Tulemused ööjooks 2014 21KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtsort descendingNetoaegDiplom
112VaherAnnikaJK SARMANN40101:28:53Diplom
122TrossTiinaTäppsportlasedNN45101:29:57Diplom
891LilleLiisNN65101:59:58Diplom
1165LuhaäärReetNN60102:17:27Diplom
173KuusikAntsVAK STAIERMM65101:33:07Diplom
452SihtAiliTAMSALUNN55101:44:20Diplom
719ValgeLilianNNJ101:53:41Diplom
986ÜprusErik-VoldemarLoksa CEMM70102:05:01Diplom
495UlkAlarMM60101:45:59Diplom
243ÕunapGen-SilverSK Vanad OlümpiaaladMP101:36:42Diplom
1WachiraIbrahim MukungaMM101:06:01Diplom
6VaineHeinarVAK STAIERMMN101:10:35Diplom
15LeinAndrusRakvere KJK VIKEMM40101:15:26Diplom
18SokolovaNataliaTsiklonNN101:16:18Diplom
21VeilbergAgoTAMSALUMM50101:17:25Diplom
24MummIndrekSpartaMM45101:19:11Diplom
31MendelMarkMMJ101:20:17Diplom
36GromovViktorSK CHAMPIONMM55101:20:49Diplom
302JoceLudmilaMaratona klubsNN50101:39:23Diplom
310KasemetsAnetteNT101:39:32Diplom
321SaluorgJaneNNN101:39:59Diplom
1177TagelIlmarTriSmile/MTA/PõlvaMM70202:19:00Diplom
668PossulKeidiProrunnerNNN201:51:25Diplom
1182TeeväliLeiliKevekNN65202:19:40Diplom
170MuruMerikeNN45201:33:01Diplom
434KaaverSiiriNN50201:43:52Diplom
435TreimutVladimirMM65201:43:45Diplom
190RandmaaKatriSK Toores JõudNN40201:34:07Diplom
976AlmreGreteViljandi SUKLNNJ202:04:37Diplom
504LettKalleMM60201:46:08Diplom
2KancysRemigijusKauno maratono klubasMM201:07:43Diplom
519ValterJärviNN55201:46:51Diplom
27ReitsnikTarmoSTAMINAMM40201:19:45Diplom
540TruveElizabethNT201:47:26Diplom
286TomsonTauriMP201:38:37Diplom
37AndrejevaOlgaNN201:20:50Diplom
39AntonArviOK ILVESMMN201:20:57Diplom
49KindelHannoTäppsportlasedMM45201:22:37Diplom
56LangTanelJK Viljandi TulevikMMJ201:23:20Diplom
72LihtSulevMM50201:25:26Diplom
86VennikasPeeterEstonian Ultrarunners TeamMM55201:26:51Diplom
126LaastAndressportkeskus.eeMM50301:30:26Diplom
658RistmägiPeepJK HERMESMM65301:50:57Diplom
1190PeepTiinaNN55302:21:07Diplom
174JärveMarinaSpartaNN45301:33:16Diplom
692VirkusKatrelNNN301:51:29Diplom
456LohkLeaNN50301:44:15Diplom
217LaasmaMeelikaNN40301:35:22Diplom
1007VooremäeLauraNNJ302:05:45Diplom
3SasminKaupoMM301:08:07Diplom
518TonkonogovVladislavHANZA Mechanics Tartu ASMM60301:46:44Diplom
282HallimäeRainMM55301:38:27Diplom
28AbramAlarSK Saue TammedMM40301:19:49Diplom
544VirkusKarmelNT301:47:17Diplom
291MeltsaMehisMP301:38:49Diplom
41KukkKaisaSpartaNN301:21:11Diplom
51SavitsAntonKühne + NagelMMN301:22:56Diplom
61PiiskoppelKauriAo suusaklubiMMJ301:24:39Diplom
73RaspelRaidoSPARTA/DECTONAMM45301:25:45Diplom
350KivisildAinMM55401:40:55Diplom
400KaldaRuthTÜaskNN45401:43:06Diplom
177LauringKarreTäppsportlasedMM50401:33:16Diplom
746OstrovKerliPäästeametNNN401:54:43Diplom
4VinogradovYurysylvia.gatchina.ruMM401:09:19Diplom
261SillanurmLyTäppsportlasedNN40401:37:41Diplom
786KoppelMiriamNõMME SKNT401:56:02Diplom
1047LukasKelliNNJ402:08:31Diplom
32RidamäeAlarSpartaMM40401:20:21Diplom
801LõhmusSiljaSEBNN50401:56:32Diplom
558TammTaaviMP401:48:16Diplom
815TuurÜloMM65401:57:07Diplom
62TeppoAnuSpartaNN401:24:41Diplom
581VainjärvHillarEKVAMM60401:48:48Diplom
75EllerVilluKaitsevägiMMN401:25:54Diplom
78MedarMartiStamina ArcoTransport jooksutiimMMJ401:26:10Diplom
83JoonasPeepMM45401:26:45Diplom
95KrautmanAlarTerviseakadeemiaMM45501:28:00Diplom
115AntonCristianTEAM TTMMJ501:29:05Diplom
1145SoosaarAndresMM65502:16:05Diplom
395PaulusHugoMM55501:42:47Diplom
144GillMihkelMMN501:31:27Diplom
662SakkeusJüriJooksupartnerMM60501:51:16Diplom
929LiisHelenNNN502:01:18Diplom
189TompMärtPäästeMM50501:34:05Diplom
455KinkSirjeNN45501:44:31Diplom
768RozenthalAndreMP501:55:44Diplom
1025SuursildLiisbethNT502:07:09Diplom
5TserepannikovSergeiStamina ArcoTransport jooksutiimMM501:10:36Diplom
262KuboKittyNN40501:37:29Diplom
34PiirimäePärtelSUUSAHULLUDMM40501:20:36Diplom
829GladõševaGalinaMitšNN50501:57:48Diplom
80VerevmägiKristiinaTäppsportlasedNN501:26:27Diplom
1104RoosilehtGreetaNNJ502:13:02Diplom
94LükkMerlynNN601:27:54Diplom
98LemberJüriMM45601:27:50Diplom
124NagelKarl-GustavSK AASPEREMMJ601:30:05Diplom
1155TrausReinMM65602:16:38Diplom
909JaaniAnneNN50602:00:32Diplom
168LavrentjevIvan21cc TriatloniklubiMMN601:32:22Diplom
946LompPatrickMP602:02:21Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.