmannKerliNN3585Diplom
836GutmannChristopherMPA83600:56:46Diplom
837GutmannEricMM83700:56:46Diplom
1390GutmannAivarMM50139001:02:11Diplom
3213GuutmannLiiliSuurejõe SelverNN50321301:36:39Diplom
1297HaabHeigoMM129701:01:10Diplom
3377HaabKülliNN3377Diplom
3430HaabHelerinNN3430Diplom
3051HaabmaEnaNN45305101:30:43Diplom
1679HaagenAnneNN50167901:05:41Diplom
405HaamerTarviMM4040500:51:56Diplom
917HaamerElenNN91700:57:35Diplom
3422HaapsalDianaOriflameNN3422Diplom
162HaasMaarja-TriinSPORTLAND TEAMNN16200:47:11Diplom
3349HaasAntsMM75334901:53:30Diplom
2007HaavaHelenOriflameNN200701:12:02Diplom
3710HaavandiEleNN403710Diplom
1735HaavistoTriinuNN173501:04:59Diplom
1128HabeTarmoMM112800:58:41Diplom
2124HainElisNTA212401:14:55Diplom
2125HainTiiuNN45212501:14:56Diplom
90HaldJonas TrierMM4000:44:30Diplom
2901HaljakHerthMM290101:26:36Diplom
69HaljasteKardoMM3100:42:14Diplom
3325HallasooRailiNN40332501:44:07Diplom
535HallemaaReneMM53500:54:05Diplom
814HallikAndresMM81400:57:14Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.