Tulemused ööjooks 2014 21KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/OrganisatsioonSugusort descendingVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
749JaeskiAivarEKVMM455801:54:27Diplom
1005PõlluaasJohannesMM43802:05:17Diplom
238LaanemetsMeelisMM14001:36:26Diplom
494MeeAndresEesti Energia SpordiseltsMM453701:45:45Diplom
1006TikerpeKalmerMM4011402:05:36Diplom
239KohaPriitMM14101:36:24Diplom
495UlkAlarMM60101:45:59Diplom
751PajulaVeiloMM455901:55:00Diplom
240SaarRaigoMM14201:36:10Diplom
752NaelAndreMMJ1801:54:44Diplom
241RoometHeikiMM14301:36:31Diplom
497ValkiainenVeikoOlympic/OlyBetMM26201:45:49Diplom
242KuuskJaanusSpartaMM14401:36:39Diplom
1010MäeMartinNortalMM43902:05:41Diplom
243ÕunapGen-SilverSK Vanad OlümpiaaladMP101:36:42Diplom
499RahiIndrekFB jooksmineMM453801:45:54Diplom
1011LompTaivoMM503202:06:05Diplom
500JürimaaRobertMM26301:46:09Diplom
1012NammAndresMMN3002:05:42Diplom
245RaudseppRaivoMM50801:36:41Diplom
501VesiallikStenWüRTH ASMM26401:46:10Diplom
1269MännisteReneMMN3202:43:52Diplom
246KaselaTaaviMM14501:36:55Diplom
758VolkeRaulMM36001:55:11Diplom
1014PaulusPriitMM44002:06:19Diplom
247LajaLehoSK JooksupartnerMM403401:36:57Diplom
503KuldväliKalleRimikadMM26501:44:42Diplom
1015JaakNiitMM457302:06:10Diplom
248TalvikMikkBaltic Cruisers OüMM14601:36:56Diplom
504LettKalleMM60201:46:08Diplom
249TreierTarvoMM14701:36:32Diplom
505SvyatoslavAntonovMMN1601:45:51Diplom
1017ViimsaluAllarMM44102:06:24Diplom
250ViltHardiEAÜSMM14801:36:34Diplom
506ValtinKristoMMJ1401:45:59Diplom
762UksovDenisRakvere HaiglaMM36101:55:29Diplom
251NeemMikkMMJ901:37:04Diplom
507SiilakAvoMM406701:46:30Diplom
763KristKarelMM36201:55:07Diplom
1275LuhaäärKarlMM48602:46:13Diplom
508UusmaAndresMKMMM453901:46:29Diplom
764KümnikTõnisMM36301:55:05Diplom
1020TammsaarKristianMM44202:06:47Diplom
509NäksTõnuTrismile/IB KratesMM406801:45:57Diplom
254SelliovOlleMM403501:37:13Diplom
510TruuKaarelMM26601:46:11Diplom
766ReimannMagnusMM36401:55:19Diplom
255KoskaruMeelisMTA SpordiklubiMM14901:37:13Diplom
511ViitmannJaakMM26701:46:34Diplom
256KuuskmäeGertMM15001:37:09Diplom
512RudissaarHannoMMN1701:46:07Diplom
768RozenthalAndreMP501:55:44Diplom
1WachiraIbrahim MukungaMM101:06:01Diplom
257KlettenbergAndresHIGH5 ESTONIAMM15101:37:22Diplom
513VillÜllarMM454001:46:24Diplom
769LepikMarekMM36501:55:04Diplom
2KancysRemigijusKauno maratono klubasMM201:07:43Diplom
258PetersonKristjanMM15201:37:27Diplom
514BogoljubovMarkoMMN1801:46:02Diplom
770ViltAndrusMM36601:55:03Diplom
3SasminKaupoMM301:08:07Diplom
259PuuseppAvoPPAMM403601:37:35Diplom
771LippaIndrekMM409501:55:44Diplom
4VinogradovYurysylvia.gatchina.ruMM401:09:19Diplom
260OrelRandyEesti Energia SpordiklubiMM452001:37:36Diplom
516KiiskRaunoMM26801:46:39Diplom
5TserepannikovSergeiStamina ArcoTransport jooksutiimMM501:10:36Diplom
517VaarmaTanelKIRDE KRKMM26901:46:39Diplom
1029VälkMeelisJõelähtme SingelMM44302:07:13Diplom
6VaineHeinarVAK STAIERMMN101:10:35Diplom
518TonkonogovVladislavHANZA Mechanics Tartu ASMM60301:46:44Diplom
1030LaiMargusTamrexMM4011502:07:29Diplom
7LehismetsPriitMM601:10:36Diplom
263LehtmetsSvenMM15301:37:17Diplom
775RuusmaaHandoScania Eesti ASMM36701:55:31Diplom
1031KotkasKaarelKIRDE KRKMM44402:07:16Diplom
8LillelaidTõnuSpartaMM701:11:36Diplom
520KaselaRolandSK JooksupartnerMM406901:46:47Diplom
9PuustusAntiKJS SakalaMM801:11:37Diplom
521LorviUrmasMM454101:46:49Diplom
777PõiklikHarryMM36801:55:34Diplom
10JõesooArgosportkeskus.eeMM901:12:05Diplom
266SalusMadisMM15401:37:21Diplom
522SeppSimoMMN1901:46:52Diplom
1034SavolainenSilvarLeolaMM4011602:07:48Diplom
11KallasteJaanusMM1001:12:09Diplom
267VoipRaivoMM452101:37:43Diplom
779RolkoMiroslavMM36901:55:33Diplom
1035RannusSanderMM44502:08:01Diplom
12PeltoniemiOssiYlikiimingin NuijamiehetMM1101:12:25Diplom
268AunpuRivoBriketipoisidMM15501:37:43Diplom
524RämmannAndrusMM501801:46:51Diplom
13MarkovAlexeyTÜaskMM1201:14:30Diplom
269KrilovsRingoVokaMM15601:38:01Diplom
525PuuseppMärtJalajälg ASMM27001:46:36Diplom
781TederAlanMassaažiekspert OüMM37001:56:02Diplom
1037KeermaJaanRoosna-Alliku PakiautoMM457402:08:21Diplom
14PaapHassoADIDASMM1301:14:37Diplom
270JankeMaidoIITEE SpordiklubiMM15701:37:42Diplom
526TaalMartinKIRDE KRKMM27101:46:30Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.