Tulemused ööjooks 2014 21KM

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
460AalikMarkoMikitamäe Aironmään KlubiMM24901:44:22Diplom
194AarnaKasparMM11201:34:33Diplom
648AasAnneliNN401801:50:57Diplom
943AasPiretNN16602:02:09Diplom
290AaslaidKauriMM16701:38:54Diplom
330AaslaidKaidoMM452601:40:21Diplom
53AaveMariusRTA TarbatuMM3101:23:02Diplom
130AbnerAndreMM402001:30:33Diplom
28AbramAlarSK Saue TammedMM40301:19:49Diplom
698AhiKertyRADEMARNN8901:51:54Diplom
688AhuMargitNN8401:51:56Diplom
1092AinloSulevMM457902:11:48Diplom
345AitmanHannelyNN2601:40:58Diplom
175AlaTaimarKeskkonnaametMM10301:33:11Diplom
1193AlabertMerlinNN26102:21:11Diplom
163AlametsÜlariMM451401:32:41Diplom
1003AlaotsMaieNN452002:05:31Diplom
803AleksejevaMarinNN12401:56:23Diplom
1213AllasPeepSindi Lanka ASMM47902:25:06Diplom
875AllekandIngvarMM40001:59:28Diplom
487AllikmäeMadliEesti Energia ASNN4701:45:22Diplom
236AllmäeArminMM13801:35:52Diplom
914AlmreMargeViljandi SUKLNN403002:01:17Diplom
976AlmreGreteViljandi SUKLNNJ202:04:37Diplom
643AltmetsValevMM455201:50:32Diplom
981AltmetsMikkMM457002:04:01Diplom
1245AltmetsAhtoMP1102:33:28Diplom
231AlverOliverMM13501:36:09Diplom
1183AndlaMinniJalajälg ASNN25502:20:00Diplom
37AndrejevaOlgaNN201:20:50Diplom
1254AndresenNeleEesti LennuakadeemiaNN29602:36:39Diplom
765AnnukAveNN11101:55:05Diplom
573AnnukMerikeneNN6101:48:39Diplom
155AntalainenLauriCoreGrowMM9401:31:38Diplom
115AntonCristianTEAM TTMMJ501:29:05Diplom
39AntonArviOK ILVESMMN201:20:57Diplom
954AntonsMailiNKK Järva ringkondNN403402:02:55Diplom
336AntsoImreMM19201:40:29Diplom
820ApinisKalmerMM38401:57:05Diplom
146ÄrmUrmasMM451101:31:32Diplom
109AruGertisMM6801:28:45Diplom
860ArulaaneHargoVolvo EstoniaMM39601:58:26Diplom
637AstokHaraldKaitsevägiMMN2201:50:04Diplom
1058AugMarkoTeval ElektroonikaMM4011802:08:36Diplom
580AunAveSpartaNN6301:48:50Diplom
111AunapAndresMM7001:28:54Diplom
268AunpuRivoBriketipoisidMM15501:37:43Diplom
490AvanesovAndreyKaevanduste SpordiklubiMM55701:45:44Diplom
1057AvangoLeaNN501102:08:57Diplom
953AvilaAnderMM42402:02:28Diplom
384BaklerHenryMM21801:42:31Diplom
713BaumverkMärtMM409001:53:29Diplom
154BauvaldAndresElioni SpordiklubiMM9301:31:41Diplom
188BauvaldIndrekOlympic/OlyBetMM10901:33:32Diplom
1045BelitševEgertPPAMM44702:08:37Diplom
1160BeljajevKirillMM47102:17:18Diplom
338BeljantsevAleksandrMM19401:40:27Diplom
448BeljantsevaJelenaTartu ÜlikoolNN4101:44:08Diplom
42BelousovAlekseisylvia.gatchina.ruMM40701:21:16Diplom
1223Berggren-EhlvestMarionNN27702:26:35Diplom
537BergmannGuidoMM501901:47:28Diplom
101BessonovSergeiADIDASMM6001:28:15Diplom
514BogoljubovMarkoMMN1801:46:02Diplom
695BoltovskyMaiaKVüõANN402001:51:47Diplom
913BondarenkovAlekseiMM456802:00:35Diplom
156BondarsNaurisMMJ801:31:53Diplom
153BorouhhinVladMOTUS MTÜMMJ701:31:47Diplom
594BorovkovPavelMOTUS MTÜMM29501:49:13Diplom
818BorzenkovKonstantinMM38201:57:08Diplom
644BrookesRobertMM408601:50:47Diplom
162BušinPeepPSRMM9801:32:16Diplom
634CherbonnierCyrilMM31201:50:03Diplom
960CiganokaDaryaNN17102:03:08Diplom
559CorcoranRodneyMM407501:47:38Diplom
403DailidaiteAugustinaKauno maratono klubasNN3401:42:59Diplom
990DalyTomMM503102:04:56Diplom
293DamrozeMarisMM16801:38:47Diplom
1161DanilovJuliaNN24702:17:06Diplom
1233DeasRossMM48202:29:15Diplom
142DubrovskiJanMM8701:31:26Diplom
932EdasiIndrekMM41602:01:45Diplom
405EdgarsSnepsMM405601:42:54Diplom
1203EekJüriMM4012702:22:38Diplom
1097EelmetsEgonMM45702:11:40Diplom
1086EerikHeliNN404102:11:24Diplom
1051EesmaaPamelaAQVA Hotell ja SpaNN20602:08:59Diplom
1095EesmaaHeleNN22302:11:51Diplom
224EesmäeAhtoU.R õpilaneMM403201:35:54Diplom
868EhaPilleNN13901:59:00Diplom
121EhasaluErkkiMM7701:29:48Diplom
1244EhrlichMariteNN29002:33:18Diplom
113EinastoMartTÜaskMM45701:28:57Diplom
877EinbaumPeeterMM40101:59:33Diplom
164EinbergGeryGECC KONSULTATSIOONID OÜMM9901:32:40Diplom
787ElkenJaanPEEKONMM37201:55:42Diplom
75EllerVilluKaitsevägiMMN401:25:54Diplom
638ElmetKarl ErikKaitsevägiMMN2301:50:04Diplom
655ElmetMärtMM455301:50:46Diplom
587ElmetHeikiMM454901:48:53Diplom
796EmajõeTaaviMM37501:55:56Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.