Tulemused ööjooks 2014 21KM

KohtPerekonnanimisort descendingNimiKlubi/OrganisatsioonSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
804PiikMirjamNN12501:56:32Diplom
991PiilbergValvoMM43502:04:44Diplom
34PiirimäePärtelSUUSAHULLUDMM40501:20:36Diplom
61PiiskoppelKauriAo suusaklubiMMJ301:24:39Diplom
847PindusMihkelMM39401:57:49Diplom
1008PinkAnneNN18602:05:32Diplom
921PirnAnneMandatum LifeNN403102:01:10Diplom
171PisangStenBellusMM10201:32:54Diplom
463PlumerRaivoMTA SKMM501601:44:36Diplom
1261PõderKätlinNN30002:39:17Diplom
755PõderAnuNN10501:55:15Diplom
756PõderLiisProrunnerNN10601:55:16Diplom
1111PõderPriitKEMITMM46302:12:54Diplom
1064PõdraSigridNN21302:09:05Diplom
835PõhjalaMai-LiisNN13201:57:29Diplom
308PohlakTarmoSK JooksupartnerMM404201:39:03Diplom
777PõiklikHarryMM36801:55:34Diplom
527PõldverMatiArminia SKMM27201:46:43Diplom
90PõlgastPriitMM5501:27:40Diplom
52PollCrisLääne-Viru RakenduskõrgkoolMM3001:22:36Diplom
1005PõlluaasJohannesMM43802:05:17Diplom
1174PormeisterKristaNN453202:18:34Diplom
668PossulKeidiProrunnerNNN201:51:25Diplom
1142PoznahirkoSvetlanaNN452902:15:54Diplom
1250PraksKärtNN29302:36:09Diplom
410PrantsHeikiVõRU SUUSAKLUBIMM501301:43:04Diplom
852PrantsusViljoMM4010401:58:02Diplom
599PratkunasAntonMOTUS MTÜMM29901:49:17Diplom
653PretskailoOlegMM31801:50:55Diplom
595PritsikMarekMM29601:49:30Diplom
1206ProosMari-LyNN26902:22:38Diplom
831ProoverMarkoMM39001:57:21Diplom
714PruusMarkoMM34501:53:39Diplom
1085PugatševKarinNN22002:11:07Diplom
1222PukkKristiBauhofNN404902:26:03Diplom
900PulgesOliverMM40801:59:48Diplom
378PulkLennartMM405301:42:18Diplom
459PunaBjörnRotaliaMM24801:44:22Diplom
814PunaValdoMM38001:57:00Diplom
589PungasHelinNN6401:49:15Diplom
388PütsepMartinPereauto Sõprade SpordiklubiMM22001:42:09Diplom
992PütsepMaarjaNN17902:04:40Diplom
1270PütsepMailisNNN1302:43:52Diplom
1273PuusaluJanearvato dream teamNN30802:44:52Diplom
259PuuseppAvoPPAMM403601:37:35Diplom
525PuuseppMärtJalajälg ASMM27001:46:36Diplom
9PuustusAntiKJS SakalaMM801:11:37Diplom
940PüviLauraTallinnStrongNN16402:01:51Diplom
910RääkEretNN15302:00:47Diplom
185RaapIlmarMEIEMM451501:33:43Diplom
628RadikKärtTallinnStrongNN401601:50:01Diplom
959RaeAivarViru õluMM42702:02:54Diplom
499RahiIndrekFB jooksmineMM453801:45:54Diplom
524RämmannAndrusMM501801:46:51Diplom
289RammulBritNN2101:38:21Diplom
190RandmaaKatriSK Toores JõudNN40201:34:07Diplom
602RandmäeMarguskahe silla klubiMM30001:49:17Diplom
1260RandmerMariliisNN29902:38:53Diplom
1090RandmereAhtiVargamäeMM457802:11:31Diplom
1001RandojaTeeleSK TäheNN18402:05:23Diplom
1251RannasteTriinNN29402:36:09Diplom
1035RannusSanderMM44502:08:01Diplom
73RaspelRaidoSPARTA/DECTONAMM45301:25:45Diplom
951RästKristiinaLLANN16902:02:22Diplom
674RatasJormaMM32701:51:24Diplom
937RätsepKerstiNN16202:02:16Diplom
1255RattSiljaNNJ702:36:19Diplom
1132RaudkeppLiisaNN23202:14:22Diplom
77RaudsaarTaaviEESTI PANGA SPORDIKLUBIMM4801:26:03Diplom
876RaudseppPeepTüri SukeldujadMM456501:59:19Diplom
245RaudseppRaivoMM50801:36:41Diplom
600RaudseppAivarAlutaguse MalevMM551101:49:30Diplom
547RaunAnnikaNN5701:47:53Diplom
724RebaneHeikiKrokoMM34901:54:04Diplom
561RebaneMatisMM28101:47:54Diplom
284RegoMarioMM16301:38:38Diplom
105RehelemStevenMM6401:28:26Diplom
311ReigoErkoMM17701:39:07Diplom
1143ReilesAurikaNN23902:15:50Diplom
1127ReiliSigridIITEE SpordiklubiNN404302:13:52Diplom
226ReiljanRaulKIRDE KRKMM13001:35:55Diplom
899ReimannMarieNN14802:00:08Diplom
766ReimannMagnusMM36401:55:19Diplom
107ReimetsRamonMM6601:28:32Diplom
993ReimusKaireTeam YongNN18002:04:52Diplom
357ReinebergTarmoMM404901:41:04Diplom
832ReinholdLiisNN13101:57:14Diplom
886ReinsaluRaulCKE InkassoMM40301:59:57Diplom
1154ReintamJuhoMM4012502:16:46Diplom
325ReinumägiMadisMM18701:39:35Diplom
1114ReiselAstaNN452702:12:43Diplom
159ReitavKristoE-TreeningMM9601:31:27Diplom
117ReitkamIndrekMM7301:28:35Diplom
27ReitsnikTarmoSTAMINAMM40201:19:45Diplom
933RemekMargusMM41702:02:00Diplom
335RennitLexAlbe TeamMM501101:40:38Diplom
1279RentikMerleRakvere LihakombinaatNN405402:52:39Diplom
754RentnikReelikaKahe Silla Klubi jooksusõbradNN10401:54:46Diplom
22RidalaanReioMM1801:18:45Diplom
32RidamäeAlarSpartaMM40401:20:21Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.