Tulemused 10 KM

KohtPerekonnanimiNimisort descendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
560LättAndreas PeeterMM56000:54:12Diplom
907KletsunAndrei-MM90700:57:11Diplom
967AleksejevAndreiMM5096700:57:07Diplom
3595TšaukovAndreiMM3595Diplom
3401KingAndreiMM403401Diplom
3443LitvinjukAndreiMM3443Diplom
145MasalskisAndrejsMootusMM14500:46:17Diplom
397KoppelAndresMM39700:51:07Diplom
212TammAndresMM21200:47:36Diplom
2530LaanesAndresMM253001:19:19Diplom
523PillesaarAndresMM52300:52:32Diplom
528KaareAndresMM52800:52:32Diplom
1810LoiteAndresMM181001:07:38Diplom
3363TerroAndresMM403363Diplom
3367LillAndresAqva SpaMM3367Diplom
555RaudseppAndresMM55500:54:31Diplom
814HallikAndresMM81400:57:14Diplom
819RonkAndresSA Põhja-Eesti RegionaalhaiglaMM81900:55:43Diplom
3387NooleAndresMM503387Diplom
578SaretokAndresAG Õigusbüroo OÜMM4557800:53:32Diplom
95AasAndresMM401000:44:52Diplom
1633VõrkAndresTUKMM40163301:04:00Diplom
611KutsarAndresMM61100:54:08Diplom
364LondAndresMM36400:51:47Diplom
2483SellikAndriMPA248301:20:16Diplom
1930KivimägiAndriesMPA193001:08:17Diplom
1435AltsaarAndrisMMN143501:00:39Diplom
1323AlakülaAndrisMPA132301:01:47Diplom
1702AasmäeAndroMPA170201:04:32Diplom
1680MihkelsonAndrusMPA168001:04:02Diplom
2490TiganeAndrusTelia SKMM40249001:19:28Diplom
463PajulaAndrusMM4546300:52:54Diplom
1233PeterkopAndruspuusepp oüMM40123300:59:58Diplom
982VallAndrusMM98200:58:42Diplom
1519IlusAndrusWestline TeamMM45151901:03:21Diplom
503StimmerAndrusMM50300:51:50Diplom
2049RaidmaAndrusMM45204901:13:26Diplom
3085EverstAndrusMM308501:32:21Diplom
1054AljasAndrusMM45105400:59:18Diplom
50KasekampAndrusMM40500:42:06Diplom
3642AviAndrusMM3642Diplom
333RaudseppAndrusAS HKScan EstoniaMM33300:50:41Diplom
369KursAndrusSK JärveMM4536900:51:42Diplom
2942RooksAndrusEesti HöövelliistMM55294201:27:16Diplom
1158SaluAndrusMM45115800:58:46Diplom
1968JakobsonAnelleNTA196801:11:17Diplom
3101KristelAneteNNJ310101:30:52Diplom
3683ViitkinAneteNTA3683Diplom
2939KõivAneteNTA293901:28:53Diplom
1760LeetbergAnete MerilinNN176001:05:30Diplom
1898AlgpeusAnete-AndraNTA189801:08:42Diplom
948VällingAnettNN94800:57:53Diplom
1261ResikAnettNNN126101:01:14Diplom
479SaksAnett-LeannNTA47900:51:48Diplom
1510AhuAnetteNTA151001:03:56Diplom
2042RuutopõldAnetteNTA204201:12:53Diplom
2070KuldsaluAnetteK-rauta RakvereNN207001:12:54Diplom
3224VinneAngelaNTA322401:35:57Diplom
1707AlandAngelaHÄT SystemsNN170701:05:45Diplom
3247TimuskAngelaWürthNN324701:36:31Diplom
3008RummAngelaPolitse-ja PiirivalveametNN45300801:31:28Diplom
196MandelAngelaNTA19600:47:54Diplom
2018UibuAngelaNN201801:12:00Diplom
2788TraksAngelaKirjud KoeradNTA278801:25:06Diplom
1003RätsepAngelaNN50100300:58:02Diplom
3571LannoAngelaNN3571Diplom
844SaarAngelaNN84400:55:02Diplom
2391PillamAngelaOriflameNN239101:19:29Diplom
3824UusAngelicaNN3824Diplom
3871VoselAngelikaMTÜ Koidula TaluNTA3871Diplom
1332KuzminaAngelikaNN133201:02:13Diplom
998MihhailovaAngelinaSpordiseltsNTA99800:57:57Diplom
2920AaverAnisjaRimikadNN55292001:28:29Diplom
2912NaruskAnitaNN50291201:28:58Diplom
2230ValangAnnKSK AlemNN223001:16:35Diplom
1141KramerAnnNTA114100:59:52Diplom
930MarkovaAnnaMotus SpordiklubiNN93000:57:12Diplom
2725OjaAnnaLVRKKNN45272501:23:38Diplom
1204BulaiAnnaNN120401:00:48Diplom
2498IisAnnaNN249801:18:47Diplom
3805MohnatsevaAnnaNN3805Diplom
2526PlukkAnnaNN252601:21:36Diplom
241KuleshovaAnnaTreeningpartnerNN24100:49:18Diplom
1042TetergovaAnnaSwedbankNN104200:59:01Diplom
1298GrundAnnaNNN129801:01:26Diplom
1057SemjonovaAnnaNN105700:56:31Diplom
2613SkritnikaAnnaNN261301:21:10Diplom
3383MoltsanovaAnnaNN3383Diplom
1089OrasAnna1.JALAVÄEBRIGAADNN108900:58:26Diplom
1857LensmentAnnaNTA185701:06:57Diplom
1623GromovaAnnaArctic Sport ClubNN162301:03:02Diplom
437ÜlvisteAnna MariaNN43700:52:48Diplom
1829ReimannAnna MarieNN182901:06:16Diplom
3830MägiAnna-LiisNNJ3830Diplom
1190MäeotsAnna-LiisaNN119001:00:32Diplom
3781TammikAnna-MariaNTA3781Diplom
1198TiiksaarAnnabelNTA119800:59:09Diplom
787KössAnnaliisaNN78700:56:40Diplom
1208MäomaAnnaliisa IreeneNNJ120800:59:12Diplom
1217KrullAnnamariaNNJ121700:59:59Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.