Tulemused ööjooks 2014 21KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
638ElmetKarl ErikKaitsevägiMMN2301:50:04Diplom
423PaavelArgoKaitsevägiMM23201:43:40Diplom
791UmbsaarErliKaitsevägiNN12001:56:01Diplom
1073JärmannRainKaitsevägiMM45302:10:05Diplom
75EllerVilluKaitsevägiMMN401:25:54Diplom
598LupanovAleksandrKaitsevägiMM29801:49:16Diplom
569LemmikJuhaniKäo tänava spordiklubiMM28401:48:46Diplom
305EnokTeetKatevaraMM404101:39:14Diplom
403DailidaiteAugustinaKauno maratono klubasNN3401:42:59Diplom
2KancysRemigijusKauno maratono klubasMM201:07:43Diplom
557TomuskIlmarKeeleinspektsioonMM502001:48:00Diplom
1111PõderPriitKEMITMM46302:12:54Diplom
424KalleReinKeskkonnaametMM23301:43:23Diplom
175AlaTaimarKeskkonnaametMM10301:33:11Diplom
1182TeeväliLeiliKevekNN65202:19:40Diplom
149VoltIvoKIKMM451201:31:36Diplom
915MünterBrunoKILTSI TööJõURESERVIDMM551502:01:03Diplom
664VaarmaMargitKIRDE KRKNN7801:50:53Diplom
157VeberToomasKIRDE KRKMM402501:31:48Diplom
165SemenkovAndreiKIRDE KRKMM10001:32:41Diplom
470TonkaTaivoKIRDE KRKMM25101:44:25Diplom
226ReiljanRaulKIRDE KRKMM13001:35:55Diplom
738VaanDan-TimoKIRDE KRKMMN2401:54:16Diplom
517VaarmaTanelKIRDE KRKMM26901:46:39Diplom
1031KotkasKaarelKIRDE KRKMM44402:07:16Diplom
526TaalMartinKIRDE KRKMM27101:46:30Diplom
784VahtIvarKIRDE KRKMM37101:55:33Diplom
297NikolajevDmitriKiviõli Keemiatööstuse OüMM452201:39:00Diplom
235VirkebauArdoKiviõli Moto- ja Ekstreemspordiklubi MTÜMM13701:35:50Diplom
244PakkanenEilaKJK ViKe/ TapaNN1501:36:54Diplom
9PuustusAntiKJS SakalaMM801:11:37Diplom
579TreffnerKadriKõlleste SpordiklubiNN6201:48:55Diplom
58MüürseppIvokorp! SakalaMM3501:23:50Diplom
1075MatvejevaVassilinaKotikiNN21702:10:23Diplom
1076MovkoOlegKotikiMM45402:10:23Diplom
567RosinEinarKPMGMM28301:48:09Diplom
44ZubursDainisKrastmali SeklasMM40901:22:10Diplom
821MaivelMikkKredExMM38501:57:04Diplom
724RebaneHeikiKrokoMM34901:54:04Diplom
51SavitsAntonKühne + NagelMMN301:22:56Diplom
116LoitMadisKuusalu SKMM7201:28:42Diplom
695BoltovskyMaiaKVüõANN402001:51:47Diplom
408KaaslaKasparLa LuMMN1301:43:01Diplom
407JoonasMihkelLa LuuMMN1201:43:01Diplom
1120MaalaLauraLääne-Viru RakenduskõrgkoolNNN1002:13:59Diplom
52PollCrisLääne-Viru RakenduskõrgkoolMM3001:22:36Diplom
152TannerLauriLäänemaa KJKMM9201:31:44Diplom
25LuikLauriLäänemaa KJKMM2001:19:22Diplom
870TellingUrmasLahden AhkeraMM502801:59:07Diplom
806KasperKätlinLasteaed MudilaNN12601:56:15Diplom
375LukinVahurLeksi44MM21201:42:02Diplom
617MägiKaidoLemonsportMM30201:49:51Diplom
187ZvorovskiHennLennuliiklusteeninduse ASMM451601:33:58Diplom
1034SavolainenSilvarLeolaMM4011602:07:48Diplom
478LutsVelloLHV SportMM25401:45:11Diplom
312LeisbergMartinLHV SportMM17801:39:22Diplom
315HeliMadisLHV SportMM18001:39:33Diplom
63HellermaAndresLiina Tšernovi klubi/ PZUMM3801:24:42Diplom
160MuromägiAvoLLAMM9701:31:35Diplom
951RästKristiinaLLANN16902:02:22Diplom
986ÜprusErik-VoldemarLoksa CEMM70102:05:01Diplom
178KukkRaidoLopetijukudMM10401:33:04Diplom
376TopsAssarLos TorosMM405101:42:04Diplom
1117UksovAndreiLõuna-Eesti HaiglaMM46502:13:06Diplom
413NormakMargusLüganuseMM453001:43:20Diplom
809KullasSandraMaarjailuNN12701:56:08Diplom
964JohansonKairitMainorNN17302:03:31Diplom
921PirnAnneMandatum LifeNN403102:01:10Diplom
93StandzenieksMärcisMaratona klubsMM401501:27:53Diplom
523GreivuleIngridaMaratona klubsNN45701:46:29Diplom
29GrinvaldsGuntisMaratona klubsMM2201:20:00Diplom
302JoceLudmilaMaratona klubsNN50101:39:23Diplom
158VilgoRiivoMaratoonaridMM9501:31:45Diplom
180TibarMarionMarshNN901:33:37Diplom
622NurmikAndrusMaskidMM455101:50:01Diplom
781TederAlanMassaažiekspert OüMM37001:56:02Diplom
1184MerimetsaMaarja-LiisMEDIACOM DREAM TEAMNN25602:20:19Diplom
687MininDianaMEDIACOM DREAM TEAMNN8301:51:47Diplom
185RaapIlmarMEIEMM451501:33:43Diplom
1152TreierMerleMerxy TordidNN24402:16:09Diplom
318TähesteTanelMETSASõBRADMM18201:39:58Diplom
1138KrilloKarolynMight Just Do ItNN23602:15:05Diplom
542HallemaaReneMight Just Do ItMM27601:47:10Diplom
460AalikMarkoMikitamäe Aironmään KlubiMM24901:44:22Diplom
471JõemetsKajaMitšNN45601:44:51Diplom
829GladõševaGalinaMitšNN50501:57:48Diplom
422LinnamägiTaivoMKMMM23101:43:15Diplom
508UusmaAndresMKMMM453901:46:29Diplom
228LusikasKristjanMobi Solutions OÜMM13201:35:53Diplom
153BorouhhinVladMOTUS MTÜMMJ701:31:47Diplom
594BorovkovPavelMOTUS MTÜMM29501:49:13Diplom
599PratkunasAntonMOTUS MTÜMM29901:49:17Diplom
358GrahvMargusMTA SKMM20201:41:27Diplom
389MaasingEretMTA SKNN3101:42:44Diplom
1192MoorReimoMTA SKMM47502:21:04Diplom
955VainuraKristiMTA SKNN17002:03:05Diplom
463PlumerRaivoMTA SKMM501601:44:36Diplom
70VainerMiikoMTA SKMM4501:25:29Diplom
255KoskaruMeelisMTA SpordiklubiMM14901:37:13Diplom
33SimsonPriitMTÜ Elva JooksusariMM2401:20:30Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.