Tulemused ööjooks 2014 21KM

KohtPerekonnanimiNimisort ascendingKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
740SallaJakoJustiitsministeeriumMM35801:54:36Diplom
351TreilmannJaanusIM ArvutidMM404801:41:00Diplom
483RoosilehtJaanusMM453501:45:39Diplom
242KuuskJaanusSpartaMM14401:36:39Diplom
11KallasteJaanusMM1001:12:09Diplom
997SiirojaJaanikaOmniva SpordiklubiNN18202:04:55Diplom
552KindlamJaanikaElioni SpordiklubiNN5901:47:53Diplom
1123JõgisuuJaanaNN23002:13:58Diplom
1144KuppJaanaNN24002:15:33Diplom
652PaunelJaanaNN7501:50:42Diplom
365MandriksJaanPPAMM20501:41:00Diplom
686LehismetsJaanTrimtex BalticMM33501:51:29Diplom
1214VehlmannJaanJK HERMESMM65802:24:56Diplom
199ÕunJaanTäppsportlasedMM11501:34:29Diplom
1037KeermaJaanRoosna-Alliku PakiautoMM457402:08:21Diplom
787ElkenJaanPEEKONMM37201:55:42Diplom
511ViitmannJaakMM26701:46:34Diplom
553UleksinJaakMM407301:47:57Diplom
202JõelehtJaagoMM403001:34:37Diplom
149VoltIvoKIKMM451201:31:36Diplom
450SärakIvoRunningExpertMM24501:44:06Diplom
285KuusaluIvoMM16401:38:15Diplom
58MüürseppIvokorp! SakalaMM3501:23:50Diplom
838MölderIvoTüri SukeldujadMM456301:57:48Diplom
895PelloIvarSKY PLUSMM40601:59:45Diplom
784VahtIvarKIRDE KRKMM37101:55:33Diplom
168LavrentjevIvan21cc TriatloniklubiMMN601:32:22Diplom
837NoormaaIrmenBigbankNN13301:57:32Diplom
879SelisteInnaNN451601:59:48Diplom
1013KalliverInnaNN18802:06:27Diplom
875AllekandIngvarMM40001:59:28Diplom
789ErnitsIngritNN451201:56:18Diplom
523GreivuleIngridaMaratona klubsNN45701:46:29Diplom
1166SatsIngridNN404502:17:35Diplom
1094KruusmannIngridSKY PLUSNN404202:11:45Diplom
186PärtelpoegIngmarMM402901:34:00Diplom
440SuikIngaTäppsportlasedNN4001:43:56Diplom
1036KaruIngaNN403902:07:59Diplom
1026MalmbergInesNN19502:06:54Diplom
621ViilIndrekMM30501:49:52Diplom
117ReitkamIndrekMM7301:28:35Diplom
125TikvaIndrekMM401901:30:09Diplom
916PäriIndrekMM41102:01:10Diplom
673MoksIndrekMM32601:51:24Diplom
932EdasiIndrekMM41602:01:45Diplom
430LaineveerIndrekMM23701:43:43Diplom
188BauvaldIndrekOlympic/OlyBetMM10901:33:32Diplom
476VaherIndrekMM406501:45:08Diplom
499RahiIndrekFB jooksmineMM453801:45:54Diplom
771LippaIndrekMM409501:55:44Diplom
17IlumäeIndrekMM1501:15:40Diplom
23OtsIndrekFuguMM1901:18:55Diplom
24MummIndrekSpartaMM45101:19:11Diplom
800LõhmusIndrekAsef Rand ja TuulbergMM502701:56:32Diplom
84KlampeIndrekMM401401:26:11Diplom
1148NoorkikasImreMM4012402:16:02Diplom
137SaarImreMM8201:30:50Diplom
336AntsoImreMM19201:40:29Diplom
601KaldmaaImreMM408201:49:25Diplom
1177TagelIlmarTriSmile/MTA/PõlvaMM70202:19:00Diplom
185RaapIlmarMEIEMM451501:33:43Diplom
557TomuskIlmarKeeleinspektsioonMM502001:48:00Diplom
1156SildmaIllarMM4012602:16:57Diplom
445KukkIllarMM501501:44:07Diplom
841SmirnovIljaSpordiklubi PõhjarannikMM39201:57:59Diplom
1WachiraIbrahim MukungaMM101:06:01Diplom
395PaulusHugoMM55501:42:47Diplom
372MägiHolgerHarku valdMM405001:41:58Diplom
597HasegawaHiroyukiJapanMM408101:49:21Diplom
721ViksiHillarMM455701:53:44Diplom
581VainjärvHillarEKVAMM60401:48:48Diplom
773TammHiie-LiinNN11401:55:25Diplom
1121LaanmetsHerkiMM46602:14:01Diplom
362SulendHerkiMM20401:41:32Diplom
384BaklerHenryMM21801:42:31Diplom
491VeenpereHenrikPäästeametMM26001:45:53Diplom
131LindHenriMM8001:30:37Diplom
679RiskaHenriMM33101:51:38Diplom
187ZvorovskiHennLennuliiklusteeninduse ASMM451601:33:58Diplom
150KurikHendrikMM9001:31:34Diplom
676EndriksHendrikMM32901:51:06Diplom
1050HuntHendrikMM44902:08:47Diplom
1119PersitskiHelleNN452802:13:49Diplom
774ViitakHelleNN402101:55:19Diplom
589PungasHelinNN6401:49:15Diplom
1056MäeseppHeliSpartaNN20802:09:10Diplom
565MeierHeliNN401501:48:18Diplom
1086EerikHeliNN404102:11:24Diplom
678NiidlaHelenaNN8101:51:16Diplom
684NapsepHelenaNN8201:51:20Diplom
620ValdmaHelenNN7001:49:37Diplom
929LiisHelenNNN502:01:18Diplom
1095EesmaaHeleNN22302:11:51Diplom
143KriisaHelarMM402401:31:25Diplom
195UustaloHektorH FundMM11301:34:28Diplom
957PajulaHeiviNN403502:02:48Diplom
404MiinaHeinoMM452901:42:44Diplom
736HeinmetsHeinartHC TallinnMM35601:54:18Diplom
607MölderHeinarMM455001:49:40Diplom
6VaineHeinarVAK STAIERMMN101:10:35Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.