Tulemused 10 KM

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
302NortsOliverMPA30200:49:17Diplom
303SepaSanderSisekaitseakadeemiaMM30300:48:47Diplom
304PihlaSiimMM30400:50:03Diplom
305KaugeRainOK PõrgupõhjaMM30500:49:09Diplom
306MatikainenVirginiaNN30600:50:35Diplom
307TammistuPeeduMM30700:50:46Diplom
308PullatMargusMM30800:49:22Diplom
309LainjärvHelena MaarjaNNN30900:50:47Diplom
310NugisTarmoMM5031000:50:50Diplom
311PoomVeikoLVRKKMM31100:50:08Diplom
312LahiHansKarmeli KogudusMM6031200:50:39Diplom
313LiivLauriMM31300:50:10Diplom
314AllasAinPunuTeamMM31400:50:56Diplom
315AguAivoJVK Ilves/EVL/A2A OÜ/SK DuoMM4031500:50:53Diplom
316SalometsGertMM31600:50:48Diplom
317EensooGunnarCYCLONMM4031700:50:43Diplom
318MaideMartinMM31800:50:39Diplom
319RomanRaidoMM31900:50:15Diplom
320SeliKaspar1.JALAVÄEBRIGAADMMN32000:49:19Diplom
321NutovKevinMPA32100:50:38Diplom
322JagantMargoRSK sPORTKUNDAMPA32200:50:39Diplom
323LaaneRannoMM32300:49:42Diplom
324RebaneMehisMM32400:50:43Diplom
325BirkMortenPioneeripataljonMMN32500:50:25Diplom
326KirikalMarisNN4532600:50:52Diplom
327JürgensRagneNN32700:50:45Diplom
328ArumägiArneMM5032800:50:25Diplom
329TammReinMM4532900:51:13Diplom
330ArbaReimoMPA33000:49:16Diplom
331TäärMartin1.JALAVÄEBRIGAADMMJ33100:49:37Diplom
332TeivaTimoMM33200:49:48Diplom
333RaudseppAndrusAS HKScan EstoniaMM33300:50:41Diplom
334LeznevskyAndreasMM4033400:51:14Diplom
335LeppikKertuNN33500:51:14Diplom
336RemselJesperMPA33600:48:54Diplom
337KunevichMaksimMM33700:51:12Diplom
338ŠilovaAleksandraNN33800:51:11Diplom
339RaumanGregorMPA33900:51:13Diplom
340PaoRobertMPA34000:50:42Diplom
341RitariRometMPA34100:51:14Diplom
342RimmelKatiKolmeksNN34200:51:19Diplom
343PusaRünnoMM34300:49:47Diplom
344LeesÕnneEE SK/Eesti Energia ASNN4534400:51:28Diplom
345LaudmaTanelKiviõli NoortekeskusMM34500:50:34Diplom
346KlausRobinMPA34600:49:51Diplom
347EimlaMihkelMM34700:50:19Diplom
348MandelMargus1.JALAVÄEBRIGAADMMJ34800:51:16Diplom
349KasoLiis-MariiMännikumägiNTA34900:51:35Diplom
350VirkebauUrmasMM6035000:51:19Diplom
351MelkChristofer-MartenMMJ35100:51:21Diplom
352SindonenVoldemarMM5535200:51:28Diplom
353VillupRiidoMM35300:51:26Diplom
354SöödorMikkMM35400:51:39Diplom
355MuldmaGertSPORDIGUURUDMM35500:51:26Diplom
356SüldJanekMM35600:51:30Diplom
357LissitsnoiIvanRunwiseMM35700:50:16Diplom
358MangmanNeleNTA35800:49:50Diplom
359KostrovDanielMM4035900:51:45Diplom
360RebaneÜlariMM36000:51:24Diplom
361KoitneGunnarMM6036100:51:40Diplom
362PillartKätlinKuusalu SKNNN36200:50:24Diplom
363TilgreTaimarOK Põlva KobrasMM5036300:50:41Diplom
364LondAndresMM36400:51:47Diplom
365EkholmCrisNN36500:51:26Diplom
366MuhhinPjotrMM36600:49:45Diplom
367SaarKarmo1.JALAVÄEBRIGAADMM36700:51:10Diplom
368KikasKristiinaMyFitnessNN36800:51:47Diplom
369KursAndrusSK JärveMM4536900:51:42Diplom
370LooritsJaanoMMN37000:51:03Diplom
371KaljuveeMihkelMM37100:49:36Diplom
372OtsRihoMM5037200:51:43Diplom
373KardakovAleksandrMM6037300:51:53Diplom
374KunderTaaviMM37400:51:25Diplom
375PirnpuuKeiuNN37500:50:48Diplom
376PedajaMirjamSK Vabariigi VõllimeesNN37600:51:50Diplom
377LamburReveNN37700:51:56Diplom
378AasJaanusMM37800:50:26Diplom
379SarapEduardMM37900:50:15Diplom
380LilleojaArgoMM4038000:50:15Diplom
381AndresMarekJungent Estonia OÜMM38100:51:13Diplom
382GolubevaKristinaNN38200:51:51Diplom
383KukemelkJoelMM38300:50:52Diplom
384MutsoKaiaNN4538400:51:35Diplom
385LukmannRiivoMM38500:51:57Diplom
386PajuGerdaKolmeksNN38600:52:01Diplom
387JurgensAljonaI Love Running TallinnNN38700:52:08Diplom
388AunAllanMM38800:52:13Diplom
389GoldinErik1.JALAVÄEBRIGAADMMN38900:50:45Diplom
390KartashKarlisMM39000:52:06Diplom
391MeimreMadisMTA SKMM39100:50:37Diplom
392VidderGeronMPA39200:51:06Diplom
393KootAlarA-MEEDIA OÜMM39300:52:02Diplom
394KoobakSanderMPA39400:51:35Diplom
395TartHeitiMM39500:49:58Diplom
396VunkKarmoJannseni HambaraviMM39600:52:06Diplom
397KoppelAndresMM39700:51:07Diplom
398SimusteIngvarMMN39800:52:20Diplom
399VirumäeHerko-Ardi1.JALAVÄEBRIGAADMMN39900:50:30Diplom
400RahusooTarvoWürth ASMM4040000:51:59Diplom
401NoodlaTarmoMM4040100:51:47Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.