Tulemused 10 KM

Kohtsort descendingPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
102NäksJoosepMMJ10200:44:23Diplom
103SaarKaiNN4510300:45:20Diplom
104SarikasLauriMM10400:45:17Diplom
105KannelEditNorma OKNN4010500:45:11Diplom
106BachmannJürgenKlubi HumalaMM10600:45:09Diplom
107AstokMarioRLV MassiveMM10700:45:23Diplom
108MeinerAskoMMN10800:45:19Diplom
109VarikEndreSK Prorunner/AchilleusMM10900:45:23Diplom
110AllmägiAapMM11000:45:26Diplom
111KuuskmäeKaurMM11100:45:42Diplom
112VarbTaaviJK Must PuudelMM4011200:45:21Diplom
113MichelsonÜloMM4511300:45:38Diplom
114MetskaevHelgerMTA SpordiklubiMM11400:45:50Diplom
115UrbKevinMPA11500:45:33Diplom
116LaumetsTanelMM11600:45:38Diplom
117TrummalTõnisMM11700:45:56Diplom
118NõmmelaAndiKose 2000MPA11800:45:57Diplom
119PulkStivertAlutaguse SKMPA11900:45:28Diplom
120RitariMarekMM4012000:45:56Diplom
121KarmanGerdaNN12100:45:58Diplom
122SteinbergTanelMM4012200:45:47Diplom
123KuhiMarkoRakvere SpordikoolMPA12300:43:33Diplom
124VintMirjamNN4012400:45:59Diplom
125SprenkRisto KevinMPA12500:45:57Diplom
126MäeVahurMM12600:45:18Diplom
127GorskovVladislavMotusMM12700:45:59Diplom
128KährJanekMM12800:45:40Diplom
129IvainenToivoToitsMM5012900:46:12Diplom
130UueSvenMMN13000:46:06Diplom
131LeibenauHeleriAS Draka Keila Cables, MTÜ MetsasõbradNN13100:46:11Diplom
132KuusmikAivarMM5013200:46:13Diplom
133SaaringSanderMPA13300:45:36Diplom
134TambergKarlMMN13400:46:14Diplom
135RehtlaRennoSK ProrunnerMM13500:46:16Diplom
136KruusamägiKatrinNN13600:46:13Diplom
137TammikAndreMM13700:45:49Diplom
138NaaberToomasMM13800:46:24Diplom
139VärtonMartinSK JooksupartnerMPA13900:46:29Diplom
140VeskiIndrekMM14000:45:55Diplom
141HarjoRainMM14100:46:34Diplom
142RoosimägiMartMM14200:46:23Diplom
143NisuMartinLVRKKMM14300:46:41Diplom
144JärgRobinMPA14400:46:32Diplom
145MasalskisAndrejsMootusMM14500:46:17Diplom
146UkkiviJürgenMM14600:46:30Diplom
147AedmaaEtsTartu VanglaMM14700:46:34Diplom
148KalmetMartinMM14800:46:11Diplom
149PärnakiviLoonaNN14900:46:39Diplom
150LutsVahurMM5515000:46:27Diplom
151OjalaTaaviMM15100:46:26Diplom
152VeneVelloMM5515200:46:35Diplom
153LaasbergErleNN15300:46:31Diplom
154RoometsCarenaNTA15400:46:27Diplom
155AdamsonRomet-MarkusMPA15500:46:57Diplom
156AdliToomasMPA15600:46:22Diplom
157SöödorSiimMM15700:47:05Diplom
158RoometsCarolinaNTA15800:46:37Diplom
159SauTaunoMM15900:47:03Diplom
160TibarIndrekMM4016000:47:07Diplom
161LiipaMari-LiisSK JooksupartnerNN16100:47:11Diplom
162HaasMaarja-TriinSPORTLAND TEAMNN16200:47:11Diplom
163KaskKarelMM16300:47:13Diplom
164HudilainenEerikSK MITSMPA16400:47:16Diplom
165AntonImreMM16500:46:37Diplom
166JoaValdurMM16600:45:17Diplom
167SellikHendrigMMN16700:46:39Diplom
168KuningasKristjanMM16800:47:23Diplom
169KallisJoelMM16900:47:09Diplom
170AnveltAlvarMPA17000:47:22Diplom
171SelterAhtoAS Eesti PagarMM4517100:47:35Diplom
172LangebraunStepanKJK 'Kalev' SillamäeMMN17200:47:33Diplom
173PehlakMartinEstnord Consults MM17300:47:10Diplom
174LeppKarmenEratreening.eeNN17400:47:34Diplom
175LuiksMeelisTelia SKMM4017500:47:47Diplom
176LuiksÜlleNN17600:47:37Diplom
177KiigemägiMaitChilli Deals OÜMM17700:47:41Diplom
178KuldpärgEneNN4017800:47:47Diplom
179AnuprijenkoRuslanMM17900:47:10Diplom
180MalkusMargusMM4018000:47:44Diplom
181MoorastReioMM18100:47:44Diplom
182TuruKaljoMM5018200:46:25Diplom
183OtsVahurMM4018300:47:47Diplom
184KuhiPeeterMM4518400:47:56Diplom
185AssmannAntsKarmeli KogudusMM18500:46:37Diplom
186MuzõtšinRomanMM18600:47:01Diplom
187AlavereUrsulaNN4518700:45:30Diplom
188MäggiMartinMM4518800:47:33Diplom
189VolkovArtjomKJK KALEV SILLAMÄEMPA18900:46:29Diplom
190MargusNormakMM4519000:47:59Diplom
191TambergErlendMM4019100:48:03Diplom
192OlissovMaksimEesti EnergiaMM19200:47:42Diplom
193VendelMallAima SKNN19300:48:00Diplom
194MikliMarjuSelverNN4519400:47:48Diplom
195EriksoToomas1. JVBMMN19500:46:41Diplom
196MandelAngelaNTA19600:47:54Diplom
197SoidlaJanarMM4019700:48:03Diplom
198KallasRasmusPaide linnameeskondMPA19800:47:13Diplom
199OtslaAntiEesti SportlaneMM4519900:48:02Diplom
200RitariRobinMPA20000:48:11Diplom
201RebaneTaivoMM6020100:48:16Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.