Tulemused ööjooks 2014 21KM

KohtPerekonnanimiNimiKlubi/Organisatsioonsort descendingSuguVanuse kategooriaKategooria seisukohtNetoaegDiplom
1248KisandMartin-LeoEesti Energia SpordiklubiMM48402:34:23Diplom
260OrelRandyEesti Energia SpordiklubiMM452001:37:36Diplom
494MeeAndresEesti Energia SpordiseltsMM453701:45:45Diplom
1254AndresenNeleEesti LennuakadeemiaNN29602:36:39Diplom
590ParroKristiEesti MetsaseltsNN6501:48:40Diplom
77RaudsaarTaaviEESTI PANGA SPORDIKLUBIMM4801:26:03Diplom
830KupperMariusEESTI RAUDTEE SPORDIKLUBIMM38901:57:22Diplom
749JaeskiAivarEKVMM455801:54:27Diplom
581VainjärvHillarEKVAMM60401:48:48Diplom
477LiiverAimarELIONI SKMM406601:45:20Diplom
371KaldmaUrmasElioni SpordiklubiMM452701:41:42Diplom
139LuiksMeelisElioni SpordiklubiMM8401:31:08Diplom
1175TammSiiriElioni SpordiklubiNN25102:18:57Diplom
154BauvaldAndresElioni SpordiklubiMM9301:31:41Diplom
552KindlamJaanikaElioni SpordiklubiNN5901:47:53Diplom
630KukkAaloElujooksMM551301:50:10Diplom
968RüütelKullaElujooksNN50802:03:44Diplom
462KangurAndoEM-ServMM406201:44:37Diplom
406KannelMargitEratreening.eeNN3501:42:51Diplom
201VassiljevRiinuEratreening.eeNN1101:34:34Diplom
215MerenäkkMargareteEratreening.eeNN1301:35:16Diplom
294KaarAndresEstlander GruppMM16901:38:55Diplom
983VaskRaavoEstonian CellMM43202:04:38Diplom
86VennikasPeeterEstonian Ultrarunners TeamMM55201:26:51Diplom
296KlaasKunnarEukMM17101:38:40Diplom
118LepikSanderEvari EhitusMM7401:29:20Diplom
927VallnerKatreFB jooksmineNN15802:01:39Diplom
499RahiIndrekFB jooksmineMM453801:45:54Diplom
278PartsRaunoFB jooksmineMM403801:38:10Diplom
385VõsasteRaunoFerricrux OÜMM405401:42:20Diplom
23OtsIndrekFuguMM1901:18:55Diplom
386KapustinMihhailFujitsuMM21901:42:43Diplom
748LepingKristiFujitsuNN10101:54:28Diplom
851MikkelsaarMihkelFujitsuMM39501:58:12Diplom
164EinbergGeryGECC KONSULTATSIOONID OÜMM9901:32:40Diplom
234PaaneRistoGerrante OüMM13601:36:12Diplom
646MiksonValentinGraveerimiskeskusMM502401:50:19Diplom
195UustaloHektorH FundMM11301:34:28Diplom
480MesiMeelisHäirekeskusMM25601:45:42Diplom
237LopsikPriitHANSA SKMM13901:36:13Diplom
287MaasingKaupoHANSA SKMM16501:38:42Diplom
518TonkonogovVladislavHANZA Mechanics Tartu ASMM60301:46:44Diplom
372MägiHolgerHarku valdMM405001:41:58Diplom
1170LeppRistoHC TallinnMM47302:17:55Diplom
736HeinmetsHeinartHC TallinnMM35601:54:18Diplom
728SalbenJannoHenkel Makroflex ASMM35201:53:51Diplom
314JärveEinarHermes JKMM452401:39:48Diplom
104KaskAtsHigh5MM6301:27:46Diplom
640VetemäeLagleHIGH5 ESTONIANN7201:50:13Diplom
257KlettenbergAndresHIGH5 ESTONIAMM15101:37:22Diplom
855NukkaTarmoIda Prefektuur K9MM4010601:58:07Diplom
414MärtsonEvelinIda-Tallinna KeskhaiglaNN3601:43:22Diplom
1127ReiliSigridIITEE SpordiklubiNN404302:13:52Diplom
270JankeMaidoIITEE SpordiklubiMM15701:37:42Diplom
351TreilmannJaanusIM ArvutidMM404801:41:00Diplom
275HydeMatthewInglane Eestis OüMM403701:38:06Diplom
147RootKonstantinInsparxMM8801:31:29Diplom
339ZakhodyaevDmitryInspire AgenciesMM19501:40:33Diplom
625HirveRaineItella Logistics OÜMM30701:50:07Diplom
1183AndlaMinniJalajälg ASNN25502:20:00Diplom
525PuuseppMärtJalajälg ASMM27001:46:36Diplom
572HanniEerikJalgMM28601:48:29Diplom
212KrimmRaidoJalgpallihaigla JKMM12201:35:01Diplom
892RoobaRailiJäneda-LehtseNN402901:59:58Diplom
1157LestEinarJäneda-LehtseMP902:16:55Diplom
984RiesLauriJäneda-LehtseMP702:04:40Diplom
597HasegawaHiroyukiJapanMM408101:49:21Diplom
420SarematTarmoJCI RakvereMM22901:43:21Diplom
658RistmägiPeepJK HERMESMM65301:50:57Diplom
1214VehlmannJaanJK HERMESMM65802:24:56Diplom
925SusiSiimJK Must PuudelMM41402:01:18Diplom
934KargajaAveJK Must PuudelNN16102:01:47Diplom
744UdikasMargitJK Must PuudelNN9801:54:48Diplom
204LeimannRagnarJK PiraajaMM11801:34:14Diplom
112VaherAnnikaJK SARMANN40101:28:53Diplom
56LangTanelJK Viljandi TulevikMMJ201:23:20Diplom
213LuiksÜlleJõelähtme SingelNN1201:35:11Diplom
1029VälkMeelisJõelähtme SingelMM44302:07:13Diplom
97KimaskEduardJooksupartnerMM401601:27:50Diplom
885MerimaaPiretJooksupartnerNN14401:59:31Diplom
662SakkeusJüriJooksupartnerMM60501:51:16Diplom
458KooklaEeroJooksupartnerMM406101:44:24Diplom
16NõmmMarekJooksupartnerMM1401:15:27Diplom
1139RoometReneeJussikese 7 SõpraMM458102:15:26Diplom
227SiimTarvoJussikese 7 SõpraMM13101:35:36Diplom
324KalbinJevgeniJussikese 7 SõpraMM18601:39:53Diplom
740SallaJakoJustiitsministeeriumMM35801:54:36Diplom
741LaidiSurvaJustiitsministeeriumNN9701:54:36Diplom
301HillepEinarJustiitsministeeriumMM404001:39:04Diplom
490AvanesovAndreyKaevanduste SpordiklubiMM55701:45:44Diplom
810TohverTarmoKaevanduste SpordiklubiMM409901:56:38Diplom
971KadakTiinakahe silla klubiNN17402:04:03Diplom
602RandmäeMarguskahe silla klubiMM30001:49:17Diplom
133KösterSilverKahe Silla Klubi jooksusõbradMM8101:30:29Diplom
1194KuuskmäeMaibrittKahe Silla Klubi jooksusõbradNN26202:21:11Diplom
1195SeppingAnneKahe Silla Klubi jooksusõbradNN453302:21:11Diplom
690NikkerElenKahe Silla Klubi jooksusõbradNN8501:51:23Diplom
754RentnikReelikaKahe Silla Klubi jooksusõbradNN10401:54:46Diplom
972SaarJanekkahe sillla klubiMM4011302:04:03Diplom
637AstokHaraldKaitsevägiMMN2201:50:04Diplom

Pages

Viking Line Eesti Ööjooks toimub tänu toetajatele:

Viking Line, Nike, Põhjakeskus, Sportland, Würth, Neptunas, Pihlaka, Selver, ELKE Auto, Rakvere Lihakombinaat, Powerade, ASTERA, Puls0, Mõmmi limonaad, Photopoint, KSA Silmakeskus, Fazer, Lammasmäe Puhkekeskus, Cramo, NIVEA, Kaupmees, Gardena, Panasonic, Ice Power, SMUSHIE, Eesti Kultuurkapital, Rakvere linn. Kellapartner: POLAR. Meediapartner: Postimees Grupp

Suuremad partnerid:

Kergejõustikuklubi ViKe, 1. jalaväebrigaad, Rakvere Esteetika ja Tantsukool, Arendus ja Haldus OÜ, Rakvere Spordikeskus, Signaal Rakvere OÜ, Spordiürituste Korraldamise Klubi, Rakvere Karmeli Kogudus, Rakvere Vesi AS, Rakvere Päästekomando, Ida Politseiprefektuuri Rakvere osakond jpt.